انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

idvd

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

idvd

پستتوسط mohammad reza » 05 مه 2006, 21:10

من درidvd خواستم ۵ لینک درست کنم، وای ظاهرا برای هرlink باید دوباره صحنه های مورد نظر را در فاینال کاتexportکنم و تبدیل بهdv strem کنم که هم زمان خیلی زیادی میبره و هم فضای زیادی؟من شنیدم کهsoftware هست که امکان این رو به ما میدهد که فقط یک پروژه را به عنوان پروژه اصلی انتخاب کنیم و برای بقیه لینکها توسط نقاطی که قبلا خودمان گذاشتیم روی پروژه به لینکها دسترسی پیدا میکنیم.آیا کسی از این موضوع اطلاعی داره؟
mohammad reza

پستتوسط Ali.Samadi » 06 مه 2006, 11:48

ببین منظورت از لینک چی هست؟
اگر منظوت اینه که تو یک فیلمی را داری و میخواهی آن را به آی دیویدی اضافه کنی که خوب طوری که بالا توضیح دادی درسته. در ضمن اگر درست فهمیده باشم منظورت از پروزهٔ اصلی و ... Chapter Marker هست که این امکان نیز در iDvd و در imovie نیز هست
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط مهمان » 06 مه 2006, 22:06

علی جان منظورم از لینکها این است که من یک فیم اصلی دارم و چند پارت دیگر که در خود فیلم اصلی هست،من یک فیلم ساختم که در آخرش تصاویر پشت صحنه است به مدت ۱۰ دقیقه،این یک لینک است که در روی منوی اصلی امده(پشت صحنه ها.
لینک دیگر ویدیو کلیپ اصلی فیلم است و به همین ترتیب...
حالا من در منوی اصلیم ۵ منو دارم که باید به قسمتهایی از فیلم لینک بخورند.سوال من این است که غیر از اینکه من جدا جدا قسمتهای مورد نظر را در فاینال کات تبدیل به فیلم کنم و بعدش همه را در ای دی وی دی درگ کنم راه دیگری هست؟
ممنونم علی جان
مهمان

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان