انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

قفل شدن مکبوک پرو

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

قفل شدن مکبوک پرو

پستتوسط mamadreza7 » 08 ژانویه 2014, 04:31

سلام به دوستان
من الان ۳تا دستگاه آوردن که با find my iphone قفل شده و کد ۴ رقمی میخاد ، یکیشون که الان دستمه restart که میکنم alt رو که میگیرم اونجاهم رمز میخاد!!
میشه لطف کنید من رو راهنمایی کنید چکار باید کنم؟

در ضمن چندین آیفون آوردن که restor که میکنم apple id و password کسیو میخاد که باش اکتیو کرده!!

لطفا راهنمایییم کنید!!! هرچه سریعتر!
mamadreza7

پست‌ها : 138

پاسخ: قفل شدن مکبوک پرو

پستتوسط Ilia » 08 ژانویه 2014, 07:50

محمدرضا، بجای مک و آیفون، مثلا بگذار ماشین بنز و ببین که درخواستت چه صورتی پیدا میکنه:

آقا ۳ تا بنز آوردند که دزدگیرش قفلشون کرده و کد میخواد تا راه بیفته. هر چی سوییچ میندازیم هم روشن نمیشه.
یکی زود بیاد به ما کمک کنه…

:-)
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط eysun » 08 ژانویه 2014, 08:08

Ilia نوشته است:[نمایش]
محمدرضا، بجای مک و آیفون، مثلا بگذار ماشین بنز و ببین که درخواستت چه صورتی پیدا میکنه:

آقا ۳ تا بنز آوردند که دزدگیرش قفلشون کرده و کد میخواد تا راه بیفته. هر چی سوییچ میندازیم هم روشن نمیشه.
یکی زود بیاد به ما کمک کنه…

:-)

ایلیا به بهترین شکل این نکته رو بیان کردی! من از صبح که این پست محمدرضا رو خوندم داشتم فکر می‌کردم چطوری این مساله رو بگم که سوءتفاهم نشه.
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط mamadreza7 » 13 ژانویه 2014, 02:55

خوب ممنون از جواب دندان شکن !! ممنون از راهنماییتون!! وقتی بنز انقدر زیاد بشه که هرکسی بخواد بخره و همه ی دکمهاش رو امتحان کنه اینطوری میشه! بله اپل انقدر همگانی شده که این مشکلات زیاد شده!! اما من این سوالها را پرسیدم که ببینم کسی هست بایوس تغییر بده یا اینکه ببینم موارد مورد نیازش چی هست شاید خودم اینکار را انجام بدم! ممنون!!
mamadreza7

پستتوسط Ahmad » 13 ژانویه 2014, 05:09

mamadreza7 نوشته است:[نمایش]
سلام به دوستان
من الان ۳تا دستگاه آوردن که با find my iphone قفل شده و کد ۴ رقمی میخاد ، یکیشون که الان دستمه restart که میکنم alt رو که میگیرم اونجاهم رمز میخاد!!

در ضمن چندین آیفون آوردن که restor که میکنم apple id و password کسیو میخاد که باش اکتیو کرده!!

آقای محمدرضا،
بنظر می‌آید که این دستگاهها (۳ عدد مک بوک پرو و چندین عدد آیفون) دزدی شده هستند چرا که طبق نوشته خودتان از طریق find my iphone قفل شده‌اند. من توصیه می‌کنم که این دستگاهها را به پلیس تحویل داده و نام کسانی را که آنها را در اختیار شما گذاشته‌اند نیز به پلیس اطلاع دهید تا مگر آنها را به صاحبانشان تحویل دهند.
من نمی‌دانم که جنابعالی در چه کشوری زندگی می‌کنید ولی در سوئد که محل سکونت بنده است هم مال‌خری جرم است و هم بالطبع دزدی!

لطفا اینکار را بکنید !!! هر چه سریعتر!
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط iShahin » 13 ژانویه 2014, 23:36

Ahmad نوشته است:[نمایش]
سلام به دوستان

آقای محمدرضا،
بنظر می‌آید که این دستگاهها دزدی شده هستند چرا که طبق نوشته خودتان از طریق find my iphone قفل شده‌اند. من توصیه می‌کنم که این دستگاهها را به پلیس تحویل داده و نام کسانی را که آنها را در اختیار شما گذاشته‌اند نیز به پلیس اطلاع دهید تا مگر آنها را به صاحبانشان تحویل دهند.
من نمی‌دانم که جنابعالی در چه کشوری زندگی می‌کنید ولی در سوئد که محل سکونت بنده است هم مال‌خری جرم است و هم بالطبع دزدی!

احمد جان لطفا IP ایشان را بررسی کنید تا محل سکونتش مشخص بشه و یک رپورت از پست ایشان به پلیس محلی بدهید. :roll:

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط mamadreza7 » 20 ژانویه 2014, 12:49

iShahin نوشته است:[نمایش]
Ahmad نوشته است:[نمایش]
سلام به دوستان

آقای محمدرضا،
بنظر می‌آید که این دستگاهها دزدی شده هستند چرا که طبق نوشته خودتان از طریق find my iphone قفل شده‌اند. من توصیه می‌کنم که این دستگاهها را به پلیس تحویل داده و نام کسانی را که آنها را در اختیار شما گذاشته‌اند نیز به پلیس اطلاع دهید تا مگر آنها را به صاحبانشان تحویل دهند.

احمد جان لطفا IP ایشان را بررسی کنید تا محل سکونتش مشخص بشه و یک رپورت از پست ایشان به پلیس محلی بدهید. :roll:

مرسی از حس شوخ طبعی شما دوستان عزیز من میخام راهنماییم کنید که کجا هست که بایوس تغییر بدن یا چجوری میشه خودم ابزارش رو تهیه کنم! دستگاهای مکبوکپرو را از مغازه خودم خریدم
mamadreza7

پستتوسط mamadreza7 » 20 ژانویه 2014, 12:50

خریدن منظورم بود
mamadreza7

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 24 مهمان