انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Apple Special Event

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

پاسخ: Apple Special Event

پستتوسط Ilia » 16 ژوئیه 2020, 21:19

مبارکه مانی جان! هم برای کامپیوتر نو و هم برای شجاعتت در این خرتوخری! :-)
خیلی عالی!
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط mani3552 » 16 دسامبر 2020, 20:28

سلام آقا ایلیا جان یادت باشه در مورد تجربه خرید مک بوک پرو 2020 که مزاحمت شدم شما و اکثر دوستان تجربه خوب خودتون رو به من دادین و من خرید کردم چون اکثر دوستان از خرید اولين سری مکها تجربه خوبی نداشتند ولی انگار اپل این دفعه با معرفی M1 سنگ تموم گذاشته و همه تجربه های منفی رو از بین برده و یه محصول معرکه معرفی کرده
با خودم میگم کاشکی نمیخریم و صبر میکردم البته از اینی که خریدم راضیم اما این مدلها که معرفی شده واقعا وسوسه کننده است احساس میکنم در همین اولین مدل هم اپل تمام سعی خودش رو کرده که ثابت کنه پردازندش از اینتل قوی تر کم مصرف تر و بهینه شده تره
MacBook Air (Early 2013), macOS 11.1
MacBook Pro (Early 2020), macOS 11.1
iPhone 3GS 16GB
نماد کاربر
mani3552

پست‌ها : 93

پستتوسط Ilia » 16 دسامبر 2020, 21:32

مانی جان موافقم که این دستگاه بسیار بهتر از انتظار همه عمل کرده. اما مطمئنم که مدل بعدی‌اش بمراتب بهتر خواهد بود.

من یکی لازم دارم اما هنوز دارم با خودم مبارزه میکنم که نخرم. وقتی گفتی که خریده‌ای، من رو شوک کردی، چون فکر میکردم که تا معرفی دستگاه صبر کنی. اما اگر لازمش داشتی، خب لازمش داشتی. M1 رو نمیشه فعلا روش بوتکمپ رو نصب کرد که مشکلیست برای خیلی‌ها.

اگر شدیدا پشیمون شده‌ای، دستگاه رو با کمی ضرر بفروش و مدل بعدیش رو بخر. اگر میبینی که کارت رو راه می‌اندازه دیگه فکرش رو هم نکن. فقط کامت تلخ میشه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

قبلی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان