انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

حذف easytether

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

حذف easytether

پستتوسط navidpaya » 21 ژانویه 2011, 19:03

سلام به همه دوستان
قضیه از این قراره که من یه موبایل با سیستم عامل Android گرفتم. می‌خواستم اینترنت این موبایل رو بتونم روی MacBook ام هم استفاده کنم. در نتیجه نرم‌افزار easytether رو نصب کردم. کاری که این نرم‌افزار می‌کنه اینه که میاد روی موبایل یه نرم‌افزار نصب می‌کنه و روی Mac هم یه agent و شما وقتی که موبایل رو وصل کنید به Mac خودش یه interface به اسم easytether میسازه که اینترنت رو روی اون میده به شما. حالا من میخوام این برنامه رو بردارم و به جاش یه چیز دیگه نصب کنم. مشکل اینجاست که هر چی میگردم ابزاری برای این کار پیدا نمی‌کنم. خودش هم اومده یه نوع interface اضافه کرده به اسم easytether. به توسعه‌دهنده‌های برنامه ایمیل زدم ولی تا حالا که جواب ندادن. می‌خواستم ببینم کسی می‌دونه چیکار میشه کرد با چنین موردی؟
پیوست‌ها
Screen shot ۲۰۱۱-۰۱-۲۱ at ۲۲.۲۷.۰۷.png
navidpaya

پست‌ها : 66

Re: حذف easytether

پستتوسط Amir_S » 22 ژانویه 2011, 08:45

من این رو نمیشناسم، ولی اگه بگی چطوری نصب کردی و دقیقا چه چیزایی به سیستم اضافه کرده، شاید بتونیم کمک کنیم...
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط navidpaya » 22 ژانویه 2011, 10:55

سلام
ممنون از جوابتون. خدا رو شکر خود توسعه‌دهنده‌هاش جواب دادن. نوشته که باید kernel extension ی که نصب می‌کنه رو با این دستور غیرفعال کنم.
sudo kextunload -v /System/Library/Extensions/EasyTetherUSBEthernet.kext
navidpaya

پستتوسط Ali.Rastegar » 23 ژانویه 2011, 14:25

نوید جان بعدا اون kext رو هم پاک کن و kext cache رو بازسازی کن تا خیالت راحت بشه. در مواردی که خود سازنده‌ها جواب ندن که برنامه رو چطور پاک کنی، اگر برای نصبش Installer داره، بازش کن و File>Show Files یا Command-I رو بزن تا ببینی دقیقا چه فایل‌هایی رو می‌خواد نصب کنه و دنبال اونها در سیستم بگرد. اگر جستجوی Finder در حالتی که System Files و Invisible Files رو هم شامل جستجو کردی کمکی برای پیدا کردن اون فایل‌ها نکنه Easy Find و Find Any File رو استفاده کن.
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط navidpaya » 24 ژانویه 2011, 14:21

سلام علی‌جان
ببخشید، من این جوابت رو ندیده بودم. خیلی ممنون از راهنمایی‌هات. مثل همیشه مفید بود و آموزنده. فقط یه سوالی. من یه بسته dmg دارم برای این برنامه که با Disk Utility بازش می‌کنم. حالا چطوری باید محتویاتش رو ببینم یا اینکه چه فایل‌هایی رو میخواد نصب کنه؟ وقتی روی بسته pkg ایجاد شده Command + I می‌زنم اطلاعات خاصی بهم نمیده.
navidpaya

پستتوسط Reza.Y » 24 ژانویه 2011, 15:51

navidpaya نوشته است:[نمایش]
من یه بسته dmg دارم برای این برنامه که با Disk Utility بازش می‌کنم. حالا چطوری باید محتویاتش رو ببینم یا اینکه چه فایل‌هایی رو میخواد نصب کنه؟ وقتی روی بسته pkg ایجاد شده Command + I می‌زنم اطلاعات خاصی بهم نمیده.

Suspicious Package افزونه عالی Quick Look
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط navidpaya » 24 ژانویه 2011, 20:13

ممنون، جالب بود. حالا که بحثش شد کسی جایی سراغ داره که بشه مجموعه‌ای از بهترین افزونه‌های Quick Look رو پیدا کرد؟ بسیار پدیده مفرح و راحت‌کننده‌ای است. خدا عمر دهاد به مخترعش.
navidpaya

پستتوسط Pooria Azimi » 24 ژانویه 2011, 21:19

نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 18 مهمان