انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

شکستن تحریم اپل

بخش موضوعات متفرقه

شکستن تحریم اپل

پستتوسط .SorousH. » 18 سپتامبر 2010, 13:17

دوستان یه خبر خیلی خوب :-D
امروز داشتم تو i-phone.ir می گشتم که یهو به تاپیکی برخوردم که قصد دارند تحریم اپل را از ایران بشکنند ، بهتره خودتون ببینید ...
http://iranianapplefans.blogfa.com/
http://www.i-phone.ir/forums/thread15597-16.html
خواهشا همه شرکت کنند
امیدوارم این کار جواب بده
موفق باشید
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

Re: شکستن تحریم اپل

پستتوسط dete » 18 سپتامبر 2010, 14:30

Cpt.Soroush نوشته است:[نمایش]
دوستان یه خبر خیلی خوب :-D
امروز داشتم تو i-phone.ir می گشتم که یهو به تاپیکی برخوردم که قصد دارند تحریم اپل را از ایران بشکنند ، بهتره خودتون ببینید ...
http://iranianapplefans.blogfa.com/
http://www.i-phone.ir/forums/thread15597-16.html
خواهشا همه شرکت کنند
امیدوارم این کار جواب بده
موفق باشید

دوست عزیز قبلا مطرح شده بود ... که متاسفانه اعضای سایت زیاد تحویل نگرفتن این پیشنهاد و ... ولی یاد آوریش بد نیست

http://irmug.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=2011

راستی عینک قشنگی داریا کاپیتان سروش

شاد باشی
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
Mac OS : El Capitan 10.11.1
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پست‌ها : 310

پستتوسط .SorousH. » 18 سپتامبر 2010, 14:44

نمیدونستم :joy: مثل اینکه شما زودتر این موضوع روفهمیدین :-)
خب اگه میبینید شلوغ کاریه تاپیک رو پاک کنید .
این اواتار من هم خیلی هنریه ترکیبی از مک و عینک افتابی تو نور لامپ :lol:
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط aamir » 18 سپتامبر 2010, 14:52

من خیلی حوصله بحث در دنیای سایبر که مردم چون فقط یه آیدی دارند به راحتی بهم توهین میکنند و .... (مابقیش رو خودتون میدونید) رو ندارم!
من خیلی نمیدونم بخش دانلود اپل یا فروشگاهش و حتی فروشگاه app به چه درد مردم آیفون دار میخوره . . . و فروشگاه اپل هم نفهمیدم چه ارتباطی با تحریم اینترنتی داره . . .آیا چون اینترنتی سفارش میدن محصول هم برای دانلود گذاشته میشه و آیا نباید از مرزها و بایه وسیله به ایران منتقل شه؟ و آیا نباید پولش از طریق یکی از بانکها چه خارجی و یا ایرانی پرداخت بشه؟
مردم آیفون دار هم که همه جیلبرکی هستن پس app store به چه دردشون میخوره؟ و آیا کارت اعتباری دارن که از اونجا یک اپلیکیشن بخرن؟
البته مخاطب حرف من همون نویسنده مطلبی هست که بهش لینک شده . . . و سوال دیگه من اینه که آیا گوگل خدمات اینترنتی بهتری نمیده و اگه آی پی ایران از بلوکه بودن گوگل بیاد بیرون برای ما بهتر نیست تا اپل؟
من کاملا معتقدم که یک اپلیسم در ایران شکل گرفته که کاملا ناآگاهانه است . . . کسانی که پول دارند و آیپَد و آیفون رو به صد برابر قیمت میخرند نوش جونشون . . اما من صدها نمونه میتونم به طور زنده بیارم که حتی نمیدونن دستگاهشون وای-فای داره و میتونن باهاش به اینترنت وصل شن.
همین چند روز پیش یه آشنایی رو در مجتمع پایتخت دیدم و بعد از احوال پرسی و بحث هایی که بوجود اومد گفت که میخواد یه آیمک بخره بعد از چند دقیقه دیگه بحث گفت من آیپد رو خیلی دوست دارم و بین خرید آیپَد و آیمک هم خیلی شک دارم!
خودتون دیگه پرتغال فروش رو پیدا کنید.
بر خلاف این که گفتم نمیخوام تو بحث شرکت کنم کلی حرف زدم
باز هم میگم من روی صحبتم با بخش جوگیر جامعه است نه اعضای محترم ایرماگ که براشون ارزش قائلم . .
امیر
نماد کاربر
aamir

پست‌ها : 514

پستتوسط dete » 18 سپتامبر 2010, 14:56

Cpt.Soroush نوشته است:[نمایش]
نمیدونستم :joy: مثل اینکه شما زودتر این موضوع روفهمیدین :-)
خب اگه میبینید شلوغ کاریه تاپیک رو پاک کنید .
این اواتار من هم خیلی هنریه ترکیبی از مک و عینک افتابی تو نور لامپ :lol:

داداش منظورم نبود که آهاااااااااای من اینو قبلا زدم

خواستم بگم اگه میخوای آخرش ببینی نظر اعضا چیه تاپیکی که ما زدیم بخون ...

در کل عینکت ( بیشتر مکت ) مارو کشته

شاد باشی

مدیران هم اگه خواستند یه دست به کل مطالب زده شده بکشند بدک نیست

یه بنده خدای تازه وارد گیج میزنه وقتی میاد تو سایت ( البته از دوستان مدیر همین که جواب مشکلات کاربران و میدن جای تشکر فراوان داره )
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پستتوسط dete » 18 سپتامبر 2010, 15:37

andalibi نوشته است:[نمایش]
من خیلی حوصله بحث در دنیای سایبر که مردم چون فقط یه آیدی دارند به راحتی بهم توهین میکنند و .... (مابقیش رو خودتون میدونید) رو ندارم!
من خیلی نمیدونم بخش دانلود اپل یا فروشگاهش و حتی فروشگاه app به چه درد مردم آیفون دار میخوره . . . و فروشگاه اپل هم نفهمیدم چه ارتباطی با تحریم اینترنتی داره . . .آیا چون اینترنتی سفارش میدن محصول هم برای دانلود گذاشته میشه و آیا نباید از مرزها و بایه وسیله به ایران منتقل شه؟ و آیا نباید پولش از طریق یکی از بانکها چه خارجی و یا ایرانی پرداخت بشه؟
مردم آیفون دار هم که همه جیلبرکی هستن پس app store به چه دردشون میخوره؟ و آیا کارت اعتباری دارن که از اونجا یک اپلیکیشن بخرن؟
البته مخاطب حرف من همون نویسنده مطلبی هست که بهش لینک شده . . . و سوال دیگه من اینه که آیا گوگل خدمات اینترنتی بهتری نمیده و اگه آی پی ایران از بلوکه بودن گوگل بیاد بیرون برای ما بهتر نیست تا اپل؟
من کاملا معتقدم که یک اپلیسم در ایران شکل گرفته که کاملا ناآگاهانه است . . . کسانی که پول دارند و آیپَد و آیفون رو به صد برابر قیمت میخرند نوش جونشون . . اما من صدها نمونه میتونم به طور زنده بیارم که حتی نمیدونن دستگاهشون وای-فای داره و میتونن باهاش به اینترنت وصل شن.
همین چند روز پیش یه آشنایی رو در مجتمع پایتخت دیدم و بعد از احوال پرسی و بحث هایی که بوجود اومد گفت که میخواد یه آیمک بخره بعد از چند دقیقه دیگه بحث گفت من آیپد رو خیلی دوست دارم و بین خرید آیپَد و آیمک هم خیلی شک دارم!
خودتون دیگه پرتغال فروش رو پیدا کنید.
بر خلاف این که گفتم نمیخوام تو بحث شرکت کنم کلی حرف زدم
باز هم میگم من روی صحبتم با بخش جوگیر جامعه است نه اعضای محترم ایرماگ که براشون ارزش قائلم . .

حرف شما درست دوست عزیز ... اما غفلت بعضی ها رو به پای بعضی ها نمیشه نوشت

در کل این موضوع بیشتر سیاسی هست تا یه موضوع .....

حالا چه دیدی شاید تو همین کیش خودمون که منطقه آزاده یه فروشکاه غیر مستقیم خوب دیدیم .

شاد باشی

ممنون بایت اظهار نظرت که جدای از موافق بودنم یا نبودنم خیلی محترمه
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پستتوسط .SorousH. » 18 سپتامبر 2010, 15:55

حالا شما دوستای گل ۲ دقیقه وقت گرانبهاتون رو بزارید پای این موضوع ، شاید دل این امریکا( شیطان بزرگ) و عمو استیو به رحم اومد
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط GK » 18 سپتامبر 2010, 22:52

با سلام
یک راه حلی وجود دارد برای ایجاد حساب در app store بدون کارت اعتبار! نمی‌دانم آیا این درد دوستان داخل ما را حل می‌کند یا نه؟ یک زمانی من خودم این کار را جهت تفریح انجام دادم، شد. ولی دیگر آیفون ندارم پس نمی‌توانم دوباره امتحان کنم.این سایت (به فرانسه) تمام مراحل را شرح می‌دهد:
http://support.apple.com/kb/HT2534?view ... cale=fr_FR
خلاصه‌ی امر اینکه
در آیتونز، اگرحساب یا session دارید ببندید. از همین طریق آیتونز بروید به app store
مهم !!!! یک برنامه رایگان انتخاب کنید
وقتی از شما حساب خواست، یک حساب جدید باز کنید با یک ایمیل درست، ولی اگر خواستید آدرسی الکی در خارج بدهید
در قسمت کارت اعتبارها برای پرداخت، آنجا که خالی ست، (شاید none به انگلیسی)، را بزنید. ادامه بدهید تا آخر، تا تایید حساب
حالا میتوانید با این حساب session خود را هم در آیتونز و هم در آیفون باز کنید.
امیدوارم از داخل بتوانید این عملیات را تا آخر انجام داده و موفق شوید!

راستی، من همین الان بدون آیفون و غیره یک حساب الکی و بدون کارت پرداخت باز کردم شد...
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط dete » 19 سپتامبر 2010, 00:37

اگر منظورتان را درست فهمیده باشم فکر کنم نکته را اشتباه فهمیدید مشکل دوستان ما در ایران بسته بودن ip در هنگام دانلود برنامه هاست نه ساختن اکانت در iTunes ....

و از همه مهمتر نبودن یک فروشگاه فروش مستقیم محصولات اپل در ایران

بابت زحمت آموزش ممنون - شاید به درد بعضی از کاربرا که تا حالا اطلاع نداشتند بخوره

شاد باشی
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پستتوسط GK » 19 سپتامبر 2010, 00:45

نمی‌دانم آیا دوستان tor را می‌شناسند یا نه؟ ip را پنهان می‌سازد، پس شاید بتواند مشکل تحریم ip های ایرانی را حل کند. باید آزمایش کرد
http://www.torproject.org/docs/tor-doc-osx.html.en
مطلب دوم، جستجو و یافتن و استفاده از ip های آزاد؛ اینجا نمی‌شود لینک داد ولی، روی نت فراوان است
موفق باشید
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 22 مهمان