انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نرم‌افزارهاى "تسنيم" با قيمت‌هاى سرآسام آور

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

نرم‌افزارهاى "تسنيم" با قيمت‌هاى سرآسام آور

پستتوسط Ahmad » 31 مه 2004, 16:06

نرم‌افزارهاى "تسنيم " با قيمت‌هاى سرآسام آور

دوستان گرامى

چند روز پيش آقاى صمدى خبرى مبنى بر عرضهٔ چند نرم‌افزار جالب توسط شركت "تسنيم" در همين سايت منتشر نمودند كه براى من و شايد خيلي‌هاى ديگر خوشحال كننده و اميدوار كننده بود. امروز من بلاخره موفق شدم كه آدرس اينترنتى شركت تسنيم را پيدا كنم. بايد بگويم كه با ديدن قيمت‌هاى اين نرم‌افزارها نه‌تنها شوكه شدم بلكه خوشحالى من چندان نپايد و ناميدى كامل به من دست داد. قيمت هركدام از اين نرم‌افزارها ۱۰۰۰ دلار آمريكاەى تعيين شده. يعنى من اگر بخواهم دو عدد از اين نرم‌افزارها را از اين شركت بخرم (امرى كه در واقع تصمیم بر آن داشتم) بايد تقريبا حقوق يک ماه خود را بپردازم. امرى كه نه‌تنها براى من بلكه تقريبا براى هر كس ديگر غير ممكن است مگر تعدادى معدود شركتهاى نسبتا بزرگ. البته اينكه شركتى محصولى توليد نمايد و براى عرضه آن قيمتى درخواست كند امرى است كه كلا در اختصاص آن شركت مى‌باشد ولى من به عنوان يک كاربر ِعادى بايد بگويم كه براى من قابل درک نيست كه اين استراتژى قيمت گذارى بر اساس كدام واقعيت يا چگونه واقع‌گرائى استوار است. بنظر من اينگونه نرم افزارها سواى تعدادى محدود شركت، مشترى ديگرى نخواهند يافت و اين باِعث مى‌گردد كه نه‌تنها كاربران علاقمند بسيارى از استفاده از اين نرم‌افزارها محروم بمانند بلكه بازار عرضه اين نرم‌افزارها نيز محدود به همان تعداد معدود مشترى (شركتها) خواهد بود. در نتيجه حدس اينكه سرنوشت اين شركت يعنى "تسنيم" در دراز مدت چه خواهد بود امر دشوارى نمي‌باشد. و البته اين امر غم‌انگيزى است.

با احترام، احمد

آدرس شركت "تسنيم"

http://www.tasnimsoft.com/tStore/soft.htm
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

قیمتهای اشتباه

پستتوسط Ali.Samadi » 31 مه 2004, 16:26

سلام احمد،
منهم امروز لیست قیمت برنامه ها را امروز گرفتم. و بنظر قیمتهای نوشته شده در صفحه تنسیم اشتباه است.

آقای جوکار قیمتهای برنامه ها را اینگونه به من فرستاده:
Product Price
Arabix $129,00
Arabix 5User $105,00
Arabix 10 User $95,00

Textra $149,00
Textra 5User $135,00
Textra 10User $119,00
مشکلی که هست این است که در اورپا نمایندگی وجود ندارد. البته آقای جوکار پیشنهاد کرده که ما (IRMUG) خودمان این کار را بکنیم و آن موقع سودش را در پروژههای جدید استفاده کرد.
حالا باید خودمان در این مورد تصمیم بگیریم
با سلامهای گرم
علی
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط mohsen » 01 ژوئن 2004, 08:58

يادمه شرکتشون رو يه بار تو يکي از نمايشگاهها ديدم
باهاشون هم يه کم صحبت کردم و ميشد باهاشون کنار اومد.
شما هم به نظرم همين کارو بکنيد
;-)
Only Mac
mohsen

پست‌ها : 6

پستتوسط sadegh » 11 سپتامبر 2004, 03:15

man karmand tasnim soft boodam
albateh ta 2 mahe pish dar hodoode 2 salo andi dar bakhshe service mashghool boodam
dar moorede gheymatha mitoonid ba man ham tamas begirid
man emkane gereftane narmafzarharo be gheymate paeentar az masrafkonandeh ro daram
dar moorede tasnim textra freehand2.5 ke alan toye soft skill moshahede mikonid noskheye 2.6 ham varede bazar shode
dar moorede arabix pro noskheye farsi oon ba name parsa 4 dar iran arzeh mishe
dar morede namayeshgah elekamp82 ham bande ghorfedare sherkat boodam
amadeye hargoone mashverat va komaki ke az ohdam bar biyad hastam

09123381477 :arrow:
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پست‌ها : 46

پستتوسط sadegh » 12 سپتامبر 2004, 11:59

قيمت نرم افزار تسنيم تکسترا فري هند 165000 تومان ودر صورتي که کاربر محصولات قبلي اين شرکت باشيد 135000 و قيمت نرم افزار پارسه 4 هم 85000 تومانه
در مورد امکانات اين دو نرم افزار مي تونيد به صفحه نرم افزارهاي غير از OS X مراجعه کنيد ;-)
صادق شفيعي
نماد کاربر
sadegh

پست‌ها : 46

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان