انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با مودم ADSL و Time Capsule

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

مشکل با مودم ADSL و Time Capsule

پستتوسط poka5532 » 04 ژانویه 2016, 00:43

سلام دوستان
من یک مودم TP Link TD 8811 و یک Time Capsule 3rd Generation 2GB دارم.
جدیدا مرتب ارتباط این دو عزیز از هم قطع میشه و من مجبور میشم یا هردو رو روشن و خاموش کنم که مشکل حل بشه و یا فقط مودم رو.

حالا من رفتم یه مودم D-Link DSL2520U Z2 خریدم که شاید مشکل از طرف مودم حل بشه. همه ستینگ ها رو هم مثل قبل از قبیل تنظیمات PPPoE و از این جور حرفها رو هم روش تنظیم کردم. حالا Time Capsule من با وجود اینکه به مودم وصل میشه و اتصال LAN برقرار میشه و اینترنت توی مودم هم موجود میباشد، Time Capsule نمیتونه اینترنت رو بفرسته بیرون و اون چراغ نارنجی لعنتی همش روشن خاموش میشه.

جالب اینه که اگه مودم رو با کابل به کامپیوتر متصل کنم اینترنت موجوده ولی وقتی همون کابل رو از کامپیوتر جدا میکنم و وصل میکنم به Time Capsule همون چراغ نارنجی مشغول به کار میشه. تنضیمات PPPoE هم در Time Capsule صحیح وارد شده.

مشکل از کجاست؟ آیا مودم قدیمیه؟ Time Capsule قدیمیه؟ همشون هم تا جایی که جا داره آپ دیت کردم...
اگه از ممودم قدیمیه استفاده کنم همه چیز خوبه، فقط گاهی اوقات چراغ ADSL خاموش میشه که اینترنتش قطع میشه و با روشن خاموش کردنش معمولا درست میشه... ولی اعصاب خورد میکنه...

میگین چیکار کنم؟ در ضمن من در اصفهان هستم و از ISP صبانت استفاده میکنم که بگی نگی بد نبوده تا حالا که این مشکل بوجود اومده...

کمک!
poka5532

پست‌ها : 1

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 3 مهمان