انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

تلویزیون روی مک (اروپا و امریکا)

بخش موضوعات متفرقه

پستتوسط iSam » 25 اوت 2009, 14:48

ممنون قلی جان. چرا تو اسکایپ و ... نیستی؟ دلمون برات تنگه عزیز دل.
من میخوام داخل سایت زیر که با NET. طراحی شده, شبکه را که در زیر مشخصاتش هست پخش کنم(دقیقا مثل BBC) که ماهوارش دایمی در سایتش درحال پخش هست. ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.

Website: callshop.tv
Satellite info: 11566, 27500, V, 3/4
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط GK » 25 اوت 2009, 15:20

سامان جان
سایت callshop.tv را دیدم. اگر با net طراحی شده پس احتمالا flash را نیز دارد. و flash خودش videoplayer را شامل است. این اولین خبر خوب برای تو
اگر بروی در سایتی مثل livestation تلویزیون بی بی سی را بزنی و یعد کد داخلی صفحه را نکاه کنی، می بینی که کلی کدنویسی مختلفی دارد که با یک call این‌جوری شروع می‌شود :

[نمایش]
<a>BBC News Headlines</a>

من آشنایی زیادی با net ندارم ولی بعید می‌دونم که فقط با دو اطلاعات فرکانس ماهواره ای بشود پخش مستقیم یک تلویزیون را گذاشت داخل پنجره‌ای در سایت مان
خلاصه، رفیق، کلی بایدت کنکاش کرد تا ببینی اصلا این شبکه تو stream پذیر هست یا نه !!!؟
بهر حال، برایت اندکی عرق‌ریزی و کلی موفقیت آرزو دارم
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط iSam » 25 اوت 2009, 16:13

ممنون قلی جان. بله این سایت با NET. و فلش ساخته شده. در Livestation هم تلویزیونها همه هست (بجز این یکی) و در کنار کانالهاش یک URL هم هست که وقتی اونا رو تو <object> کدشو مینویسم, میره و برنامه رو پخش میکنه و میرسه به آخر پلیر و وایمیسته!!! بعنی اینکه بصورت دایمی و لایو (مثل ماهواره) نیست!!! من حاظرم که از کارت DVB و ... هم استفاده کنم. حالا هر طوری که میشه ما هستیم, هرکی هرچی بگه من انجام میدم. فقط اگر روی Livestation کسی میدونه که کمکم کنه و اگر نه که هر راهی بلدید ممنون میشم.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

قبلی

بازگشت به متفرقه