انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

فرق اپ دیت های معمولی و کمبو در ۱۰.۶.۴

بحث‌های کلی درمورد سیستم عامل مکینتاش (OS X)

Re: فرق اپ دیت های معمولی و کمبو در ۱۰.۶.۴

پستتوسط AliGhz » 21 ژوئیه 2010, 17:24

javadkh65 عزیز

من دوستی داشتم که یک بار می‌خواست یک سی‌دی موسیقی کلاسیک برایم کپی کند، اما به این شرط که من این سی‌دی را برای هیچ کس دیگر کپی نکنم؛ با این استدلال که «هر کسی لیاقت شنیدن موسیقی کلاسیک را ندارد!!!» (و نمی‌دانم او چطور تشخیص می‌داد که چه کسی لیاقت دارد!)

دوست عزیز؛ شما اینجا با تعدادی آدم ناآگاه و ناوارد طرف نیستید که تصور کنید اگر تخصصی! بنویسید، چیزی نخواهند فهمید. در قبال نظری که می‌دهید (و آزادید) دیگران هم حق دارند بپرسند «چرا؟» اما شما به «چرا»یی که مودبانه پرسیده شد، پاسخی تند دادید که باعث ادامه یافتن بحث شد؛ اما حداقل خوشحالم که به نتیجه خوبی رسید و شما اطلاعات ذی‌قمیت خود را در اختیار دیگران هم گذاشتید.

اتفاقا نکات بسیار خوبی در یادداشت شما وجود داشت که دیدم بعضی‌هایش را خودم هم کم‌وبیش حس کرده‌ام، و همه اینها باعث می‌شود در کار کردن با مجیک‌ماوس دقت بیشتری بکنم تا از این آسیب‌ها مصون بمانم.

از وقتی که گذاشتید و اطلاعات ارزشمندی که دادید بسیار سپاسگزارم.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

Re: فرق اپ دیت های معمولی و کمبو در ۱۰.۶.۴

پستتوسط javadkh65 » 21 ژوئیه 2010, 17:41

AliGhz نوشته است:[نمایش]
javadkh65 عزیز

دوست عزیز؛ شما اینجا با تعدادی آدم ناآگاه و ناوارد طرف نیستید که تصور کنید اگر تخصصی! بنویسید، چیزی نخواهند فهمید. در قبال نظری که می‌دهید (و آزادید) دیگران هم حق دارند بپرسند «چرا؟» اما شما به «چرا»یی که مودبانه پرسیده شد، پاسخی تند دادید که باعث ادامه یافتن بحث شد؛ اما حداقل خوشحالم که به نتیجه خوبی رسید و شما اطلاعات ذی‌قمیت خود را در اختیار دیگران هم گذاشتید.

اتفاقا نکات بسیار خوبی در یادداشت شما وجود داشت که دیدم بعضی‌هایش را خودم هم کم‌وبیش حس کرده‌ام، و همه اینها باعث می‌شود در کار کردن با مجیک‌ماوس دقت بیشتری بکنم تا از این آسیب‌ها مصون بمانم.

از وقتی که گذاشتید و اطلاعات ارزشمندی که دادید بسیار سپاسگزارم.

من هدفم دادن پاسخ تند به شما نبود

ببینید خوب اینجا فروم پزشکی نیست که از این مطالب بنویسم، و شاید هم عده ای بگن که طرف می خواد ادعا کنه

برای همین همواره در محافل اینترنتی بعنوان کاربر کامپیوتر مطلب می نویسم نه medical professional

به هر حال امیدوارم از دست بنده ناراحت نباشید!

همگی موفق باشید
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

قبلی

بازگشت به سیستم عامل مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان