انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نظرسنجی اپل ایران

بخش موضوعات متفرقه

نظرسنجی اپل ایران

پستتوسط appleiran » 16 ژوئن 2007, 17:18

با سلام خدمت دوستان عزیز

ما در نظر داریم سایت اپل را در ایران به صورت فارسی طراحی و عرضه کنیم و از شما دوستان عزیز تقاضا داریم با پیشنهادات خود مارا در این امر همراهی کنید .

با تشکر .

ّ ع .محسنیان
www.appleiran.com
نماد کاربر
appleiran

پست‌ها : 27
محل سکونت: No.4, Ein Abadi Alley, Kolahdooz(Dolat) St., Pasdaran Crossroad, Pasdaran

پستتوسط saeidk » 16 ژوئن 2007, 19:18

لطفاً‌ زبان فارسی را پاس بدارید. پیشنهادات غلط است. پیشنهادها درست است.
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط appleiran » 16 ژوئن 2007, 22:09

saeidk نوشته است:[نمایش]
لطفاً‌ زبان فارسی را پاس بدارید. پیشنهادات غلط است. پیشنهادها درست است.
با سلام دوست عزیز

متشکرم از شما
لطفا در صورتی که از شما در باره زبان فارسی نظر خواستیم  شما بفرمایید .

گویا شما متوجه نشدید .
با تشکر
اپل ایران
ع. محسنیان

http://www.appleir.ir
appleiran@mac.com  
نماد کاربر
appleiran

محل سکونت: No.4, Ein Abadi Alley, Kolahdooz(Dolat) St., Pasdaran Crossroad, Pasdaran

پستتوسط REZAgh » 20 ژوئن 2007, 00:37

خوشحالم این اپل ایران برای تبلیقات هم شده سری به ایرماگد هم می زنه
اما ضعیت اسفبار سایت این گروه مثال زدنیه باید هم به فکر عوض کردن آن باشند.
اما من به ایشان توصیه ای می کنم که :
به اندازه بود باید نمود
وسلام
تنها کسانی که انسان را می شناسند می توانند برایش کار کنند- زمان بهترین حکم را خواهد کرد
نماد کاربر
REZAgh

پست‌ها : 54

پستتوسط iSam » 20 ژوئن 2007, 00:55

بنظر من سایشون که همون فارسی اپل هست , جالبه و امیدوارم موفق هم بشن . فقط هنوز واقعا نفهمیدم چرا همتون با اپل ایران مشکل دارید ؟ ایشون نه پسر خاله منه و نه حتی دوست صمیمی و نه ... ولی فکر میکنم هر کسی که تو ایرماگ میاد احترام داره و نباید باهاش خشن بود و امیدوارم که دوستان تجدید نظر بکنن , حتی اگر ایشان ( اپل ایران ) خدای نکرده بدترین در روزگار باشن . من فقط نظر شخصیم اینه که اگر کسی دلال نباشه , انسانه و بلعکس .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط appleiran » 20 ژوئن 2007, 02:08

با سلام خدمت دوستان عزیز

من همیشه در ایرماگ میام و می رم و ایرماگ فقط مخصوص به دوستانی هست که با هم هستند و ما هم هر موقع حرفی زدیم اینگونه جواب دادند ولی مهم نیست .
من هم دلیلشو نمی دونم و چه پدر کشتگی با ما دارند . البته شاید مشکل شخصی باشد تا بهر حال هر کدام از دوستان که پیش ما اومدند رازی بودند .
راستی من بگم بیکار نیستم و پول الکی هم ندارم بدن بابت سایت و همینطور از شما که فکر می کنم نظرات خوبی می تونید بدین برای اپل که دارم روز به روز از ایرماگ می بینم که چقدر به فکر اپل هستند و همراهی داره
دوستان عزیز می تونند با نظرات خودشون به ما کمک کنند یا اگر ناراضی هستند از ما انتقاد درست کنند . و این خالزنک بازیها مال ما نیست مگر که همکارهای عزیز مان پشت سر ما زیاد حرف زدند البته اینها همش به موقعش ...........
در زمن من برای تبلیغ اینجا احتیاجی ندارم چون به قدر کافی تبلیغ دارم که تاحالا هیچ کس برای اپل اینجوری تبلیغ نکرده .
همکارهای عزیز ما که اسم سایت مارو می دزدند appleiran.ir اینها مشکل ندارند .
راستی متشکرم از سامان
و
دوست عزیزم رضا که با این پیشنهاداتش من رو بیش از حد خوشحال کرده .
اپل ایران کارشو میکنه و به نظرات دوستان خوبشهم احترام می زاره

با تشکر
اپل ایران
ع. محسنیان

appleiran@mac.com  
نماد کاربر
appleiran

پستتوسط appleiran » 20 ژوئن 2007, 02:09

باز هم خدمت دوستان عزیز اعلام می کنم اگر با اپل ایران مشکلی دارند بفرمایند ما خوشحال می شیم
\
علیرضا محسنیان
با تشکر
اپل ایران
ع. محسنیان

appleiran@mac.com  
نماد کاربر
appleiran

پستتوسط Reza.Y » 20 ژوئن 2007, 03:25

سوال من اینه که چطور شما سایت اپل رو کپی کردین؟
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط Behnam » 20 ژوئن 2007, 05:31

رضا جان ایرماگ هم قبل از این که پرتال بشه از همان دیزاین استفاده می‌کرد. علی باید راه و چاهش را بداند... البته بعد از امتحانات!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط Ali_Omid » 20 ژوئن 2007, 11:46

به نظر من بهتر است در همان سایت اپل ایران یک بخش نظرسنجی قرار دهید.
اینجا هم با یک لینک به آن بخش ارجاع کنید، تا بهتر از نظر افراد باخبر شوید و از موضوعات و حرفهای بی ارتباط به موضوع جلوگیری شود.
با آرزوی موفقیت برای همه کسانی که خالصانه گام برمیدارند و نه سودجویانه.
Ali_Omid

پست‌ها : 144

پستتوسط Ali.Rastegar » 20 ژوئن 2007, 17:52

Behnam نوشته است:[نمایش]
رضا جان ایرماگ هم قبل از این که پرتال بشه از همان دیزاین استفاده می‌کرد. علی باید راه و چاهش را بداند... البته بعد از امتحانات!

theme قدیمی ایرماگ از themeهای رایگان موجود برای سیستم سایت بود که از لحاظ داشتن دکمه‌ها در بالای سایت و برخی جهات دیگر شبیه سایت اپل بود. به گمانم منظور رضا مبتنی بودن قالب appeliran بر قالب اصلی خود apple باشد.
اما بهنام جان اگر منظورت theme ایرماگ تا پیش از portal شدن است، آن را علی (ص) طراحی کرده بود و باید از خودش بپرسی ;-)
-------
اما یک نظر یا انتقاد درمورد سایت appleiran! :-)
طراحی سایت persianapple توسط آقای افقه با اینکه مبتنی بر سایت اپل بود تمیز انجام شده بود، حالا هم گمان می‌کنم آقای افقه طراحیهای جدید appleiran رو انجام میدن درسته؟ کار ایشون تمیزه و چشم‌نواز و چندان جای بحث و نظرخواهی نیست.(چون در واقع مثل بحث و نظرخواهی درباره طراحی سایت اپل میشه! :-D )
اما چیزی که بیشتر جای بحث داره محتوای appleiran هست. تا وقتی که کاتالوگ محصولات، قیمتها و... در سایت قرار نگیرن که نمیشه درمورد سایت بحث و نظرخواهی کرد :-)
طراحی قبلی اقلا چند صفحه حاوی متن و... بیشتر داشت اما الان برای من همه‌ی صفحات برمیگرده به صفحه‌ی اول.
------
با نظر Ali_Omid هم موافقم.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط R_Behnood » 20 ژوئن 2007, 18:37

سلام
۱- به عقیده من پرداختن به موضوعات فرعی بجای موضوع اصلی کار درستی نیست، چه در این تاپیک و چه در تاپیکهای دیگه. این اتفاقیه که در ایرماگ زیاد دیده میشه.
فرض بفرمایید تاپیک درمورد عرضه نسخه جدید OSX شروع میشه در میانه بحث تبدیل میشه به تعارف و آخر بحث هم تبدیل میشه به صحبت درباره دوربینهای دیجیتال!
۲- غلطهای املایی در پستهای آنلاین چیز تازه یا غریبی نیست. این خیلی طبیعی که شما وقتی چیزی رو آنلاین مینویسید مجددا برنمیگردید که کنترل کنید و بقول معروف فقط دیکته ننوشته غلط نداره!(-:
حالا اگر انگلیسی بنویسید و حوصله داشته باشید میتونید با کمی وقت متن رو غلط گیری کنید که اینم بخاطر امکانات خوب مک راحت میشه.
۳- بنظرم بد نیست سعی کنیم مسایل رو شخصی نکنیم. اگر صحبت خصوصی و شخصی داریم خیلی راحت میتونیم اون دکمه pm رو کلیک کنیم!
۴- یک نفر داره در چهارچوب قوانین این کشور (دقت کنید این کشور ایران) کاری رو انجام میده و کسب و کاری ایجاد کرده، اینکه کسی فکر میکنه ایرادی بر کارش وارده باعث نمیشه که بخواد همه چیز رو زیر سوال ببره. میشه؟ هرکی فکر میکنه میتونه بهتر عمل کنه خوب میتونه وارد این کار بشه. اتفاقا همچین کاری تو ایران از هرجای دیگه راحتتر هست چون اپل نفوذی نداره که بخواد نماینده انحصاریش رو خودش انتخاب کنه.
۵- اما در مورد سایت بنظر من خوب برداشت شده و خوب پیاده شده فقط محتواش کمه که فکر کنم زمان ببره تا با توجه به حجم کار بتونن کاملش کنن. رو این حساب من پیشنهادم اینه که بجای منتقل کردن همه صفحات و محصولات اپل بمرور اونهایی که زمینش در ایران هست و خواهان داره تکمیل بشه و بعد برن سراغ بخشهای دیگه
۶- بنظر من دلیلی نداره که از ترجمه عبارات اپل در سایتتون استفاده کنید. چون خیلی وقتا مفهوم رو میشه با عبارات دیگه ای بهتر بیان کرد.

من خودم گه گاه سری به سایت شما میزنم و باور کنین هر دفعه امیدوارم که کامل شده باشه یا بتونم در مورد محصولات اپل اطلاعاتی بگیرم مثل قیمت و اینکه در ایران هستند یا نه، ولی شما کار رو بنظرم خیلی وسیع گرفتین طوری که زمان زیادی برای کامل شدنش طول میکشه.
امیدوارم در کاری که میکنید موفق باشید و نتیجه دلخواه رو بگیرید
ارادتمندم
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

پستتوسط iSam » 20 ژوئن 2007, 19:24

آقای محسنیان خواهش میکنم . من خودم با نظر Ali_Omid و علی رستگار و بهنود عزیز موافقم و خواهشمندم شما به این کار بپرداز و در ایرماگ لینکی بگذار و مطمئن باش که اگر خالصانه باشه همگی در ایرماگ خوشحال خواهیم شد و تا جای ممکن کمک خواهیم کرد .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط REZAgh » 20 ژوئن 2007, 23:39

اصلا چرا لینک
بر و بچه ها ی دوستار اپل ایران یک دومین به ان اختصاص بدهند
تا بتواند یک سایت درست حسابی ترتیب بدهد
آقای محسنیان عزیز وقت ندارد ودر عین حال پول اضافه هم ندارد که سالی صد هزار تومان سایت را اجاره دهد .
پس بیاید یک مقدار از بیت های ناقابل سایت ایرماگ را در اختیار این حامی مک بگذارید
و کمتر تعریف و تعارف بکنید.
از عمل کار بر آید.
وسلام
تنها کسانی که انسان را می شناسند می توانند برایش کار کنند- زمان بهترین حکم را خواهد کرد
نماد کاربر
REZAgh

پست‌ها : 54

پستتوسط appleiran » 21 ژوئن 2007, 12:10

با سلام خدمت دوستان عزیز
متشکرم که بالاخره دوستان به ما پیشنهاد دادند .
در باره با صفحه های در حال ساخت ما به علت شلوغی و .... و آقای افقه در حال آماده کردن صفحه هست و من شرمنده هستم و سعی در راه اندازی کامل هستیم .
و من سعی دارم تمام سایت اپل را یه روز فارسی در بیارم ( میدونم خیلی ها ناراضی میشن ) و با ما مشکل دارن .
البته من کار خودم رو انجام میدم .
فقط این رو در نظر داشته باشید
۱ : روز اول که ما شروع به کار کردیم  قیمت اپل اینچنین نبود و خیلی هم تفاوت داشت
۲ : دستگاها بدون جعبه وارد می شد و با مشکل و بدون پشتیبانی
۳ : هیچ کس یا تمام کسانی که حد اقل اسمشون معرفی شده بود در ایرماگ مدلها رو کامل نداشتند ( موجودی )
۴ : تبلیغاتی در مجلات - هفته نامه ها و نمایشگاها نبود
ولی ما انجام دادیم و خدارا شکر بد نبوده

البته مشکل اصلی ما با همکارهایی هستن که دید بدی از ما دورست کردند که بعضی از دوستان فکر می کنند ما دلال و دروغ گو و غیره هستیم البته این سیاست کثیف خودشونه که جنس رو از ما می گیرند و پشت سر ما حرف مفد می زنند

باز هم مهم نیست ولی آقای REZAgh
از این صحبتهای بچگونه دست بردار اینجا من دوست ندارم به کسی توهین کنم و یا کسی به من توهین کنه وگرنه به زبان شیوای دیگه ای در خدمت شما هستم  
با تشکر
اپل ایران
ع. محسنیان

appleiran@mac.com  
نماد کاربر
appleiran

بعدی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان