انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آپدیت به High Sierra دستگاه رو کند نمیکنه؟

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

آپدیت به High Sierra دستگاه رو کند نمیکنه؟

پستتوسط Nocturne » 22 ژوئن 2018, 15:03

درود،

دوستان من میخوام از Siera مک بوکم رو آپدیت کنم به High Sierra. دستگاه مال ۲۰۱۳ هست و فکر میکنم سیستم عامل اولش Mavericks بود.. حالا میخواستم بدونم با آپدیت به High Sierra هیچ مشکلی از نظر کندی و اینها پدید نمیاد؟ Siera هم کمی باگ داره هم قابلیت کار با دستگاههای قدیمی از جمله پروژکتورهای دانشگاه رو دستگاه از دست داده! خواستم از High Sierra هم مشکلی داره از قبل بدونم
مرسی
نماد کاربر
Nocturne

پست‌ها : 49

پاسخ: آپدیت به High Sierra دستگاه رو کند نمیکنه؟

پستتوسط Arzhang » 22 ژوئن 2018, 18:54

مک بوک من مال نیمه‌ی ۲۰۱۰ است. تا آن‌جایی که یادم است بین این دو تا سیستم عامل تغییر چندانی مشاهده نکردم.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط panel123 » 23 ژوئن 2018, 00:23

این به روز رسانی های برنامه به اندازه کافی مفید هستند و گرچه این نسخه از سیستم عامل دارای تعداد انگشت شماری از ویژگی های جذاب است، اما شرکت اپل از لحاظ تکنیکی و فنی تغییراتی را ایجاد کرده است تا آینده پلتفرم Mac را به ویژه در بین توسعه دهندگان و کاربران حرفه ای حفظ کند.

بعد از نصب این بروزرسانی، شما چندان متوجه تغیییرات ظاهری و طراحی جدید نخواهید شد. سیستم عامل macOS High Sierra شامل یک فایل سیستم مدرن شده جدید (Apple File System یا APFS) و پشتیبانی برای استانداردسازی عکس‌های کارآمد و کم حجم شده HEIF و ویدیوی HEVC شده است. HEVC همچنین با نام H.265 شناخته شده که برای بالا بردن کارآمدی ویدیوی ۴K بدون خوردن بیش از حد فضای ذخیره‌سازی در مک شما طراحی شده است.

یکی از بنیادی ترین تغییرات که احتمالا بیشتر کاربران آن را نادیده می گیرند، این است که High Sierra سیستم فایل HFS + را که دهه ها برای مکینتاش استفاده می شد را ترک کرده و آن را با سیستم فایل Apple File System (APFS) جایگزین کرده است.
panel123

پست‌ها : 19

پستتوسط Nocturne » 24 ژوئن 2018, 01:07

@Arzhang
@panel123

مرسی بابت راهنمایی
آپدیت کردم
نماد کاربر
Nocturne

پست‌ها : 49

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان