انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

quicktime player

درمورد نرم‌افزارهای کاربردی مکینتاش

quicktime player

پستتوسط pooriya.kh » 17 ژوئن 2009, 12:02

با سلام
من چند تا فیلم با فرمت AVI رو روی quicktime اجرا می کنم ولی وسط فیلم نرم افزار فریز میشه.
فیلم های دیگه ای امتحان کردم آن ها مشکلی نداشت. مشکل از چیه؟ (quick time version 7.6.2)

متشکرم

البته برای اجرا از روی CD مشکل ایجاد میشه.
pooriya.kh

پست‌ها : 530

Re: quicktime player

پستتوسط AliGhz » 21 اکتبر 2010, 20:11

[نمایش]
اینم لینک دانلود مستقیم:
http://movies.apple.com/datapub/us/podc ... eynote.m4v

من این کنفرانس دیروز اپل را دانلود کردم؛ اواخر نهایی شدن دانلود بود که دیدم پوشه دانلودز را در داک که رویش کلیک می‌کنم، به‌جای آیکون همیشگیِ یک فایلِ در حالِِ دانلود، فضای خالی نشان می‌دهد! یک فایل دیگر هم در حال دانلود بود و آن هم به همین شکل.

دانلود که تمام شد، رویش کلیک کردم؛ اما کوئیک‌تایم این پیام را نشان داد:
QT-290789.jpg

جالب است که وقتی این فایل را وارد پوشه Movies -ی که در داک گذاشته‌ام می‌کنم، Preview این فایل و فایل‌های دیگر نشان داده نمی‌شود. اما وقتی از آنجا برش می‌دارم، همه چیز عادی است! ضمنا این فایل با Movist اجرا شد و همچنین در آی‌تونز وارد کردم‌اش و آنجا هم بدون مشکل نمایش داده می‌شود.

ضمنا کوئیک‌تایم در نمایش فایل‌های دیگر مشکلی نداشت.

مشکل چیست؟!
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پاسخ: quicktime player

پستتوسط Arzhang » 06 نوامبر 2013, 14:17

من همیشه برای پخش فایل‌های صوتی به صورت موقت مشکل داشته‌ام. در آیتونز سیستم خیلی پیچیده است و ایمپورت شدن هر فایل در لایبرری مایه‌ی دردسر است. VLC هم تأخیر دارد و برای فایل‌های صوتی‌ای که من می‌خواهم مرتباً به یک نقطه‌ی متفاوت بجهم و پشت سر هم پخش را نگه دارم و باز شروع کنم، مناسب نیست. بالاخره متوجه شدم از این نظر کوییک تایم گزینه‌ی مناسبی‌ست خصوصاً که در ورژن ۱۰.۳ اسباب جالبی دارد به اسم Trim که می‌توان به راحتی Wave form فایل را دید و به هر نقطه‌ی مورد نظر جهید و یا حتی با انتخاب بخشی از آن، مرتباً‌ پخش‌اش کرد، بدون این که پیچیدگی‌های آیتونز یا تأخیرهای VLC را داشته باشد. این گزینه‌ی Trim را از Edit>Trim می‌توانید فعال کنید.
Trim.png

البته نمی‌دانم این گزینه‌ای بوده که تازه اضافه شده و یا من تازه کشف‌اش کرده‌ام. به هر حال چیز خوبی‌ست که کار من را راه انداخت :blush:
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1450

پاسخ: quicktime player

پستتوسط Pooria Azimi » 06 نوامبر 2013, 15:10

:) این در کوئیک تایم ۱۰ و با اسنولپرد اضافه شده بود! این در مورد فیلم ها هم کار میکنه و خیلی به درد بخوره.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

بازگشت به برنامه‌های مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان