انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

خرید تبلت ارزان‌قیمت (مناسب بازی برای کودک)

بخش موضوعات متفرقه

خرید تبلت ارزان‌قیمت (مناسب بازی برای کودک)

پستتوسط AliGhz » 13 ژوئیه 2013, 13:33

سلام. یکی از آشنایان می‌خواهد برای پسرش که حدود ۴-۵ سال دارد، یک تبلت حدود ۴۰۰ تومان بخرد و اولویت اول هم انجام بازی است. دیجی‌کالا را نگاه می‌کردم و در این گسترۀ قیمتی (از ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومان)، این فهرست را داشت:
http://digikala.com/?Page=List&Products ... =Favorites

این‌که کیفیت تصویر خوبی داشته باشد، برای وب‌گردی هم مناسب باشد، از منابع خارجی مثل فلش و... هم بتواند فایل بخواند و... هم موارد مطلوبی است.

شما آیا تجربه‌ای از این نوع تبلت‌ها دارید؟ چه مدلی را پیشنهاد می‌کنید؟ از کجا خریداری شود بهتر است؟ آیا نرم‌افزار و بازی و... ریختن روی این تبلت‌ها راحت است یا بهتر است فروشنده این کار را انجام بدهد؟... (چون حتی روی یک گوشی اندرویدی سونی [Xperia Go] که خواستم نرم‌افزار بریزم، اکانت گوگل پلی هم ساختم اما مدام ارورهای بی‌ربط می‌داد و به فروشگاه هم وصل نشد؛ و نشد که نرم‌افزار رویش بریزم و فکر کنم آخر سرش مجبور شوم بروم از همان فروشنده بخواهم نرم‌افزار بریزد!)
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پاسخ: خرید تبلت ارزان‌قیمت (مناسب بازی برای کودک)

پستتوسط Arzhang » 13 ژوئیه 2013, 15:50

علی جان. من یک دوره‌ای گلکسی تب داشتم و الان هم یک گوشی اندرویدی دارم. اتفاقاً‌ به نظرم نرم افزار ریختن روی اندروید به مراتب ساده‌تر از آی او اس است. فقط یک مشکل برای ما ایرانی‌ها دارد که به دلایل تحریم گوگل پلی بسته است و این کار را دشوار می‌کند. راحت‌ترین راه، نصب برنامه‌ی «بازار‌» است که آرشیو غنی‌ای دارد و برای ایرانیان ساخته شده و البته بازی‌ و برنامه‌های کاربردی زیادی دارد. در مورد کیفیت بازی‌ها چیزی نمی‌دانم چون تا به حال نریخته‌ام.
اگر سی پی یو و رم قابل قبولی داشته باشد، و نسبت به تاچ اندکی حساسیت‌ات را پایین بیاوری، تاچ بسیار قابل قبولی هم دارد اما با این قیمتی که گفته‌ای مطمئن نیستم بشود چیز دندان‌گیری پیدا کرد. یکی از دوستان آشنایان را دیدم که یک هوآوری گرفته بود که از این امکانات جانبی که اسم بردی داشت و روی هم رفته چیز بدی نبود. برای بازی هم به نظرم مناسب می‌آمد اما مبلغش حدود ۸۰۰ تومان بود.
به نظرم بدی تبلت‌هایی زیر این قیمت این است که به شدت سرعت را پایین می‌آورند و در عوض به کلید و پریزهای جانبی‌اش می‌افزایند. کار کردن با این‌ها مثل عذاب الیم است. من راستش به کسی پیشنهاد نمی‌دهم حول و حوش این قیمت خرید کند. اما آن هوآوری را که گفتم به نظرم قابل قبول آمد گرچه زیاد هم باهاش ور نرفتم
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط AliF » 13 ژوئیه 2013, 16:51

تبلت دیمو بخرید!
حمایت از برند ایرانی! :)
AliF

پست‌ها : 67

پستتوسط Ilia » 13 ژوئیه 2013, 19:27

AliGhz نوشته است:[نمایش]
سلام. یکی از آشنایان می‌خواهد برای پسرش که حدود ۴-۵ سال دارد، یک تبلت حدود ۴۰۰ تومان بخرد و …

انگلیسی‌ها یک ضرب المثلی دارند که میگه: من اینقدر پول ندارم که چیز ارزون بخرم.

به دوستت بگو که اگه میتونه کمی بودجه‌اش رو بالاتر ببره و بدترین جنس بازار رو نخره.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط AmiN.D » 15 ژوئیه 2013, 14:42

من مدتی هست در یک فروشگاه کار میکنم که کارش فروش کنسول بازی و تبلت هست!!
اول اینکه ما خودمان در این رده فقط jxd و smart touch داریم.به نظر من اصن ارزشش را ندارد.سخت افزار متوسط هست اما کیفیت نمایشگر و تاچش خیلی خوب نیست. به نظر من psp بخرد.۳۹۸ هزار تومان هست. بازی هایش پسرانه تر هست.سگ کار هست .خرابی ندارد.برگشتی ندارد.دردسرندارد.اما اگر تبلت میخواهد بین smart و jxd فرقی نیست.
ریختن بازی هم کاری ندارد.فایل apk را دانلود کنید با pc/mac بعد به عنوان فلش تبلت را وصل کنید.انتقال دهید.تمام
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط saeidk » 16 ژوئیه 2013, 00:38

به نظرم شاید بشه از سرعت و رم و اندازه گذشت ولی کیفیت نمایش خیلی مهمه
اکثر ارزونها کیفیتشون پایینه و چشم رو اذیت می کنه. شبیه مقایسه کیفیت نمایشگر 3g iphone با iphone 4
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط Pooria Azimi » 16 ژوئیه 2013, 03:17

آیپاد تاچ نسل چهارم (۳.۵ اینچی) دست دوم چی؟ اون قیمتش باید حدود همین ۴۰۰-۵۰۰ هزار تومان باشه. در انجمن های اینترنتی معمولاً زیاد پیدا میشن افرادی که آیپاد های قدیمی شون رو می فروشند تا مدل جدیدتر رو بخرن (خود من ۲-۳ سال همین کار رو میکردم!). آیپاد مزیتش اینه که تا دلت بخواد بازی جذاب داره.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmiN.D » 16 ژوئیه 2013, 15:00

با پوریا موافقم اما به شرط اینکه جلبریک شه. ورگرنه اونهم هزینه های خاص خودش و خواهد داشت
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 17 مهمان