انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

درخواست نرم افزار EDIUS 6 ya 7

در اینجا می‌توانید نسخه اصلی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای مورد نظرتان را تقاضا کنید

درخواست نرم افزار EDIUS 6 ya 7

پستتوسط meisamxp » 04 مارس 2014, 22:39

سلام
من دنبال برنامه ادیوس برای مک میگرم منتها هر چی میگردم بیدا نمیکنم
ممنون میشم کمک کنید
نماد کاربر
meisamxp

پست‌ها : 33

پاسخ: درخواست نرم افزار EDIUS 6 ya 7

پستتوسط Arzhang » 04 مارس 2014, 23:19

نه تنها این برنامه را نخواهید یافت بلکه حتی فایلهایی که با ادیوس از ویندوز اکسپورت گرفته اید روی مک نمیتوانید باز کنید. اصلاً برنامه ای برای مک وجود ندارد که کُدک ادیوس را بشناسد. به نظر شخصی من اصلاً هم عجیب نیست چون به نظرم این برنامه آنقدر آماتوری ست که ارزش وقت گذاشتن ندارد. آن سوی آبها، در محافل حرفه ای اگر اسم ادیوس رابیاورید، با تعجب نگاهتان میکنند چون از وجود چنین برنامه ای اصلاً خبر ندارند!
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط meisamxp » 05 مارس 2014, 02:28

مشکل اینجاست که منم آماتورم در زمینه تدوین فیلم
مشکل بعدی اینجاست که استاد دانشکده ما بر روی برنامه ادیوس تدریس میکنه دروس تدوین رو
ممنون به هر حال دوست عزیز
نماد کاربر
meisamxp

پستتوسط Arzhang » 05 مارس 2014, 17:03

استادتان را عوض کنید! از شوخی گذشته، کار این استاد خیلی آماتوری ست و خطای مسلم. اما شما با نصب ویندوز روی مکینتاشتان میتوانید ادیوس را روی آن داشته باشید.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط meisamxp » 06 مارس 2014, 14:46

برنامه فاینال کات استودیو ورژن 3 به همراه کرک رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟ تو بازار گشتم نبود فقط ورژن پرو بود !
البته لینک های دانلودش رو پیدا کردم که هجمش 50 گیگ هست نمیدونم کرک دارند یا ندارند ریسکش زیاده
اگر لینک دانلود با کرکش رو دوستان دارند محبت کنن ممنون میشم
نماد کاربر
meisamxp

پستتوسط Ali.Rastegar » 06 مارس 2014, 17:19

میثم جان بعد از این پست آخرت بخش مقررات سایت دچار افسردگی شده میگه چرا هیچکس به من اهمیت نمیده:
[نمایش]
ایرماگ به رعایت حقوق مؤلف (کپی‌رایت) داخلی و بین‌المللی پایبند است. بنابراین از درج تبلیغ و لینک برنامه‌های کپی‌شده، شمارهٔ سریال یا کِرَک برنامه‌ها، مقالات کپی‌شدهٔ بدون اجازه و موارد مشابه، خودداری فرمایید.

ucp.php?mode=terms
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط meisamxp » 06 مارس 2014, 20:36

منم دچار افسردگی شدم :)
خوب وقتی این قانون هست راه چاره هم باید باشه دیگه درسته ؟
وقتی ما دسترسی به اورژینال برنامه ها نداریم یا اگر هم داشته باشیم به واسطه اوضاع اقتصادی عالی که داریم نتونیم خرید داشته باشیم باید چه کنیم برادر علی
نماد کاربر
meisamxp

پستتوسط cyra » 06 مارس 2014, 22:27

سلام به شما آقا میثم و سلام به همه‌ی ایرماگ. خیلی وقته که من تو ایرماگ پستی ننوشته بودم...
و اما در مورد مسئله میثم خان. فاینال‌کات استودیو مجموعه‌ای از برنامه‌های تدوین و تولید مدیا بود که تا ورژن ۳ تولید شد و بعد از اون هم با ورود فاینال‌کات پرو ایکس، تولید کلیش به عنوان یک بسته‌ی نرم‌افزاری متوفق شد. اصلی‌ترین برنامه از مجموعه‌ی استودیو هم همون فاینال‌کات پرو بود که تا ورژن ۷ تولید و عرضه می‌شد. پس اگر همونطور که گفتید در آغاز راه تدوین هستید، داشتن برنامه‌ی فاینال‌کات پرو باید شما رو به سرانجام برسونه.

چیزی که من می‌خواستم پیشنهاد بدم البته فاینال‌کات نیست. با احترام به همه‌ی کاربرهای فاینال‌کات، به نظرم اگر تصمیمتون در مورد تدوین و تدوینگر شدن جدی و بلند مدته، بهتره از همین اول کار با اوید مدیا کامپوزر "Avid Media Composer" شروع کنید. هم ورژن مک داره و هم ویندوز. اینطوری هم تدوین رو بهتر یاد می‌گیرین و هم روی برنامه‌ای سرمایه‌گذاری کردین که فعلا روشن‌ترین آینده رو داره.
Mac Pro (mid 2009), 12 GB RAM, OS X 10.8.5, Avid Media Composer 8.3.1
iPhone 5s 32GB, iOS 9.1
iPad 2 64GB 3G, iOS 9.1
نماد کاربر
cyra

پست‌ها : 313

پستتوسط meisamxp » 06 مارس 2014, 22:39

ممنون از شما دوست گرامی از اظهار نظرتون
بله من فاینال کات پرو ایکس رو تهیه کردم از بازار دیدم تو تایپیک های قبلی ایراداتی ازش گرفتن که کامل نیست گفتم اگر لینک استدیوش باشه اون رو دانلود کنم
من رشتم فیلم سازی گرایش عکاسی است که در این ترم تازه دارن تدوین رو به ما اموزش میدن با ادیوس
منتها چون من کار عکاسی به صورت حرفه ای انجام میدادم و در حال حاضر هم انجام میدم به واسطه اضافه شدن فیلم برداری به دوربین های دی اس ال ار و عمق میدان کم اونها در فیلم برداری علاقه مند به یادگیری تدوین هم هستم
از برنامه ای که معرفی کردین هم کمال تشکر رو دارم
نماد کاربر
meisamxp

بازگشت به تقاضای نرم‌افزار و سخت‌افزار

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان