انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مرورگر کروم گوگل در مک

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

مرورگر کروم گوگل در مک

پستتوسط alaamati » 20 اوت 2009, 20:38

با سلام
بسیاری از ما وسوسه شده‌ایم تا مرورگر گوگل را که به‌طور رسمی برای سیستم‌عامل ویندوز عرضه می‌شود، و در سایر سیستم‌عامل‌ها هنوز در مرحله‌ی آزمایشی است، امتحان کنیم.
این مرورگر در سیستم عامل‌های لینوکس و مک توسعه و عرضه‌ی روزانه دارد، بدین معنی که هر روز نسخه ی جدیدی از آن عرضه می‌شود. البته بدین معنی است که هر روز بهتر و پایدارتر می‌شود. می‌توانید این مرورگر را از اینجا بارگیری کنید:
http://build.chromium.org/buildbot/snap ... um-rel-mac
البته این سایت برای کشور ایران بسته است و باید خودتان فکری کنید برای دسترسی به‌ آن.
یا علی
alaamati

پست‌ها : 25

پاسخ: مرورگر کروم گوگل در مک

پستتوسط salehara » 22 اوت 2009, 18:17

من که به شخصه دیگه زیاد به گوگل اطمینان ندارم که مرورگرم رو هم بدم دستش دیگه رسما تمام زندگیم دست گوگل افتاده من که چند وقتی هست برای سرچ می رم بینگ.
salehara

پست‌ها : 187

پستتوسط Ilia » 23 اوت 2009, 06:12

بسیار عالی!

من مشتری قدیمی اپرا بودم اما چند وقتیست که کلا به سفاری رو آوردم. اما به گوگل هم ارادت زیادی دارم. منهم مثل salehara تا مدتها نگران احاطهٔ بیش از اندازهٔ گوگل و امثال آن نسبت به اطلاعات شخصی بودم، اما مدتیست که تا حدود زیادی قیدش را زده‌ام. یعنی به این نتیجه رسیده‌ام که مقاومت تقریبا بیفایده است! :-)

البته اگر میان گوگل و مایکروسافت بخواهم یکی را انتخاب کنم، گوگل را هزار بار ترجیح میدهم. از گوگل هنوز بدی ندیده‌ایم اما از مایکروسافت…
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط mani3552 » 23 اوت 2009, 15:27

به نظر من مروگر فقط فایرفوکس البته سفاری هم جای خودش را دارد
نماد کاربر
mani3552

پست‌ها : 93

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان