انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با پاراللز در شیر کوهی

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

مشکل با پاراللز در شیر کوهی

پستتوسط sjafari » 01 اوت 2012, 14:51

من قبلا بر روی lion پارالل رو داشتم و ویندوز رو هم نصب کرده بودم چند روز پیش شیر کوهی رو نصب کردم و نسخه جدید پارالل رو هم از سایتش دانلود کردم و سریال رو هم درست اکتیو کردم ( تا اینجا همه چی بر وفق مراد بود )
اما الان با نصب ویندوز مشکل پیدا کردم تو مرحله اول نصب ظاهرا درایو دی وی دی نمیشناسه درصورتی که در مرحله ای که باید ویندوز رو بشناسه اوکی هست اما تو نصب گیر داره هر کاری هم میکنم نمیشه
لطفا راهنمایی بفرمایید
sjafari

پست‌ها : 19

Re: مشکل با پاراللز در شیر کوهی

پستتوسط Masiha » 01 اوت 2012, 17:51

لازم نبود تا ویندوز رو دوباره نصب کنید، می‌تونستید از ویندوزی که قبلا نصب داشتید استفاده کنید

[نمایش]
نسخه جدید پارالل رو هم از سایتش دانلود کردم و سریال رو هم درست اکتیو کردم ( تا اینجا همه چی بر وفق مراد بود )

اگه لایسنسش رو دارید که خوبه، اگر نه احتمالا مشکلتون به همین خاطر هست و بایستی با ویرایش هاست، (یا با برنامه لیتل اسنیچ) مانع از آپدیت برنامه شد
 MacBook Air MC504LL/A (Late 2010) - iPhone 6 Plus
نماد کاربر
Masiha
Site Admin

پست‌ها : 279

پستتوسط sjafari » 02 اوت 2012, 10:04

Masiha نوشته است:[نمایش]
لازم نبود تا ویندوز رو دوباره نصب کنید، می‌تونستید از ویندوزی که قبلا نصب داشتید استفاده کنید
من هارد رو کامل پاک کردم
اگه لایسنسش رو دارید که خوبه، اگر نه احتمالا مشکلتون به همین خاطر هست و بایستی با ویرایش هاست، (یا با برنامه لیتل اسنیچ) مانع از آپدیت برنامه شد

من هارد رو کامل پاک کردم

نه برنامه لیتل اسنیچ رو هم ندارم اما یکی از دوستام گفت احتمالا با سریال نامبر مشکل داره که نصب نمیشه ؟؟
sjafari

پست‌ها : 19

پستتوسط Masiha » 02 اوت 2012, 12:40

این برنامه ۸۰ دلار قیمت دارد، اگر نسخه‌ی اصلی را خریده‌اید با واحد پشتیبانی خود برنامه تماس بگیرید

و اگر این برنامه را از سایت‌های اشتراک فایل دانلود کرده‌اید:
بعد از آپدیت برنامه، آن سریال باطل شده و برنامه کار نخواهد کرد.
حتی اگر به صورت دستی هم آپدیت نکنید، در صورت وصل بودن اینترنت، برنامه قادر است تا به سرور خودش متصل شود
همانطور که قبلا هم گفتم، با ویرایش Host file و ارجاع آدرسهای سرور آن به localhost می‌توان از این مورد جلوگیری کرد
آموزش این کار را معمولا در کنار فایل نصب برنامه قرار می‌دهند
 MacBook Air MC504LL/A (Late 2010) - iPhone 6 Plus
نماد کاربر
Masiha
Site Admin

پست‌ها : 279

پستتوسط Ilia » 17 اکتبر 2012, 17:47

من دیشب متوجه شدم که نسخهٔ پاراللز ۷ من دیگر بر روی مانتین لاین کار نمیکند. اصلا هم راغب به دادن ۵۰ دلار برای آپدیتش (چون سالی یک دفعه هم از آن استفاده نمیکنم) به نسخهٔ ۸ نبودم. اما بعد از گوگل کردن مشکل معلوم شد که کافیست که آپدیت ۷ آنرا دانلود و نصب کنید تا براه بیفتد:
http://kb.parallels.com/114449
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پاسخ: مشکل با پاراللز در شیر کوهی

پستتوسط Behnam » 20 سپتامبر 2013, 02:53

ایمیلی از پاراللز دریافت کردم که هشدار می‌داد پاراللز ۷ دیگر روی مَاوریکس کار نخواهد کرد و باید به پاراللز ۹ ارتقاء یابد.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 16 مهمان