انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

فاینال کات پرو — Final Cut Pro

موضوعات ویدیویی و کار با برنامه‌هایی مانند فاینال‌کات، افتر ایفکتز ، دیویدی استودیو پرو

پاسخ: فاینال کات پرو — Final Cut Pro

پستتوسط the end » 25 نوامبر 2014, 15:24

دوستان به کدک های quic time مربوط میشد، اونها رو جابجا کردم درست شد،،،
از Arzhang و Amir_S عزیز ممنونم
http://support.apple.com/en-us/HT3143
نماد کاربر
the end

پست‌ها : 65

پاسخ:

پستتوسط alikral5880 » 19 ژانویه 2016, 13:27

amirazizi نوشته است:[نمایش]
رضا جان همونطوری که می دونی اکثر برنامه ها توی Mac نیازی به نصب ندارند البته می شه گفت بیشتر utility ها اینطوری هستند . اما برنامه هایی مثل Final Cut Pro که داخل خود OSX خیلی چیزها نصب می کنند بدون تردید نیاز به Installer دارند برای اینکه درست کار بکنند.

مخصوصا نرم افزارهای سری Power PC یا همان G4 , G5 با سری intel اصلا سازگاری ندارند و اگر حتی دستی کپی شون کنید بعدا به شدت مشکل ایجاد می کنند.

شما اگر می خواهید از Final Cut استفاده غیر تجاری انجام بدید و نمی خواهید باهاش پول در بیارید یا می خواهید بیشتر باهاش اشنا بشید و یاد بگیرید می تونید از قانون Fair Use policy استفاده کنید . یعنی حتی اگر نرم افزارتون غیر قانونی باشه Apple یا شرکت دیگه نمی تونه ازتون شکایت کنه چون پولی باهاش در نیاوردید.

اگر هم نرم افزار قانونی دارید ولی original final Cut DVD رو ندارید می تونید Installer رو از internet بگیرید و بعد سریال خودتون رو وارد کنید.

ارادتمند

امیر

سلام استاد نسخه installer رو اگه لینک دانلودش رو دارین برام بزارین ولینکه سریالش رو از کجا گیر بیارم؟
alikral5880

پست‌ها : 4

پاسخ: فاینال كات، محمد رضا و یک انجمن خ

پستتوسط amirazizi » 19 ژانویه 2016, 16:02

این نسخه free trial هستش و یک ماه براتون به صورت مجانی کار می کنه.

http://www.apple.com/final-cut-pro/trial/
amirazizi

پست‌ها : 482

پاسخ: پاسخ:

پستتوسط Ahmad » 19 ژانویه 2016, 19:43

alikral5880 نوشته است:[نمایش]
سلام استاد نسخه installer رو اگه لینک دانلودش رو دارین برام بزارین ولینکه سریالش رو از کجا گیر بیارم؟

دوست گرامی علی، به ایرماگ خوش آمدید. لطفا به پیام زیر که در بخش مقررات انجمن آمده است توجه کنید:

ایرماگ به رعایت حقوق مؤلف (کپی‌رایت) داخلی و بین‌المللی پایبند است. بنابراین از درج تبلیغ و لینک برنامه‌های کپی‌شده، شمارهٔ سریال یا کِرَک برنامه‌ها، مقالات کپی‌شدهٔ بدون اجازه و موارد مشابه، خودداری فرمایید.
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط alikral5880 » 19 ژانویه 2016, 22:43

Ahmad نوشته است:[نمایش]

دوست گرامی علی، به ایرماگ خوش آمدید. لطفا به پیام زیر که در بخش مقررات انجمن آمده است توجه کنید:

ایرماگ به رعایت حقوق مؤلف (کپی‌رایت) داخلی و بین‌المللی پایبند است. بنابراین از درج تبلیغ و لینک برنامه‌های کپی‌شده، شمارهٔ سریال یا کِرَک برنامه‌ها، مقالات کپی‌شدهٔ بدون اجازه و موارد مشابه، خودداری فرمایید.

چشم دوست عزیز ;)
alikral5880

پست‌ها : 4

پستتوسط amirazizi » 20 ژانویه 2016, 10:28

Ahmad نوشته است:[نمایش]

من می خواستم این موضوع رو بگم راستش گفتم بعد از این همه مدت احتمالا دیگه همه می دونند و نیاز به دوباره گفتنش نیست. حتی تایپ کردم بعدش پاک کردم گفتم بارها بهش اشاره شده.

لینکی هم که گذاشتم کاملا درست و قانونی هستش و صفحه رسمی خود اپل هستش.

در ضمن من بسیار بسیار خوشحالم که حساسیت ویژه ای روی این موضوع توی این انجمن وجود داره و این اتفاق بسیار عالیه. الان ما ایجا برای After effects ماهی ۲۰ دلار پرداخت می کنیم واقعا اگر کسی دیگه این رو هم پرداخت نکنه خیلی نامردیه .
amirazizi

پستتوسط nasraa » 25 ژوئیه 2020, 16:48

من تا به حال با فاينال كات پرو كار نكردم.
وقتي براي ساخت يك قطعه فيلم از دو يا سه دوربين از زواياي مختلف استفاده مي كنيم، موقع اديت بايد بين اين دوربين ها شيفت كنيم. آيا اين نرم افزار امكان شيفت كردن بين دوربين ها با در نظر گرفتن پيوسته بودن صدا را بطور اتوماتيك دارد؟
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پستتوسط amirazizi » 26 ژوئیه 2020, 23:46

nasraa نوشته است:[نمایش]
من تا به حال با فاينال كات پرو كار نكردم.
وقتي براي ساخت يك قطعه فيلم از دو يا سه دوربين از زواياي مختلف استفاده مي كنيم، موقع اديت بايد بين اين دوربين ها شيفت كنيم. آيا اين نرم افزار امكان شيفت كردن بين دوربين ها با در نظر گرفتن پيوسته بودن صدا را بطور اتوماتيك دارد؟

منظور شما از اتوماتیک چیه؟ یعنی خودش تشخیص بده که الان بهتره بنا به داستان به دوربین دیگه ای سوییچ کنه؟

خود شما باید سویچ رو انجام بدید و توانایی درک اتوماتیک رو نداره. فقط برا اساس صدا همه دوربین ها و صدای ضبط شده رو براتون سینک میکنه ولی بقیه اش دیگه با تدوینگر هست.
amirazizi

پستتوسط Arzhang » 27 ژوئیه 2020, 04:25

فکر کنم امیر جان نصرا منظورش همون چیزی‌ست که شما گفته‌ای.
برای این کار باید از قابلیت Multicam در فاینال کات پرو استفاده کرد. این‌جا در سایت اپل روشش را توضیح داده است.
فکر کنم در آن خودآموزهای مفیدی که امیر عزیزی عزیز هم درست کرده است این موضوع را شرح داده که خودش فکر کنم بهتر بداند لینکش کجاست.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط amirazizi » 27 ژوئیه 2020, 22:46

بله ارژنگ جان، احتمالا منظورشون همون باشه

این خوداموز فارسی مولتی کم هستش

https://youtu.be/MkgekJ4-nRU
amirazizi

پستتوسط nasraa » 31 ژوئیه 2020, 12:52

بله دوستان منظورم همان بود. اگر صدا سینک بشود حل است. خیلی ممنونم.
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پستتوسط amirazizi » 01 اوت 2020, 02:04

nasraa نوشته است:[نمایش]
بله دوستان منظورم همان بود. اگر صدا سینک بشود حل است. خیلی ممنونم.

لینکی که من توی پست قبلی گذاشتم بیشتر در مورد سینک صدا است و کمتر در مورد مولتی کم ;)
amirazizi

پستتوسط Neshat » 18 دسامبر 2021, 12:56

سلام
فاینال کات پرو نصب میشه ولی اجرا نمیشه
macbook 2020 m1 512 8g
هم از سایت های معتبر دانلود کردم هم نسخه trail180 روزشو
اصلا بالا نمیاد
ارور میده
میشه راهنمایی کنین؟
Neshat

پست‌ها : 2

پستتوسط saeidk » 18 دسامبر 2021, 15:36

طبیعتا باید متن خطا را اینجا و جاهای دیگر بنویسید و نسخه سیستم عامل و نسخه نصب و بعد دنبال راه حل باشید
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

قبلی

بازگشت به تصویر متحرک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 8 مهمان