انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

یک دیدار در تهران

جدیدترین اخبار را در اینجا بخوانید و بنویسید

خواهان برگزاری سمینار کاربران ایرانی مک در تهران هستیم

حتما شرکت میکنم
11
79%
اگر بتوانم شرکت میکنم
3
21%
شرکت نمیکنم
0
بدون رای

کل آرا : 14

پستتوسط iSam » 01 دسامبر 2008, 10:16

توروخدا پنجشنبه 2 به بعد باشه تا لب ما هم از این نعمت بی نصیب نمونه.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط mehdi_jgn » 01 دسامبر 2008, 14:54

فرهاد عزیز منظورت کافه گاری فرهنگسرای نیاوران هستش؟
mehdi_jgn

پست‌ها : 34

پستتوسط farhadv » 01 دسامبر 2008, 16:29

بله مهدی عزیز...و کافه گالری شماره دو در باغ هنر روبروی خانه ‍‍پرفسور حسابی. جایی که همایش قبلی انجام شده بود .
MacBook Pro 2.33GHz Intel Core 2 Duo , OS X 10.6.2 , ADSL+2
نماد کاربر
farhadv

پست‌ها : 81

پستتوسط dete » 01 دسامبر 2008, 18:47

[نمایش]
توروخدا پنجشنبه 2 به بعد باشه تا لب ما هم از این نعمت بی نصیب نمونه.

من هم به همین درد دچارم ... شما را جان برادر استیو جابز پنجشنبه باشه
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
Mac OS : El Capitan 10.11.1
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پست‌ها : 310

پستتوسط Ali.Rastegar » 02 دسامبر 2008, 22:30

من پیشنهاد قابلیت تشکر و جوابهاش رو به اینجا منتقل کردم:
http://irmug.com/portal/index.php?name= ... pic&t=1454
----
چشم امیدوارم در نهایت به همون پنج‌شنبه بعد از ظهر برسیم. درمورد زمان و مکان هم فعلا نظر خاصی ندارم.
----
فرهاد جان البته اون دفعه‌ی قبل در باغ موزه هنر اوضاع عجیبی پیش اومد. بعد از اینکه شخصا با فردی که معرفی کردید صحبت کردم و رزرو رو انجام دادم ایشون گفتن لیست سفارش‌ها رو هم خودمون باید تهیه کنیم و من قبول کردم. باز برای احتیاط من قبل از برگزاری جلسه هم یک‌بار تلفنی با ایشون بررسی کردم که همه چی بر طبق برنامه باشه. بعد وقتی خود اون روز و ساعت رزرو شده رفتیم و پشت میزهای رزرو شده نشستیم بعد از مدتی اومدن گفتن این میزها به اسم کس دیگه‌ای رزرو شده اما فعلا اشکالی نداره بشینیم! وقتی بحث کردم گفتن اصلا به اسم من چیزی رزرو نشده بود و جالب اینکه وقتی که درمورد اینکه قرار شده خودمون حساب لیست سفارشهارو داشته باشیم گفتم، با لبخندی ناشی از تعجب گفتن خودشون اینکار رو می‌کنن! اون فرد معرفی شده توسط شما هم تا موقع رفتن ما اصلا نبود و وقتی جلسه‌ی دوستانه‌مون تموم شد و من بیرون منتظر آژانس بودم ایشون رو دیدم که داخل شد ولی دیگه جلسه به خوبی برگزار شده بود و دلیلی ندیدم صحبت و گلایه‌ای بکنم.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط farhadv » 03 دسامبر 2008, 03:00

علی عزیز...
‍آنچه ‍‍پیشنهاد دادم کاری بود که از من بر می آید ...در ضمن اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته تعداد افراد شرکت کننده هم از افرادی که انتظار داشتیم شرکت کنند کمتر بود...و عدم هماهنگی شاید از دو طرف بود ... و آلان هم تمام تلاشم را برای برگزاری بهتر این همایش انجام می دهم...الان هم اگر مایل هستید من با آقای ‍‍پناخواه تماس بگیرم... علت ‍‍پیشنهاد من هم این بود که ایشان از کاربران قدیمی مک بوده و با شناخت به مشکلات کار , شاید همدلی بیشتری نسبت به بقیه داشته باشند. درضمن از لحاظ امکانات مانند ویدیو ‍‍پروجکشن و اینترنت و سیستم صوتی هم کافه گالری شماره یک مجهز می باشد.
MacBook Pro 2.33GHz Intel Core 2 Duo , OS X 10.6.2 , ADSL+2
نماد کاربر
farhadv

پست‌ها : 81

پستتوسط Ali.Rastegar » 03 دسامبر 2008, 14:53

فرهاد جان در اینکه شما با حسن نیت اون مکان رو معرفی کردید شکی نیست.
اما اولا من از اول به ایشون گفتم تضمینی درمورد تعداد افراد نمیتونم بدم، جدای اینکه فکر نمی‌کردم خود شما هم نیاید!
دوما اگر این ماجرا حتی اشتباه از طرف من بوده میشد هزینه‌ی سرویس رو اضافه کرد یا مثل کاری که فکر کنم اون موقع انجام شد بعد از مدتی میز اضافه برداشته شد.
اما اینکه اصلا به اسم من رزرو نشده بود که ربطی به تعداد نداشت. یا اینکه خودمون لیست سفارشها رو تهیه کنیم در حالی که لازم نبود. حالا برخورد خیلی سرد و بی‌میلی ایشون جای خودش، که شاید به این خاطر بود که بعد از اینکه مدت زیادی از قرارمون گذشته بود و از شما خبری نشد من مجبور شدم تنهایی با ایشون صحبت کنم و بعد که صحبتها تموم شد شما رسیدید.
همه‌ی اینها در حالی که قبلا جلسه‌ی مشابهی رو من توش همکاری داشتم که توی کافی پاپ برگزار شد، تا اونجایی که یادمه تعداد از قبل مشخص نشده بود، کامپیوتر هم بردیم و... برخوردشون هم خیلی بهتر بود در حالی که سر و صدای زیادی هم داشتیم که در جلسه‌ی باغ موزه نداشتیم. دلیلی هم که خودم در این مدت دوباره کافی‌پاپ رو پیشنهاد ندادم برای سر و صدای جلسه‌امون بود که خصوصا در فضای بسته خودشو بیشتر نشون داد و مزاحم بقیه مشتری‌های اونجا شدیم در حالی که حتی با این وجود هم رفتارشون بهتر از آقای پناه‌خواه قبل از برگزاری جلسه بود .
خلاصه اینکه من مایل نیستم از آشنایی شما با آقای پناه‌خواه استفاده کنم چون با مکان جدید و غریبه در بدترین حالت ممکنه اتفاق دفعه‌ی قبل با فرد آشنا و کاربر مک شما بیفته.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط pedramp » 05 دسامبر 2008, 17:40

سلام
نتیجه چه شد بالاخره؟
کدام روز، کدام محل، کدام پنج شنبه، روز دیدار است؟
اندکی صبر سحر نزدیک است :-D (شاعر شدم!! ;-) )
pedramp

پست‌ها : 142

پستتوسط rezag4 » 06 دسامبر 2008, 00:03

سلام به همه دوستان
اگر این جلسه کوچیک ایرماگ شکل گرفت دوستان از خودشون
یه رزومه کوچیک تهیه کنند و بیارن که همه با توانایی های هم
بیشتر آشنا شیم
teh
pc
نماد کاربر
rezag4

پست‌ها : 115

پستتوسط mehdi_jgn » 06 دسامبر 2008, 08:43

ببخشید ما که رزومه نداریم چیکار کنیم؟ ;-( ;-(
mehdi_jgn

پست‌ها : 34

پستتوسط rezag4 » 06 دسامبر 2008, 19:41

رزومه نداری توانایی که داری
تخصص یا تخصص هات رو با لیست نرم افزار های که بلدی pdf
کن بیار . اینجوری لااقل میفهمیم کیا چیکارن کجا وایسادیم .
چه کار های از دستمون بر میاد .
teh
pc
نماد کاربر
rezag4

پست‌ها : 115

پستتوسط Ali.Rastegar » 06 دسامبر 2008, 20:20

۲ نکته:
۱- پیشنهاد رضا(rezag4) برای رزومه پیشنهادیه مثل بقیه‌ی پیشنهادها، الزامی برای شرکت در جلسه ایجاد نمی‌کنه :-)
۲- درمورد روز و مکان برگزاری راستش من الان نمیتونم دقیقا مشخص کنم. ممکنه تا چند هفته‌ی دیگه ممکنه حتی بعد از امتحانات ترم! اگر میخواید در آینده راحت در این مورد خبردار بشید میتونید « هنگامی که به این ارسال پاسخ داده شد، به من خبر بده» رو تیک بزنید. البته من هم اگر فراموش نکنم برای کاربرهایی که در این تاپیک پست داشتن ایمیل هم می‌فرستم برای اطلاع از روز و مکان.
در این مدت اگر کسی مکانی مناسب به نظرش میاد و حتی آشناش هم نیست ممنون میشم اطلاع بده تا بررسی کنم.
همه‌ی این حرفها به کنار من دیگه تنها مدیر ساکن ایران ایرماگ نیستما، از رضا یگانه هم بپرسیم شاید زودتر و بهتر از من جلسه‌ای برگزار کنه :-D
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

قبلی

بازگشت به اخبار و تازه‌ها

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 14 مهمان