انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Adium

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

Adium

پستتوسط نیما » 30 مارس 2013, 21:47

سلام دوستان

کمتر از یک ماه هست که نمی تونم از اکانت جی‌میلم تو Adium(قابل دریافت از http://adium.im/) استفاده کنم . کسی این مشکل را نداره یا راه حلی ؟ اپلیکیشن خود مک هم اصلا جالب نیست
نماد کاربر
نیما

پست‌ها : 462

Re: Adium

پستتوسط nilean » 02 آوریل 2013, 15:37

دوست عزیز، سلام

احتمالا با مشکل اپلیکیشن پسورد مواجه شدی. چند ماهی است که برای استفاده از حساب‌های گوگل در برنامه‌های جانبی مث جی‌تاک، آدیوم و غیره باید اپلیکیشن پسورد وارد کرد به جای پسورد اصلی.
برای گرفتن اپلیکیشن پسورد این مراحل رو دنبال کن:

از داخل جیمیل‌ات، بالا سمت راست رو عکس پروفایلت کلیک و رو لینک Account کلیک کن.
تو صفحه‌ی باز شده در نوار سمت چپ برو روی قسمت Security. از این آدرس هم در دست‌رسه: https://www.google.com/settings/security
تو این صفحه‌ی جدیدی که باز میشه، پایین صفحه قسمتی هست به اسم Connected applications and sites., اونجا روی Manage access کلیک کن
پسورد اکانتت رو برای ادامه کار وارد کن و تو صفحه‌ی جدید پایین صفحه قسمت Applications specific-password رو می بینی.
حالا تو اون نوار خالی اسم برنامه مورد نظرت یا هر اسم مناسب دیگه‌ای رو وارد کن و روی دکمه‌ی Generate Password کلیک کن.
از اینجا به بعد می‌تونی پسورد داده شده رو بدون در نظر گرفتن اسپیس ها تو تنظیمات آدیوم‌ات کپی/پیست کنی.

موفق باشی.
نماد کاربر
nilean

پست‌ها : 125

پستتوسط نیما » 02 آوریل 2013, 20:27

سلام :-) ممنون

این طور هم بود وعوض کردم با اصلی هم تست کردم ونشد که نشد
نماد کاربر
نیما

پست‌ها : 462

پستتوسط nilean » 02 آوریل 2013, 23:16

سلام. خواهش می‌کنم. آدیوم تو شیر کوهی یه مقدار گیر می‌ده. منم همین مشکل رو داشتم اما نهایتا با چند بار تغییر اپلیکیشن پسورد حل شد.
امیدوارم مال تو هم به همین شکل حل شه.

البته تو زمانی که آدیوم قطع بود با برنامه Messages خو گرفتم و فعلن از اون استفاده می‌کنم. تو هم امتحان کنی عادت می‌کنی احتمالا. یه سری مزایا داره و یه سری معایب. مثلن برخلاف آدیوم تعداد پیام ناخوانده رو تو منو بار نمی‌زنه و ناتیفیکیشن دریافت ایمیل نمی‌ده. سوییچ کردن بین‌ پنجره‌های چت هم سخته اما با اکثر نرم‌افزارهای سیستم هماهنگ شده و فضای زیادی اشغال نمی‌کنه.
نماد کاربر
nilean

پست‌ها : 125

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 7 مهمان