انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

منبعی خوب برای نرم افزارهای اوپن

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

پستتوسط salehara » 24 اکتبر 2006, 00:10

ممنون علی جان من NeoOffice 2.0b3 رو دنلود کردم
راجع به فایرفاکس هم هر کمکی از دستم برمیاد بگو انجام می دم اگر بتونم البته من ۲ سالی میشه که با فایرفاکس کار می کنم رسما دیگه الان نمی توم با مرورگر دیگه ای بسازم
آرمین دوست خوبمه من ازش راجع به خریدن مک بوک کمک خواستم بعدا فهمیدم که تو ایرماگ هم هست.
salehara

پست‌ها : 187

پستتوسط iSam » 24 اکتبر 2006, 00:16

با سلام , خواهش میکنم . اگر دقت کنی اگر فایلی که با NeoOffice نوشتی در هر OS ای و هر برنامه تایپی باز کنی به همان فرمت در میاد و هیچ مشکلی اعم از جابجایی و ... ندارد . اگر توضیحات بیشتر خواستی , در خدمتم . میتونم بگم با اینکه از کارای گرافیک و صفحه آرایی و ... متنفرم و رشته تحصیلیم را هم درست برعکسشون انتخاب کردم , ولی واقعا این چنین برنامه ها رو خوردم و الآن هم در حال خوردن NeoOffice . از خود تعریفی نباشه , در خدمتم . بخاطر دو تا آدرس سایتت هم ممنون , جالب و دیدنیه , موفق باشی .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Ali.Rastegar » 24 اکتبر 2006, 22:08

خیلی ممنون از همکاری همه‌ی دوستان، salehara جان و سامان جان و سایر دوستان اینتل کار لطفا این نسخه از Firefox را تست کنید که هنوز مشکل علامت سوال رو داره یا نه:
http://www.ms.u-tokyo.ac.jp/~makotoy/ff ... US.mac.dmg
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط iSam » 25 اکتبر 2006, 00:55

با سلام و خسته نباشید . علی جان من اینرا با سختی توانستم دانلود و نصب کنم و آنرا روی سیستم قرضی خود اجرا کردم و راستش آره هنوز مشکل علامت سوال هست . راستش من با opera و safari راحت و بدون مشکل دارم کار میکنم , شما چطور ؟ موفق باشی .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط GK » 25 اکتبر 2006, 01:35

سامان جان
تا می‌تونی با opera کار کن، برای گوش‌هات خوبه!!! و با safari هم زیاد دور نرو، میری گم میشی !!!!
( اپرا هیچ مشکلی با مک اینتلی ندارد )
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط salehara » 25 اکتبر 2006, 04:05

saman_g3 نوشته است:[نمایش]
با سلام , خواهش میکنم . اگر دقت کنی اگر فایلی که با NeoOffice نوشتی در هر OS ای و هر برنامه تایپی باز کنی به همان فرمت در میاد و هیچ مشکلی اعم از جابجایی و ... ندارد . اگر توضیحات بیشتر خواستی , در خدمتم . میتونم بگم با اینکه از کارای گرافیک و صفحه آرایی و ... متنفرم و رشته تحصیلیم را هم درست برعکسشون انتخاب کردم , ولی واقعا این چنین برنامه ها رو خوردم و الآن هم در حال خوردن NeoOffice . از خود تعریفی نباشه , در خدمتم . بخاطر دو تا آدرس سایتت هم ممنون , جالب و دیدنیه , موفق باشی .

ممنون سامان جان از لطفت راجع به وب سایتها، راجع به نئو هم مزاحم میشم اگر لازم شد.
علی جان چشم دنلود می کنم خبر می دم
salehara

پستتوسط iSam » 25 اکتبر 2006, 18:22

سلام , ممنون ق جون , راست میگی اپرا عالیه و سفری هم بسیار خوب و من با هر دو کار میکنم . انقدر سرت شلوغه که نمیتونم دو کلام باهات حرف بزنم , دنبال شیطونی هستیا , بعدا سرت خلوت بود میبینمت . صالح آرا جان خواهش میکنم , در خدمتم . همگی موفق باشید .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط salehara » 25 اکتبر 2006, 19:09

Ali.Rastegar نوشته است:[نمایش]
خیلی ممنون از همکاری همه‌ی دوستان، salehara جان و سامان جان و سایر دوستان اینتل کار لطفا این نسخه از Firefox را تست کنید که هنوز مشکل علامت سوال رو داره یا نه:
http://www.ms.u-tokyo.ac.jp/~makotoy/ff ... US.mac.dmg
موفق باشید

علی جان یه مورد جالب !
من این پگ آفیس رو که به صورت ترایل روی سیستم بود رو اینستال کردم مشگلی فایرفاکس داشت حل شد و دیگه حروف گ و پ و چ و ... علامت ؟ نشون نمیده ولی الان مرور گر سافاری دچار مشگل شده و میشه گفت تقریبا تمام حروف رو جدا- جدا نشون میده آیا از فونت های مایکروسافت هست که اینجوری شده؟ و اگه آره آیا با تموم شده مدت ترایل دوباره مشکل بر خواهد گشت؟

راستی برای دوست داران فایرفاکس دوست داشتنی هم باید بگم که امروز رسما نسخه ۲ منتشر شد
http://www.mozilla.com/en-US/firefox
salehara

پستتوسط Ali.Rastegar » 25 اکتبر 2006, 20:08

salehara جان، جدا جدا شدن حروف از فونتهای مایکروسافت هست و با حذفشون از /Users/Username/Library/Fonts/ درست خواهد شد، اما حل شدن مشکل Firefox را هنوز نمیتوانم تحلیل کنم. احتمالا چون با فونتهای OpenType بهتر کنار میاد.
نسخه‌ی تبدیل شده‌ی فونتهای مایکروسافت برای مک موجود هست که بر روی مکهای اینتلی مشکلاتی دارد که اخیرا گزارش اشکال آن را به اپل ارسال کرده‌ایم.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط salehara » 25 اکتبر 2006, 20:13

ممنون علی جان از پاسخ شما
در هر حال هر اتفاقس افتاده باشه خیلی باحاله! اف اف درست شده و هم هم دارم پرواز می کنم رو نت واقعا این اپل معرکست! فعلا نمی خواهم فونت ها رو پاک کنم تا ببینیم چی پیش میاد
salehara

قبلی

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 62 مهمان