انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

سوال در مورد سایتی دیگر

بخش موضوعات متفرقه

سوال در مورد سایتی دیگر

پستتوسط sasan20082008 » 14 فوریه 2013, 13:10

سلام دوستان.
من تازه اپلی شدم و کلی سایت در ارتباط مک و آی او اس به زبان فارسی دیدم. اما یا ۴ تا خبر یا آموزش گذاشتن بعدش خبری دیگه ای نذاشتن یا اینکه مطالب اشتباهی گذاشتن.
۴ تا سایت دیدم که یکی از آنها ایرماگ بود و یکی دیگه اپلا بود که مطالب درست و حسابی گذاشته بودن.
ایرماگ که تکلیفش معلومه یه تیمه حرفه ای داره پشتش که جواب آدمو میدن. اما می خواستم دوستان این سایت اپلا رو ببینن که خوبه یا نه؟ میشه سرش حساب کشید یا اینم مثل بقیه می مونه.
در ضمن در در یک سایت دیگه همچین مطلبی گذاشتم نوشتن اسپمه. ولی من واقعا قصد اسپم ندارم و می خوام بدونم این سایته خوبه یا نه همین.
http://appla.ir
sasan20082008

پست‌ها : 1

Re: سوال در مورد سایتی دیگر

پستتوسط Ilia » 14 فوریه 2013, 18:52

ساسان جان، مکت مبارک باشه و به ایرماگ هم خوش آمدی.

آیا میخواهی که میان سایت‌های مکینتاش ایرانی جدل به پا کنی که میروی در سایت‌های دیگر در مورد هم میپرسی؟ :-) آن سایت را من یک نگاه اجمالی کردم و بنظر خوب می‌آمد. مطالب و اخبار مفیدی در آنجا بود. امیدواریم که سایت‌های مفید فارسی زبان بیشتر و بیشتر بشوند.

ایرماگ هم پر است از مطالب مفید و آموزنده که اگر بگردید پیدا خواهید کرد و فقط جای سوال و جواب نیست. ایرماگ میتواند هر آنچه که کاربرانش اراده کنند باشد. اما در کل محلی است برای تبادل اطلاعات و مشارکت دوستانی که از محصولات اپل استفاده میکنند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

Re: سوال در مورد سایتی دیگر

پستتوسط Ahmad » 14 فوریه 2013, 23:00

ساسان جان به ایرماگ خوش آمدی
من هم سایتی «اپلا» که به آن اشاره کرده‌ای راقبلا از وجودش اطلاع نداشتم این پست شما باعث شد که آنرا ببینم، به نظرم سایت خوبی است و حرفه‌ای آنرا درست کرده‌اند، امیدوارم که موفق باشند. اصولا اینگونه سایتها مکمل یکدیگرند، مطلب یا اطلاعاتی که در یکی وجود دارد ممکن است در دیگری وجود نداشته باشد. قضاوت خوب و بدش نیز بعهده اعضا و بازدیدکنندگانش است.
موفق باشی،
احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پاسخ: سوال در مورد سایتی دیگر

پستتوسط archiuter » 24 مه 2013, 16:33

درود بر شما
منم مثل شما تازه کارم ، ولی سایت اپلستانhttp://www.applestan.com هم سایت خوبی هستش البته به نظر بنده !
 MacBook Pro Retina, 13-inch(Early 2013), 3GHz i7 - 8Gb, Mac OS X 10.8.3
نماد کاربر
archiuter

پست‌ها : 50

پستتوسط eelia.vision » 26 مه 2013, 17:27

یکی از خودخواه ترین مسئولین سایتی که میتونید پیدا کنید ,مسوولین فروم آیفونن.بی نهایت مغرور.
برای اینکه بتونید امضا داشته باشید ازتون پول میگیرن و مثلا میشید کاربر پرمیوم ولی وقتی برخلاف عقیدشون باهاشون حتی در پیغام خصوصی بحث کنید همین حق رو هم مثلا بعنوان تنبیه ازتون سلب میکنن و بعد اجازه داشتن تایپیک فروش بصورت تک هم که بابتش ازتون پول گرفتن, ازتون میگیرن ودر ادامه میگن تا اطلاع ثانوی جوابتم نمیدیم!من مدتی هست قطعاتی که ایران پیدا نمیشه رو روی حساب علاقه شخصی میارم و به مک بازها میدم وتابحال م حساب حرفه ای روش نکردم, اما واقعا نوع برخورد و شکل و شمایل حسادت گونشون عجیبا غریبا هست! البته دلیلش پرواضحه:خودشون از فروشنده ها و مغازه دار های پاساژ‌پایتختن!
اینجا فضاواقعا دوستانه تر هست و پاسخگویی ها سریعتر.واقعا حیف که این فروم رتبه گوگلش رو از دست داد
مشاوره 09305217810
Macup
http://www.hddcaddy.ir
نماد کاربر
eelia.vision

پست‌ها : 46

پستتوسط Ilia » 26 مه 2013, 18:45

دوستان اگر لطف کنند و از اسم بردن مستقیم سایتهای دیگر ایرانی که به آنها انتقاد دارند، حتی المقدور خودداری کنند تا موجب ایجاد کدورت بین سایتها نشوند، بسیار بهتر است.

با تشکر
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط archiuter » 28 مه 2013, 14:23

سایت اپل اپس بخش مک رو هم اضافه کرده که میتونه برای دوستان جالب باشه
(فقط سرعت سرورشون پایینه)
 MacBook Pro Retina, 13-inch(Early 2013), 3GHz i7 - 8Gb, Mac OS X 10.8.3
نماد کاربر
archiuter