انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

درخواست ارائهٔ برنامه روی سایت

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

درخواست ارائهٔ برنامه روی سایت

پستتوسط hanoo » 06 اوت 2010, 23:46

سلام. من چنذ روز پیش یک پک نرم افزاری از اینترنت خریدم ۳۰۰۰۰ تومان ولی وقتی بازش کردم بیشتر نرم افزارها قدیمی بود و اپ دیت نشده ایا امکان نداره شما نرم افزار واسه دانلود بگذارید حتی من حاضرم عضو گروه ویژه بشم نا به این نرم افزارها و بازیها دسترسی داشته باشم اخه رعایت قانون کپی ریت جایی وجاهت داره که ما امکان دسترسی به اصل نرم افزارها با پرداخت یک هزینه معقول داشته باشیم اخه وقتی نیست چکار باید کنیم؟
hanoo

پست‌ها : 77

Re: یه خواهش

پستتوسط Ilia » 07 اوت 2010, 01:21

hanoo جان،

فکر کنم اکثریت سایت‌های دیگر ایرانی این امکان را برای شما فراهم میکنند. گوگل را یک جستجو کن کلی پیدا میکنی. این خواستهٔ موسسان این سایت است که اینجا از این مسائل نباشد و ما هم به خواسته‌های آنان احترام میگذاریم.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط javadkh65 » 07 اوت 2010, 02:14

hanoo جان پیغام خصوصی به خودم بفرست ببینم دنبال چه نرم افزارهایی هستی

هر چی بخوای خودم دارم اگه تهران باشی آخرین نسخه اش رو راحت بیای بیمارستان بهت میدم!

فعلا
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط hanoo » 07 اوت 2010, 09:38

دمتون گرم من بچه شهرستانو فیلم میکنید؟سرکارمیگذارید؟خدانکنه برای دیدنتان احتیاج به رفتن به یمارستان باشه بلا به دور.اهالیه این سایتو دوست دارم چون با وجود علم بالا در ضمینه مک غرور را گنار گذاشتند.من دو تا برنامه توی ویندوز داشتم اولی dvd riper بود که زیر نویس را هم ثاپورت میکرد کافی بود دی وی دی فیلم را بگذاری زیر نویش را انتخاب کنی فرمت را هم mp4 بعد میرفتم دنبال کارام بعد ۳ ساعت تبدیلش میکرد به فرمتی که توی ایپد ایفون میریختم تماشا میکردم.دومی یولید ویدیو استودیو ۱۰ بود که فیلمهامو باهاش ادیت میکردم یه برنامه شبیه اون میخواستم اخه از من گذشته بخوام کار کردن با نرم افزار جدید یاد بگیرم.ممنون از همه دوستان گلم ما کرمانیها همتون رو دوست داریم
hanoo

پست‌ها : 77

پستتوسط javadkh65 » 07 اوت 2010, 14:33

hanoo من محل کارم بيمارستانه شما ايشالا ۱۲۰ سال عمر کني گذارت به ما نيفته!

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد!
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط Microsoft24 » 07 اوت 2010, 18:42

hanoo نوشته است:[نمایش]
دمتون گرم من بچه شهرستانو فیلم میکنید؟سرکارمیگذارید؟خدانکنه برای دیدنتان احتیاج به رفتن به یمارستان باشه بلا به دور.اهالیه این سایتو دوست دارم چون با وجود علم بالا در ضمینه مک غرور را گنار گذاشتند.من دو تا برنامه توی ویندوز داشتم اولی dvd riper بود که زیر نویس را هم ثاپورت میکرد کافی بود دی وی دی فیلم را بگذاری زیر نویش را انتخاب کنی فرمت را هم mp4 بعد میرفتم دنبال کارام بعد ۳ ساعت تبدیلش میکرد به فرمتی که توی ایپد ایفون میریختم تماشا میکردم.دومی یولید ویدیو استودیو ۱۰ بود که فیلمهامو باهاش ادیت میکردم یه برنامه شبیه اون میخواستم اخه از من گذشته بخوام کار کردن با نرم افزار جدید یاد بگیرم.ممنون از همه دوستان گلم ما کرمانیها همتون رو دوست داریم

با سلام به شما دوست عزیز ،

خب ، ببینید ، در ایرماگ قانون کپی رایت وجود داره ، اما فروم های دیگه رو که از شما نگرفتن ، شما بیا تو P30World هر نرم افزاری ، رو خواستی بگو ، خودم برات میزارم!

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=384787

موفق باشید ،

امید
از کجا باید شروع کرد ، درد دل که گفتنی نیست ، قصه ی من خیلی وقته که دیگه شنیدنی نیست .
نماد کاربر
Microsoft24

پست‌ها : 349

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان