انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بالاخره میشه یا نه ؟

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

بالاخره میشه یا نه ؟

پستتوسط مهمانی » 01 ژوئیه 2006, 01:03

سلام خدمت همه

آقایون بالاخره میشه Mac رو وری کامپیوترهای معمولی Intle نصب کرد یا نه ؟

اگه میشه نسخه 10.4.6 رو از کجا میشه تهیه کرد ؟

ممنون
مهمانی

پستتوسط مهمان » 01 ژوئیه 2006, 01:38

سلام خدمت شما
Mac را نه، ولی OSX رو میشه روی کامپیوترهای «معمولی» نصب کرد.
از کجا یافت‌اش؟ الله اعلم و ... torrent ها نیز.
مهمان دیگر
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 01 ژوئیه 2006, 13:08

بارها به این سوال جواب داده شده. کافیه تاپیکهای بخش اینتل رو نگاه کنید.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط M.Wossouq » 01 آوریل 2007, 14:34

سلام به همه دوستان عزیز :
من میخواهم که از مواد کمپیوتر مک که در خانه دارم توسط ارتباط انترنتی از ان در دفتر خود استفاده کنم ( مثل یک نتورک که در داخل یک دفتر باشد ) اگر میتوانید مرا کمک کنید بعید از لطف تان نخواهد بود تشکر از شما و لطفا جواب تان را به ایمیل من نیز ازسال کنید wossouq_w@hotmail.com
M.Wossouq

پست‌ها : 4

پستتوسط Ali.Rastegar » 02 آوریل 2007, 17:53

دوست عزیز لطفا منظورتان را واضحتر بیان کنید. آیا شما میخواهید مک خانگی خود را از محل کار کنترل کنید؟
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط Ahmad » 02 آوریل 2007, 21:24

M.Wossouq نوشته است:[نمایش]
سلام به همه دوستان عزیز :
من میخواهم که از مواد کمپیوتر مک که در خانه دارم توسط ارتباط انترنتی .........

سلام وثوق؛

به مطالب پایین نگاهی بینداز شاید پاسخ خود را در آن بیابی. لازم است که بگویم که من خودم تا به حال اینرا تست نکرده‌ام و از چند و چون آن نیز صد در صد مطمئن نیستم.
در ضمن توصیه می‌کنم که عنوان سئوال یا مطالبی را که در سایت قرار می‌دهید را طوری انتخاب کنید که به نحوی بیانگر محتوای آن باشد. این، کار جستجو در مطالب مورد بحث را توسط کاربران دیگر را بسیار ساده خواهد کرد. مثلا من در عوض «عنوان بالاخره میشه یا نه؟» را عنوان، چگونگی اتصال به مک از طریق اینترنت و یا چیزی شبیه به آنرا توصیه می‌کنم.
احمد
[left]how do I set up an FTP server?

In Mac OS X,
Mac OS X has an FTP server built in. To activate it, follow these instructions:
1. From the Apple menu, select System Preferences... . 

2. In System Preferences, select Sharing. 

3. Check the FTP Access (OS X 10.2.x and later) or Allow FTP Access (OS X 10.1.x and earlier) checkbox.
Once you have done this, all users with an account on your computer will be able to connect to it via FTP using their usernames and passwords. You must have an Internet connection before you can use your computer as an FTP server, however.[/left]

[left]what is Personal Web Sharing, and how do I use it?
Personal Web Sharing is a feature in Mac OS X that allows you to serve documents and other files from your computer via the World Wide Web. For web sharing to be practical, the computer that is sharing HTML documents and associated files should have a full-time connection to the Internet (or local intranet) and a fixed IP number. To set up Personal Web Sharing, follow these steps:

In Mac OS X,

1. From the Apple menu, select System Preferences... . In System Preferences, select Sharing. 

2. In Mac OS X 10.2.x and later, click the Services tab, then click the box next to Personal Web Sharing so that it is checked. 

In Mac OS X 10.1.x, click the File & Web tab, then, under "Web Sharing Off", click the Start button. 

In Mac OS X 10.0.x, under "Web Sharing Off", click the Start button. 

3. To share files on the web, place them in the Sites folder in your home directory. Others may then access your web pages at the following address:

4. http://address/~username/

5. Replace address with your computer's domain name, and username with the short name of your account. If you are using an administrative account, you may also put documents in the folder /Library/WebServer/Documents/. Files in this directory will be available at the following URL:

6. http://address/
In Mac OS X, web sharing is provided by Apache, a powerful and flexible server. Though changing its settings is not for novices, it has many configuration options. You may access the Apache documentation by entering the following in a web browser:
file:///Library/Documentation/Services/apache/ [/left]
نیز به لینک پایین نگاهی بیندازید
http://www.macosxhints.com/article.php? ... 9153115383
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط M.Wossouq » 03 آوریل 2007, 08:53

سلام برای همه
تشکر احمد جان اما یک سوال باز هم دارم میخواهم pearpc-0.4 را در کمپوتر pc خود و بعد os x را انستال نمایم اما pearpc-. را فکر میکنم که درست انستال نمیتوانم اگر یک سایت خوب برای دریافت و چگونگی انستال pearpc- برایم رهنمایی کنید و اگر چگونگی انستال انرا خود تان برایم توضح دهید خوب خواهد شد ممنون شما
وثوق
M.Wossouq

پست‌ها : 4

پستتوسط Ali.Rastegar » 03 آوریل 2007, 12:16

M.Wossouq جان این تاپیک را دیده بودید؟
http://irmug.com/portal/index.php?name= ... 17&start=0
در ضمن اگر PC شما نسبتا جدید است امکان نصب Mac OS X نسخه‌ی هک شده‌ی اینتل بر روی VMWare را هم دارید.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان