انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکلات سیستم عامل Mojave

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

مشکلات سیستم عامل Mojave

پستتوسط mani6606 » 02 اوت 2019, 06:10

سلام
چند روز قبل یک عدد مک بوک ایر ۲۰۱۸ گرفتم سیستم عامل در ابتدا بدون مشکل دیده میشد تا اینکه تصمیم گرفتم با استفاده از migration assistant اخرین بک‌آپ که از مک‌بوک پرو ۲۰۱۰ با سیستم عامل سیرا داشتم بر روی این دسنگاه برگردانم. دو بار در هنگام انتال اطلاعات مک‌بوک ایر خطا داد تا در بار سوم اطلاعات کامل منتقل شد. اما هر چه بیشتر زمان می گذرد مشکلات این دستگاه یا سیستم عامل اشکار تر می شود.یکبار بعد از بوت کامل دستگاه صفحه login نشان داده نشد فقط موس در وسط صفحه کامل مشکی بود که بعد از گذشت چند دقیقه و هیچ عکس العملی از دستگاه مجبور شدم با فشردن کلید پاور دستگاه را خاموش کنم. همین اتفاق یکبار هنگام خاموش کردن دستگاه افتاد. مشکل دیگر این سیستم عامل این که با وجود اتصال پیوسته با اینترنت اما زمان و تاریخ در ان درست نیست. برخی از برنامه ها اجراا نمی شوند مثلا نرم افزار متلب با وجود لایسنس قانونی و یکبار هم هنگام برگرداندن بکا‌پ لایسنس به صورت انلاین چک شد اما نرم افزار بدون هیچ خطایی باز نمی شود
ایا این موارد طبیعیه ؟ سیستم عامل دستگاه 10.14.1
mani6606

پست‌ها : 17

پاسخ: مشکلات سیستم عامل Mojave

پستتوسط Ilia » 02 اوت 2019, 07:50

پیشنهاد میکنم که سیستم را به آخرین نسخهٔ آن که 10.14.6هست آپدیت کنید. و سپس باز آپدیت مکمل جدیدی که بعد از آن آمده هست را هم نصب کنید. در مورد متلب نمیدانم،اما آنرا هم باید در سایتشان چک کنید و ببینید که آپدیت برای مهاوی دارند یا نه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان