انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کنفرانس ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶ اپل

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پاسخ: کنفرانس ۲۷ اکتبر ۲۰۱۶ اپل

پستتوسط perse » 27 اکتبر 2016, 22:59

و یک نکته‌ی دیگه ... اگر یک بنده خدایی بخواهد با بوت‌ کمپ از ویندوز استفاده کند این نوار لمسی قرار است دقیقا چه را در محیط ویندوز نمایش بدهد ؟!
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط alireza3335 » 27 اکتبر 2016, 23:03

من ۱۴۹۹ رو میخرم :)
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

پستتوسط Amir_S » 27 اکتبر 2016, 23:05

در محصولات پرتابل قطعا اپل جلوتر است…
و نظر شخصی من (در حد دموهایی که دیشب و امشب دیدم) این است که تاچ‌بار اپل خیلی کاراتر از dial مایکرسافت است… ولی در مقایسه با sruface studio، اگر اپل زودتر فکری برای آیمک (و مک‌پرو) نکند، در دسکتاپ بازی را خواهد باخت
•••
باز در مورد داک… داک‌هایی بودند که با tuntherbolt کار می‌کردند… قطعا به زودی داک‌های جدیدی خواهند آمد که با پورت جدید سازگار باشند و با توجه به اینکه برق را هم تامین می‌کنند، احتمالا خیلی بهتر از داک‌های قدیمی‌خواهند بود… و مخصوصا الان که این مک جدید دیگر هیچیک از لوازم جانبی قدیمی را آدم حساب نمی‌کند :) و تقریبا همه یک داک لازم خواهند داشت، بازارش حسابی داغ خواهد شد.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط .SorousH. » 27 اکتبر 2016, 23:08

با اینکه تاچ بار برای اولین باره اما دیسپلی لمسی میشد که بهتر بود :confused:
یک ساعت و نیم کنفرانس فقط واسه تاچ بار!
در هر صورت من تصمیم به خرید یک مکبوک پرو رو گرفته بودم و منتظر آپدیت سخت افزاری بودم و به احتمال قوی مدل ۱۵اینچ کاستومایز رو خواهم گرفت!
فقط امیدوارم اپل یه فکری به حال خودش بکنه. :| ...مخصوصا در رابطه با مک.
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط iSam » 27 اکتبر 2016, 23:09

من هم موقع تعویضم هست. مک من مال آخر ۲۰۱۱ هست و مک بوک ایر همسرم هم آخر ۲۰۱۰. دوتا وسطی (۱۷۹۹ تایی) افتادم و احتمالا بدهی کردیتیم میره بالا :D
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط iSam » 27 اکتبر 2016, 23:12

.SorousH. نوشته است:[نمایش]
در هر صورت من تصمیم به خرید یک مکبوک پرو رو گرفته بودم و منتظر آپدیت سخت افزاری بودم و به احتمال قوی مدل ۱۵اینچ کاستومایز رو خواهم گرفت!

اون تاچ بار رو دست کم نگیرید. همه میدونن من کلا آدم منتقدیم و به راحتی راضی نمیشم، ولی میگم اون خیلی کارها قراره بکنه و به نظر من اصلا آشغالای رنگارنگ مایکروسافت قابل قیاس با محصولات اپل که دارای بعد فکری بسیار بالای هستند، نیستند.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط pooriya.kh » 27 اکتبر 2016, 23:30

مک بوک ایر ۱۳ اینچ هم در خط تولید باقی موند ! بعد از اینهمه مدت فقط مک بوک پرو ؟! بقیه مک ها چی ؟
pooriya.kh

پست‌ها : 530

پستتوسط iliililililililil » 27 اکتبر 2016, 23:31

مدل 1499 تاچ بار نداره ها اشتباه نخرید بعد پشیمون بشید
نماد کاربر
iliililililililil

پست‌ها : 56

پستتوسط .SorousH. » 27 اکتبر 2016, 23:35

iSam نوشته است:[نمایش]
من هم موقع تعویضم هست. مک من مال آخر ۲۰۱۱ هست و مک بوک ایر همسرم هم آخر ۲۰۱۰. دوتا وسطی (۱۷۹۹ تایی) افتادم و احتمالا بدهی کردیتیم میره بالا :D

دقیقا بر من هم واجب شده... واجب تر از نون شب!
مطمئنا تاچ بار کارایی خوبی خواهد داشت و شکی درش نیست اما این کنفرانس فقط برای رونمایی از تاچ بار کمی زیادی بود.
با اینکه شخصا برای من مهم نبود (چون نیازی ندارم :) ) اما انتظار داشتم مک های دیگه هم آپدیت داشته باشن و مخصوصا منتظر بودم دیسپلی های اپل هم آپدیت بشه.
چیزی که برام جالبه اپل داره روی لبه ی تیغ حرکت میکنه و کاملا داره ریسک میکنه. فقط چهارتا پورت تاندربالت ۳ برای قانع کردن افراد کمی سخته (گر چند که شخصا میپسندم این حرکت رو :thumbs_up: ) مخصوصا برای جذب مهاجر.
و چیز دیگه ای که برام جالبه اینه که چرا ترک پد بزرگتر شد؟! دلیل خاصی داره و قراره برای این بزرگتر شدن اتفاق خاصی بیفته؟!
احتمال اینکه بشه با قلم باهاش کرد وجود داره؟!
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط .SorousH. در 27 اکتبر 2016, 23:37.
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط Ilia » 27 اکتبر 2016, 23:37

قیمت‌ها:
13.jpg

15.jpg

برای ۱۵ این ترکیب مورد علاقهٔ من ۲۹۰۰ دلار آب میخوره لامصب:
15+.jpg

کاش آیمک را هم اعلام میکردند آدم تکلیفش را بیشتر میفهمید…
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط .SorousH. » 27 اکتبر 2016, 23:40

چرا فقط ۱۶گیگ رم؟! :anguished: :unamused:
نماد کاربر
.SorousH.

پستتوسط iSam » 27 اکتبر 2016, 23:44

من فکر کنم تا آیمک صبر کنم. اگر آیمک هم تغییر خوبی بکند و تاچ بار هم داشته باشد، من یک آیمک می خرم و یک آیپد پرو برای خودم و یک آیپد ایر برای همسرم. آدم رو بلاتکلیف میگذارنا!
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط AliF » 27 اکتبر 2016, 23:44

اون تاچ بار رو دست کم نگیرید. همه میدونن من کلا آدم منتقدیم و به راحتی راضی نمیشم، ولی میگم اون خیلی کارها قراره بکنه و به نظر من اصلا آشغالای رنگارنگ مایکروسافت قابل قیاس با محصولات اپل که دارای بعد فکری بسیار بالای هستند، نیستند.

سلام به همه دوستان.امیدوارم از کنفرانس لذت برده باشید.
من یوزر قدیمی این سایت هستم. الان لازم دونستم به خاطر این جمله دوستمون نظر بدم.
واقعا این جمله فقط از یه فن بوی اپل برمیاد! ;) من واقعا اپل و محصولاتش رو دوست دارم.اما واقعا این چند سال اخیر مایکروسافت بیشتر نوآوری داشته یا اپل؟ محصولات سرفیس مایکروسافت بازتعریف دوباره ای از استفاده از محصولات پست پی سی هستن.یا محصولی که دیشب مایکروسافت معرفی کرد که شاهکار طراحی بود.به نظرم به نوآوری که شرکت های دیگه دست به معرفی میزنن نباید گفت آشغال.به نظرم اپل هنوز داره نون دوران استیو جابز رو میخوره و هنوز نوآری فوق العاده ای در محصولاتش ندیدیم.
در آخر به نظرم کنفرانس امشب جالب بود مخصوصا نوار لمسی مکبوک پرو- اما انتظار نوآوری بیشتر از پرچمدار بازار یعنی اپل بسیار بیشتر ازین حرفهاست.
AliF

پست‌ها : 67

پستتوسط iSam » 27 اکتبر 2016, 23:46

چرا ما باید قیمت یورویی برابر با دلاری بدیم!؟
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط iSam » 27 اکتبر 2016, 23:54

AliF نوشته است:[نمایش]

سلام به همه دوستان.امیدوارم از کنفرانس لذت برده باشید.
من یوزر قدیمی این سایت هستم. الان لازم دونستم به خاطر این جمله دوستمون نظر بدم.
واقعا این جمله فقط از یه فن بوی اپل برمیاد! ;) من واقعا اپل و محصولاتش رو دوست دارم.اما واقعا این چند سال اخیر مایکروسافت بیشتر نوآوری داشته یا اپل؟ محصولات سرفیس مایکروسافت بازتعریف دوباره ای از استفاده از محصولات پست پی سی هستن.یا محصولی که دیشب مایکروسافت معرفی کرد که شاهکار طراحی بود.به نظرم به نوآوری که شرکت های دیگه دست به معرفی میزنن نباید گفت آشغال.به نظرم اپل هنوز داره نون دوران استیو جابز رو میخوره و هنوز نوآری فوق العاده ای در محصولاتش ندیدیم.
در آخر به نظرم کنفرانس امشب جالب بود مخصوصا نوار لمسی مکبوک پرو- اما انتظار نوآوری بیشتر از پرچمدار بازار یعنی اپل بسیار بیشتر ازین حرفهاست.

اصلا هم من فن بوی (شاید میخواستید بگید کسیکه بی کله چیزیو دوست داره) نیستم و اکشن هایم را همه اینجا دیده اند.
مایکروسافت محصولاتی میسازه که مثل زن شدیدا آرایش کرده زیباست ولی خیلی زود به خاطر باطن فیکش دل رو میزنه و طرف رو میفرسته دنبال کس دیگری، ضمن اینکه محصولاتش روح (سیستم عامل) درست و درمان نداره. باورت نمیشه یک لنوو شرکت بهم داده به قیمت ۳۰۰۰ یورو با داک و مانیتور و ... روز اول کل هارد SSD رو فرمت کردم (حتی اون ریکاوری احمقانه را) و یک لینوکس ناز نصب کردم و البته کلی غر هم شنیدم و گفتم یا برام مک بخرید یا همینی که هست و دارم لذت می برم. فقط ۴ ساعت با اون ویندوز ۱۰ زباله کار کردم تا رسیدم خونه و مک ۲۰۱۱ خودم رو ماچ کردم و اون لپ تاپ رو هم از آثار مایکروسافت رها کردم. خودشم هر روز میگه آقا دمت گرم که زباله هامو گذاشتی دم در.
اینی که گفتم رو بهش خواهی رسید رفیق، اون دیروزی واقعا مزخرف و مهمان حجله یک شبه بود و بس.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

قبلیبعدی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها