انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مدیر محتوا کلاس آموزشی

بخش موضوعات متفرقه

مدیر محتوا کلاس آموزشی

پستتوسط نیما » 06 سپتامبر 2013, 10:04

سلام دوستان :)

شما چیزی شبیه به وردپرس ،دروپال، جوملا یا هر چیز دیگه ای که برای کلاس آموزشی بهینه شده باشه سراغ دارید؟

کارهایی که بشه باش کرد :

ایجاد درس های مختلف
گرفتن پروژه ها
اعلام نمرات

البته نه طوری باشه که خیلی هم امن باشه . اگر همه بتونن همه چی رو ببینن بهتره (در مقابل وارد شدن با حساب کاربری شخصی)

ممنون
نماد کاربر
نیما

پست‌ها : 462

پاسخ: مدیر محتوا کلاس آموزشی

پستتوسط نیما » 06 سپتامبر 2013, 11:33

چیزی شبیه به این :

http://ce.sharif.edu/courses/91-92/2/ce153-4/
نماد کاربر
نیما

پستتوسط Pooria Azimi » 06 سپتامبر 2013, 15:57

Moodle سیستم خیلی بهتریه. با این که ایرادات زیادی داره، اما سیستم قدرتمندیه (و از لینکی که در شریف داده ای خیلی بهتره!) و تقریباً تمام نیازها رو میتونه برآورده بکنه. سایتش اصلاً مناسب نیست و در مورد سیستم اطلاعات مناسبی نمی ده و پیشنهاد میکنم نصبش بکنی و خودت باهاش کار بکنی تا امکاناتش رو ببینی.

ما سالهاست در دانشکدۀ خودمون از مودل استفاده میکنیم و با این که سیستم فعلی مون خیلی مشکل داره، اما مشکلات به خاطر این هستند که کسی حوصلۀ آپدیت مودل رو نداره و داریم از نسخۀ ۴ سال پیش استفاده می کنیم :) اگر از نسخه های جدید استفاده بکنی، بعید می دونم با مشکلی بربخوری، و امکاناتش هم همون طور که گفتم بسیار بسیار زیاده و برام سخته سناریویی رو تصور بکنم که مودل قابل به پاسخگویی بهش نباشه.

در ضمن، فکر کنم میشه به LDAP هم وصلش کرد تا اکانت ها و پسوردها از اون جا گرفته بشن. نمی دونم این به صورت built-in بوده یا در دانشکدۀ ما کسی برنامه ای برای این کار نوشته تا اکانت مودل و کامپیوترهای سایت و دانشکده و پرتال آموزش و ... همه یکی باشند.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط نیما » 06 سپتامبر 2013, 16:18

ممنون :)

نصب می کنم ببینم چه طوریه :p احتمالا خیلی بیشتر از چیزی که می‌خوام هم کار کنه :)

این رو هم پیدا کردم ، البته هیچ تصور درستی ازش ندارم .
http://www.chamilo.org
نماد کاربر
نیما

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان