انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آدرس جدید سایت شرکت نویسه‌پرداز

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پستتوسط Ahmad » 28 دسامبر 2005, 15:49

http://www.nevisa.net

احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط مهمان » 28 دسامبر 2005, 17:09

برای من خیلی عجیب هست که هیچکدام از این شرکتها با سایت بسیار جالب شما همکاری نمیکنند. من چندی پیش به یکی از این شرکتها مراجعه کردم و از آنها پرسیدم که آیا آنها صفحه‌ای میشناسند که از کاربران مک پشتیبانی کند و تنها پاسخ آنها این بود که فقط شرکت آنها در ایران از کاربران پشتیبانی میکند. در ضمن اینکه شرکت نویسا محصولات خود را فقط برای سیستم ۹ پخش میکنه نشون میده که دیگر از سیستم ۱۰ پشتیبانی نمیکنند. واقعا جای تاسف است!
مهمان

پستتوسط Ali.Samadi » 28 دسامبر 2005, 17:40

با سلام به شما دوست عزیز، راستش را بخواهید ما با اغلب این شرکتها تماس داشتیم و آنها از وجود این سایت باخبر هستند و همهٔ آنها قول همکاری با ما را مدتها پیش دادن (مثلا اظافه کردن آدرس صفحهٔ ایرماگ به سفری کامپیوترهای مشتریهاشان، یا پشتیبانی از این صفحه از طریق گرفتن فضای تبلغاتی و ...) ولی شاید سرشان خیلی شلوغ است و آنها در دو سال گذشته امکان ارتباط با ما را نداشتند! ;-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Ali.Rastegar » 29 دسامبر 2005, 14:52

مهمان نوشته است:[نمایش]
برای من خیلی عجیب هست که هیچکدام از این شرکتها با سایت بسیار جالب شما همکاری نمیکنند. من چندی پیش به یکی از این شرکتها مراجعه کردم و از آنها پرسیدم که آیا آنها صفحه‌ای میشناسند که از کاربران مک پشتیبانی کند و تنها پاسخ آنها این بود که فقط شرکت آنها در ایران از کاربران پشتیبانی میکند.

من از همه شرکتها خبر ندارم اما گمان می کنم بعضیها از اینکه تنها منبع فارسی مشتریانشان باشند و آنها را همیشه به خود وابسته کنند بدشان نمی آید.
مهمان نوشته است:[نمایش]
در ضمن اینکه شرکت نویسا محصولات خود را فقط برای سیستم ۹ پخش میکنه نشون میده که دیگر از سیستم ۱۰ پشتیبانی نمیکنند. واقعا جای تاسف است!

من تا حالا ندیدم کسی از نویسا تعریف کنه! اما نباید یه طرفه به قاضی رفت. امیدوارم مسئولان این شرکت با اطلاع رسانی درست پرده از ابهام بردارن!
Ali.Samadi نوشته است:[نمایش]
یا پشتیبانی از این صفحه از طریق گرفتن فضای تبلغاتی و ...) ولی شاید سرشان خیلی شلوغ است و آنها در دو سال گذشته امکان ارتباط با ما را نداشتند!

علی جان چرا تبلیغ بدن وقتی ما به رایگان تبلیغ همه اشونو می کنیم؟ هم قسمت ارائه نرم افزار و سخت افزار گذاشتیم هم هروقت کسی پرسید از کجا مک و iPod بخرم بهش معرفی کردیم. حتی توجیه دلیل خرید مک، معرفی ویژگیها و حتی توضیح دلیل بالا بودن قیمتها با ما است! اونها خیلی لطف می کنن اگر لااقل برنامه ها و فونتهایی که ایرماگ فراهم کرده رو بدون نام بردن از ایرماگ به مشتری بدن. باز من راضیم به همین فقط لطف کنن به مشتری نگن اصلا مک فارسی نداره، فونت فارسی نداره و... .
علی جان اصلا منصفانه نیست که هزینه سایت برعهده توست. اما اعتراف می کنم از اینکه هیچ کدام از شرکتهای مک فروش اسپانسر ما نشدن ناراحت نیستم. چون امکان داشت انتظارات اشتباه از ما داشته باشن و همینطور صداقت ایرماگ برای کاربرها زیر سوال بره. اما من با اسپانسر شدن شرکتهای غیر مک فروش کاملا موافقم. نهایتا هزینه های سایت را خودت تامین کنی اما متاسفانه وقتی بخواهیم همایش برگزار کنیم بدون اسپانسر نمیتونیم.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط مهمان » 30 دسامبر 2005, 01:40

من یک ماه پیش که رفتم پایتخت فقط در مغازه‌ها ipod بود ولی امروز که رفتم در چند مغازه مک بود یک مغازه هم فقط مختص مک بود. مشتری هم می‌تونه از نزدیک ببینه و انتخاب کنه. فکر کنم داره اتفاقهایی می‌افته. شاید بشه از اونها آگهی گرفت.
مهمان

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 52 مهمان