انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

صندوق شکایات و...

از آخرین اطلاعیه‌ها با خبر شوید و نظرات خود را با ما اینجا در میان بگذارید

صندوق شکایات و...

پستتوسط GK » 22 ژانویه 2008, 15:44

با سلام به همه
فکر کردم که این انجمن ما صندوق پیشنهادات و... شکایات کم دارد !!!
و برای اینکه صندوق مذکور خالی نماند، این هم دو سه شکایت‌نامه فوری و در جا:
- امکان و دسترسی به ویرایش پروفایل شخصی در صفحه اول و نیز در بخش «حساب من» موجود نیست. در حالی که این امکان در صفحه جوابگویی به یک پست یا نگارش یک پست جدید بالا می آید.
- تا چند وقت پیش ایرماگ دو سری rss مستقل داشت، یکی برای اخبار صفحه اصلی، یکی دیگر برای پست های جدید کل انجمن ها. حال فقط rss اخبار مانده است و این یکی جای آنیکی برای پست های انجمن ها را نیز گرفته است.
- ایمیل های اتوماتیک برای انجمن هایی که در آن شرکت کرده ایم، فقط یک در ۱۰۰ دست من می‌رسند.

خب، حالا دو پی یادداشت :
- اینروزها از دست کامپیوترم که هی دیسک می‌سوزاند و داده هایم را بر باد می‌دهد، اینقدر شاکی ام که دلم می‌خواهد هی به زمین و زمان «شکایات» کنم !!!
- گویا در زبان فارسی عبارات «شکایات» و «پیشنهادات» صحیح نیست :lol: :lol: (باید نوشت پیشنهادها و شکایت‌ها )
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پاسخ: صندوق شکایات و...

پستتوسط saeidk » 23 ژانویه 2008, 12:50

فکر کنم علی رستگار سرش خیلی شلوغ است.
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط GK » 10 فوریه 2008, 16:21

با سلام
می‌گم بیایید یک نامه دسته‌جمعی بنویسیم به علی رستگار که... کجایی رفیق ؟
ما هم دلمان تنگ است برایت؛ و هم کمی نگران :?:
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط Behnam » 10 فوریه 2008, 16:48

قلی جان علی قبلاً به اعضای مدیریت خبر داده بود که برای یک سالی به «مرخصی» خواهد رفت. درس و مشقش زیاد است و سرش شلوغ. البته این خبر مهمی بود و حق این بود که ما این را در ایرماگ اعلام می‌کردیم چون طبعاً تواضع خود علی مانع از آن بود که آن را به عنوان یک خبر مهم به دیگران اعلام کند.
خلاصه نگران نباشید... دلتنگ و خُمار چرا!
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط GK » 10 فوریه 2008, 17:07

à la bonneheure
پس دسته‌جمعی برایش ساعات خوش «مرخصی» و کلی ۲۰ های ردیف شده در درس و مشق آرزو می‌کنیم
آمن !!! :lol: :-D
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط Ali.Rastegar » 11 فوریه 2008, 01:58

حقیقتش اینه که من هفته‌ای نهایتا ۲-۳ روز/بار میتونم به اینترنت وصل بشم چون حداقل ۵ روز از هفته کلا با احتساب رفت و آمد بین کلاس و خونه(ترافیک تهران به معنای واقعی کلمه غیر قابل تحمل شده!!) و انجام تکالیف روز بعدی فرصت کار با کامپیوتر رو ندارم. این هفته به خاطر تعطیلی ۲۲ بهمن هر روز تمام وقت کامپیوتر و اینترنت استفاده کردم و از فردا احتمالا دوباره ناپدید خواهم شد!
از طرفی ما خواه یا ناخواه باید تا چند ماه آینده یا سیستم سایت رو ارتقا بدیم یا اینکه عوضش کنیم. اگر بشه با برنامه‌ریزی قبلی یکی از جمعه و شنبه‌ها رو به اینکار اختصاص میدم اما معلوم نیست ارتقا موفقیت آمیز باشه و این خیلی بد میشه که کار برای تعمیر سایت یک هفته عقب بیفته تا من دوباره برگردم، البته خوشبختانه رضا در این مدت خیلی کمک کرده و امیدوارم اگر چنین اتفاقی هم افتاد باز هم کمک کنه. برای همین چیزهاست که لازمه هماهنگی قبلی و دقیق صورت بگیره.
حالا توی این وضعیت که من پستهای جدید ایرماگ را باز می‌کنم و میگذارم برای فرصت کافی هی برق می‌رود! لیست را save میکنم و یادم می‌رود! برای اینکه این اوضاع عجیب و غریب کامل شود یک وبلاگ هم ساخته‌ام که می‌خواهم آن را هفته‌ای یکبار با مطالبی که در طول هفته در اوقات مختلف(مثلا ترافیک!) می‌نویسم بروز کنم، مفهوم کلی وبلاگ هم دست و پا زدن من در ایران برای رعایت کپی‌رایت نرم‌افزارهاست! فرض کنید مثل یک وبلاگ ترک اعتیاد من مشکلات و راه حلهایی که برایم پیش می‌آید را با دیگران مطرح می‌کنم. ایده‌آلم این است که آموزش استفاده از نرم‌افزارهای معرفی شده در راه حلها(یعنی نرم‌افزارهای رایگان و ارزان) را هم قرار دهم ولی احتمالا به دلیل کمبود وقت فقط به معرفی برنامه‌ها بسنده کنم. لینک وبلاگ را فعلا نمی‌دهم تا ببینم حداقل ۲ هفته می‌توانم بروزش کنم یا نه!
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Reza.Y » 11 فوریه 2008, 02:48

ای علی ناقلا، دیدم که توی وبلاگ جادی از حیثیت مک دفاع کردی ;-)
Reza.Y

پست‌ها : 435

Re: صندوق شکایات و...

پستتوسط GK » 02 آوریل 2008, 18:15

GK نوشته است:[نمایش]
با سلام به همه

- تا چند وقت پیش ایرماگ دو سری rss مستقل داشت، یکی برای اخبار صفحه اصلی، یکی دیگر برای پست های جدید کل انجمن ها. حال فقط rss اخبار مانده است و این یکی جای آنیکی برای پست های انجمن ها را نیز گرفته است.
- ایمیل های اتوماتیک برای انجمن هایی که در آن شرکت کرده ایم، فقط یک در ۱۰۰ دست من می‌رسند.

علی جان سلام
دو مشکل مذکور بالا همچنان برجاست، و نیز انجمن سخت و تند بالا می آید
در مورد rss انجمن‌ها که اتوماتیک‌وار ما کاربران را در جریان تازه ها گذاشته و نیاز به سرک کشیدن های «دستی» نیست، اگر کاری از دستت برآید خیلی خوب خواهد شد :-D :-D
ممنون و ۱۰۰۰ مرسی
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پاسخ: Re: صندوق شکایات و...

پستتوسط Ali.Rastegar » 03 آوریل 2008, 22:17

قلی جان سخت و تند یعنی کند؟ فکر کنم به خاطر search انجمنها باشه، سعی میکنم تعمیرش کنم.
درمورد مشکلات دیگه والا من نمیدونم وقتی error هم نمیده و جدیدترین نسخه هم هستیم اشکال از کجاست. باید دوباره بررسی کنم.
درمورد RSS منظورت را نفهمیدم.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط GK » 04 آوریل 2008, 01:11

آره علی جان، شرمنده، منظورم سخت و کند بود !!!! البته از امروز کمی بهتر است، یعنی، سریع‌تر
اگر اشتباه نکنم برای ایرماگ دو لینک rss وجود دارد : یکی برای اخبار صفحه اول ( خانه). و دومی برای هر موضوع جدید/ و یا هر پست جدید در یک موضوع «تایپیک». قبلا از این طریق بود که من از پست و یا موضوعات جدید انجمن‌های گفتگو آگاه می شدم ولی، از چندی پیش rss feed صفحه اول خاته، و rss feed صفحات انجمن‌های گفتگو شده اند یکی :
feed://irmug.org/portal/backend.php
آیا rss انجمن ها forum.php نبود ۱۱؟؟ یا چیزی شبیه این ؟
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پستتوسط Ali.Rastegar » 04 آوریل 2008, 01:17

search را تعمیر کردم، امید است که بهتر شده باشد! راستی این لینک RSS برای انجمنهای گفتگو:
http://irmug.com/portal/backendforum.php
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

Re: پاسخ: Re: صندوق شکایات و...

پستتوسط GK » 04 آوریل 2008, 01:27

Ali.Rastegar نوشته است:[نمایش]
search را تعمیر کردم، امید است که بهتر شده باشد! راستی این لینک RSS برای انجمنهای گفتگو:
http://irmug.com/portal/backendforum.php

ممنون علی جون بابت rss انجمن‌ها. لینک بالایی تو قاعدا باید از rss همین صفحه نیز به دست بیاید
به هر حال، درست کار می کند. این هم نتیجه اش :
پیوست‌ها
screen-capture.jpg
screen-capture.jpg (156.05 KiB) - بازدید 13752 بار
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
GK
مدیر بازنشسته

پاسخ: Re: پاسخ: Re: صندوق شکایات و...

پستتوسط Behnam » 04 آوریل 2008, 02:55

حالا امیدوارم که بزودی پروتکل Atom جای RSS را بگیره که گویا بهتر هست و بویژه برای feedهای rtl درست برنامه ریزی شده است و نیازی به جمبل و جادو نداره.
http://www.intertwingly.net/wiki/pie/Rs ... 10Compared
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط Reza.Y » 04 آوریل 2008, 23:24

نه بهنام جان. rss خیلی جا افتاده. راستی علی چرا این tw-cms و غیره هیچ کدام رشته‌ها را multibyte truncate نمی‌کنند؟ (php فعلی عملیات روی multibyte string پشتیبانی می‌کند، نه؟) خسته شدم بس که این tidy خطای invalid characters found داد.
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط Behnam » 06 آوریل 2008, 18:42

رضا جان ویندوز هم خیلی جا افتاده بود و به اپل پیشنهاد می‌شد در دکان را ببندد!
اما از شوخی گذشته، در صفحه‌ای که در بالا آوردم آمده است که RSS یک Patent دانشگاه هاروارد است و بسته شده و دیگر بروز نخواهد شد و اگر تحولی بیابد تحت نام دیگری چون Atom خواهد بود. این مطلب اصلی است:
The RSS 2.0 specification is copyrighted by Harvard University and is frozen. No significant changes can be made (although the specification is under a Creative Commons licence) and it is intended that future work be done under a different name; Atom is one example of such work.
نماد کاربر
Behnam

بعدی

بازگشت به دربارهٔ ایرماگ

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 3 مهمان