انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

ایجاد MUG

بخش موضوعات متفرقه

ایجاد MUG

پستتوسط lucifer » 08 فوریه 2011, 14:35

سلام خدمت همه دوستای عزیز . .
همونطور که میدونید بعضی کاربران لینوکس هر هفته در محل هایی با نام LUG دور هم جمع میشوند و به تبادل اطلاعات و اخبار میپردازند. .
میخواستم ببینم آیا توی ایران یک این چنین محلی برای کاربران مکینتاش وجود داره یا نه ؟؟
اگه هنوز کسی در این مورد اقدامی نکرده بیاید ما پیش قدم بشیم و راه اندازیش کنیم .
اگه با این چیزی که میگم آشنایی ندارید بهتره توی اینترنت یک سرچی درباره LUG بکنید و اگه تونستید یه بار به جلساتشون برید و از نزدیک ببینید که چقدر توی این جلسات مباحث جالب و مهمی مطرح میشه و تا چه اندازه مفید هستش . . .
من خودم تا حالا چند بار به iLUG (گروه کابران لینوکس اصفهان) مراجعه کردم و در جلساتشون حاضر بودم واگه مشکلی پیش نیاد میخوام به طور مستمر در جلساتش حضور داشته باشم . چون لینوکس هم مانند مک یونیکس بیس هستش و خیلی از خبر ها و مطالبی که رد و بدل میشه برای کاربران مکینتاش هم مفید و موثره . توی این جلسات کاربران هم رو میبینند .. مشکلات هم دیگه رو بر طرف میکنند و در باره آخرین فناوری ها و اخبار دنیای کامپروتر با هم گفتگو میکنند .

حرف آخر . . . کیست مرا یاری کند ؟؟؟
نماد کاربر
lucifer

پست‌ها : 18

Re: ایجاد MUG

پستتوسط MacShadow » 08 فوریه 2011, 15:16

سلام من موافقم با این کار اما مشکل اینجاست که خیلی از کاربران در یک نقطه جغرافیایی با هم نیستند و مثلاْ در تهران اصغهان مشهد و . . . . هستند اگر منظور شما شهر به شهر است من موافقم و در مشهد با اکیپ ۱۲ نفرم حاضرم این اتفاق بیفته
MacShadow

پست‌ها : 234

پستتوسط lucifer » 08 فوریه 2011, 15:46

دقیقا مشکل کم بودن یوزر های مکینتاشه !
ومشکل بزرگتر (در اصفهان که اینطوریه) اینه که۹۰ درصد افرادی که از او اس مک استفاده میکنند فقط برای چشم و هم چشمی و به نوعی کلاس گذاشتن وارد دنیای اپل شدن و به نوعی نه علاقه ای به این مسائل دارند و نه شعورشو ....
نماد کاربر
lucifer

پستتوسط AmiN.D » 08 فوریه 2011, 17:34

بنده هم شدیدا پایه هستم..مهم کمیت نیست کیفیت هستش تازه با این جلسات میتونیم به افرادی که مک رو نمیشناسن هم کمک کنیم./
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط MacShadow » 08 فوریه 2011, 18:51

ما یکی از بزرگترین مشکلاتمون اینه که فروشنده های لپ تاپ بدلیل اینکه تخصص و حرفه کار کردن با سیستم عامل مک را ندارند و از اینکه هر روز مشتری برای یه چیز مزاحم وقتشون بشه میگن که مک مشکل داره خوب نیست کاربردی نداره واستون و ....
و یکی از عمده دلایلی که مردم فکر می کنند که مک کاربردی نیست بحث نرم افزارهاش و خدمات جانبی اونه که قیمت بالاتری داره .
اما لوسیفر جان تو مشهد تا حالا برای این اکیپ ۲۰ ۳۰ نفره که من باهاشون آشنا شدم همشون مک رو بخاطر مک بودنش گرفتن نه کلاسش خوشبختانه :دی
امین جان اهل کجایی ؟
MacShadow

پستتوسط AmiN.D » 09 فوریه 2011, 00:49

والا اهل مهم یا ساکن؟چون من دانجشوام توو رشت و اکثرا اونجام..فک ککنم یه نفرم پیدا نکنم که مک بدونه توو رشت!
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Pooria Azimi » 09 فوریه 2011, 08:29

البته این مورد از نظر تکنیکی یه MUG نبوده، اما باز هم... :

viewtopic.php?f=25&t=1007&start=0

هر چند خیلی قدیمیه... مال ژوئیهٔ* ۲۰۰۷ ـه: ۳ سال و نیم پیش.

------

* ژوئیه به ماه قبل از آگوست (جولای) گفته می‌شه؟؟؟ چند دقیقه‌ست که دارم راجع‌بهش فکر می‌کنم، اما باز هم مطمئن نیستم!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط MacShadow » 09 فوریه 2011, 12:21

دوستان چرا از این همه کاربری که داریم فقط ۵ ۶ نفر علاقه مندن به این بحث ؟
MacShadow

پستتوسط lucifer » 09 فوریه 2011, 14:38

:-(
نماد کاربر
lucifer

پستتوسط MacShadow » 09 فوریه 2011, 15:18

جای تاسف داره
MacShadow