انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

تاخیر لئوپارد تا اکتبر

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

تاخیر لئوپارد تا اکتبر

پستتوسط Ilia » 13 آوریل 2007, 09:11

امروز اپل اعلام کرد لئوپارد رو تا اکتبر به تاخیر انداخته. علت تاخیر: آیفون!
جالب اینکه همین دو هفته پیش، اپل دقیقا همین شایعه رو رد کرده بود. خیلی ها از جمله جایی که من درش کار میکنم خرید کامپیوترهاشون رو تا اومدن سیستم جدید متوقف کرده اند. کاش اپل اعلام میکرد که برای کسانی که سیستم جدید میخرند، برای ارتقاع سیستم عامل تخفیف میداد. فعلا از قرار همه چی باید بمونه لنگ آیفون! اقلا کاش یه آیفون بدون تلفن هم درست میکردند. من اولیش رو میخریدم و حاظر بودم تا دسامبر هم براش صبر کنم.
ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Ali.Samadi » 13 آوریل 2007, 11:05

خیلی‌ها تردید داشتند که آیا اپل میتونه همهٔ این تولیداتی را که الان داره درست تحت نظر داشته باشه و بهشون اونطوری که باید برسه؟ اپل قبل از لئوپارد هر سال یک ارتقأ اساسی به سیستم میداد، الان بیش از دوسال هست که اتفاقی نیافتاده. و حتی کامپتورهای اپل هم در ماه‌های اخیر تغییراتی نداشتند. آخرین تغییر بزرگ در سخت‌افزارهای اپل نُه ماه پیش بود که اپل آن زمان مک پروها رو بیرون داد. امیدوارم که این مسئله به زودی تغییر کنه. حالا ببینیم یکشنبه چه اتفاقی میافته!
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Ali.Rastegar » 13 آوریل 2007, 16:53

از یه طرف اپل با یه دست چند تا هندونه برداشته از یه طرف به صلاح دیده کاربران مک رو معطل کنه نه خریداران احتمالی iPhone رو :-(
وقتی خبر رو در سایت اپل خوندم و اون shuffle روی بخش Events ورجه ورجه میکرد میخواستم بکنمش پرتش کنم اینور اونور اما متاسفانه هرچی Drag کردم برگشت سر جاش!!
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Parham » 13 آوریل 2007, 16:55

این نشون میده که آیفون رو همونطور که فکر میکردیم یکهو تصمیم گرفتن وسط کار اعلام و وارد بازار کنند و جزو برنامه های اپل نبوده. به عبارت دیگه، بخاطر شرایط بازار فکر کرده ایند که این محصول رو rush کنند. برای این بود که روزی که همه انتظار داشتیم استیو جابز در مورد لئوپارد صحبت کنه همه توجهات رو به طرف آیفون جلب کرد. من فکر میکنم میدونست که اگر بعدآ آیفون رو اعلام کنه. شرکتهای دیگه هم محصولات مشابه تا اونموقع به بازار وارد کرده اند و آیفون فقط میشد me too product.
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط iSam » 13 آوریل 2007, 23:03

البته همین الآنم آیفون رو از روش شرکتهایی مثل LG یا General Mobile یا ... کپی کردند ! ولی کلا بنظر من اگر کسی الآن بخواد از اپل سخت افزار بخره , ضرر نکرده . چون اولا مشکل نصب لئوپارد نداره , دوما همیشه بجای اینکه محصولات اپل ارزون بشه , گرون میشه ( جلوی ضرر رو از هرجا بگیری منفعته :lol: ) , و سوما مگه قراره چه آپگریدی صورت بگیره , در صورتیکه تمام قطعات از قبیل CPU و ... فعلا در کل دنیا همیناست که هست ؟
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان