انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iTunes Assistance 1.0 Beta

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

iTunes Assistance 1.0 Beta

پستتوسط kiarashk » 29 سپتامبر 2012, 12:14

این برنامه به شما امکان این رو می ده که ایتیونزتون رو از منویی در منوبار کترل کنید و هنگام کار با برنامه های دیگه برای کنترل ایتیونز تون مجبور به ترک موقت برنامه در حال اجرا نشید. فعلا نسخه در حالت بتا هست تا تست هاش انجام بشه و در صورت نیاز امکانات جدیدی هم به اون اضافه بشه.

دو ویژگی ای که این نرم افزار را از نرم افزارهای مشابه خود متمایز میکنه:
+Now Playing Notification
+Auto Equalizer

دقت کنید چون این برنامه از notification center استفاده می کنه بهترین نتیجه رو فقط می تونید روی نسخه 10.8.0 و یا بالاتر از سیستم عامل مک داشته باشید.

قبلا این برنامه رو بطور غیر رسمی در انجمن های دیگه با نام iTunes Controller معرفی کرده بودم که نسخه اپدیدت شده اون هم اکنون بصورت رسمی قابل دریافت هست

http://soft-creator.org/iTunes%20Assistant.php
kiarashk

پست‌ها : 6

Re: iTunes Assistance 1.0 Beta

پستتوسط Masiha » 29 سپتامبر 2012, 22:34

ممنون از معرفی برنامه‌تون
اپلیکیشن Significator for iTunes، یک رقیب قدرتمند برای شما محسوب می‌شود،
در نتیجه برای جهانی شدن اپ‌تان، باید از آن هم فراتر بروید.
امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت در برنامه‌نویسی داخلی کشورمان، مخصوصا برای سیستم‌عامل مک باشیم :-)
 MacBook Air MC504LL/A (Late 2010) - iPhone 6 Plus
نماد کاربر
Masiha
Site Admin

پست‌ها : 279

Re: iTunes Assistance 1.0 Beta

پستتوسط kiarashk » 30 سپتامبر 2012, 09:05

Masiha نوشته است:[نمایش]
ممنون از معرفی برنامه‌تون
اپلیکیشن Significator for iTunes، یک رقیب قدرتمند برای شما محسوب می‌شود،
در نتیجه برای جهانی شدن اپ‌تان، باید از آن هم فراتر بروید.
امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت در برنامه‌نویسی داخلی کشورمان، مخصوصا برای سیستم‌عامل مک باشیم :-)

ممنون از نظرتون. اپی که معرفی کردین رو مشاهده کردم همونطور که قبلا هم گفتم برنامه من دو ویژگی خاص داره که تا به حال تمام نرم افزارهای کنترل کننده ایتیونز نداشتند از جمله نرم افزاری که شما معرفی کردین به همین دلیل تمرکز بر روی اون دو ویژگی بود نه کنترل هایی مثل play pause. اما با توجه به باز خوردهایی که از دیشب بعد از معرفی نرم افزار دریافت کردم اکثر کاربران بر این موضوع تاکید داشتند که چرا فقط یک منوی ساده هست. بنابراین سعی خودم رو خواهم کرد که در نسخه بعدی مانند اپ ی که شما معرفی کردین و دیگر اپ ها این برنامه حالت پنجره ای با رابط کاربری قوی تر داشته باشه. باز هم ممنون از پاسختون اگه همه دوستان انجمن مثل شما لطف داشتند باشند و چند خطی بنویسن من هم بهتر می تونم نرم افزاری رو طراحی کنم که مطابق با سلایق کاربران باشه
kiarashk

پست‌ها : 6

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 19 مهمان