انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکلات مرورگرها با اینترنت

بحث پیرامون چگونگی اتصال کامپیوترها، ایجاد شبکه و اینترنت

مشکلات مرورگرها با اینترنت

پستتوسط Mehdi.y » 04 ژانویه 2012, 02:27

با سلام
وقتی از سافاری و غیره برای دیدن تصویر زنده مثلا پخش مستقیم یک بازی فوتبال یا کلیپی از یو*تیوب استفاده می‌کنم از تمام سرعت نمی‌تواند استفاده کند چه روی ویندوز و چه روی مک، با داشتن سرعت ۱ مگ در موقع پخش سرعت ۱۰-۱۷ است و مدام گیردار. ایا از دوستان کسی پیشنهاد و راهکاری دارد مثلا افزونه‌ای که تمام سرعت را به یک موضوع بفرستد.
با تشکر
Mehdi.y

پست‌ها : 557

Re: اینترنت

پستتوسط Amir_S » 16 ژانویه 2012, 17:28

سلام،
هرچی گشتم تاپیکی که برای سوالم مناسب باشه پیدا نکردم، فکر کنم اگه اسم این تاپیک رو به "مشکلات اینترنت و مرورگرها"تغییر بدید خوب بشه...
حالا مشکل من: الان دو روزه که تو safari و firefox این مشکل رو پیدا کردم (مرورگر دیگه ای رو امتحان نکردم) مشکل هم فکر کنم با کوکی ها باشه... البته شدت‌ش تو سایت های مختلف متفاوت‌ه!!!
مثلا تو ایرماگ وقتی لاگ این می کنم، تا دو سه ساعت منو یادش میمونه، ولی تو یه سایت دیگه این موضوع یکی دو دقیقه بیشتر نیست! و تو بعضی از سایت ها هم کلا یادش نمیمونه (مثلا وقتی از store.apple.com می خوام خرید کنم، وقتی چیزی انتخاب میکنم تا توی سبد خریدم بره، توی صفحه بعدی که سبد باز میشه، کلا خالیه!!! یا مثلا یه سایت دیگه هست که لاگ-این می کنم و وارد میشه، بعد به محض اینکه روی چیزی کلیک میکنم دوباره به صفحه لاگ‌این برمیگرده!!!...
مورد جالبتر اینکه وقتی از لینک های بوک‌مارک شده برای ورود به بعضی سایت ها (مقلا گوگل و زیر مجموعه هاش) استفاده میکنم، منو میشناسه، ولی وقتی آدرس رو مینویسم نه!!!
و همه ماجرا جالبتر میشه وقتی بگم که این مشکلات وقتی از y.o.u.r.f.r.e.e.d.o.m استفاده میکنم وجود نداره!!!
پ.ن: توضیج اینکه تنها سعی من این بوده که کوکی های فایرفاکس رو پاک کردم، ولی وقتی دیدم تو سفری (که کلا ازش استفاه نمی کنم (پس اصولا دستکاری نشده) )هم همینطوریه، به این نتیجه رسیدم که مشکل از موروگر نیست و دیگه عقلم به جایی قد نداد.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

Re: مشکلات مرورگرها با اینترنت

پستتوسط AmiN.D » 17 ژانویه 2013, 03:56

مشکلی اعصاب خورد کنی دارم با safari. من معمولن هر شب به سایت 500px که سایتی برای عکاسان هست سر میزنم. اما برای دیدن عکس ها دچار مشکل میشم.با اینکه سرعتم خوب هست اما تمامی عکس های نصف لود میشن.با اینکه کش و کوکی هارو پاک میکنم هربار اما اتفاقی نمی افته. واقعن برای من دردسر و عذاب هست.به نظر شما اشکال کجاست؟
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط AliGhz » 18 ژانویه 2013, 00:55

یعنی با مرورگرهای دیگه این مشکل رو نداری امین جان؟ من بیشتر تصور می کنم ناشی از سرویس دهنده اینترنت هست این مشکل.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط AmiN.D » 18 ژانویه 2013, 03:32

چرا با موزیلا و کروم هم رفتم و وضع فرقی نکرد.آخه چرا surf وب و دانلودم مشکلی نداره اما این باید دردرسر ایچاد کنه..
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط AliGhz » 18 ژانویه 2013, 10:46

والا این اینترنت ایران از این کرامات کم ندارد. یک هو می بینی یک صفحه را باز می کنی و با چند بار رفرش کردن، همچنان سفید (خالی) است. نصفه بالا می آید و...
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Pooria Azimi » 18 ژانویه 2013, 14:54

توی سافاری کامند+آپشن+I (آی، نه ال!) رو بزن، به قسمت Network برو، و بعد کامند+شیفت+R رو بزن (تا صفحه رو بدون در نظر گرفتن محتوای کش شده ریلود کنه). ببین عکسها که دارن لود میشن و بعد وسطش قطع میشه چه پیغامی در کنارش می آد. اگر Timeout میشن، شاید مشکل از خود 500px باشه که اگر فرستادن عکس خیلی طول بکشه ارتباط رو می بنده...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmiN.D » 18 ژانویه 2013, 17:03

این دستور هیچ پنجره ای و باز نکرد که بتونم در اونجا به نتورک برم:|
safari 5.1.7
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط Pooria Azimi » 18 ژانویه 2013, 17:18

آهان. فکر کنم باید Develop menu رو از توی تنظیمات سافاری فعال کنی. دقیقاً یادم نمی آد کجای تنظیماته، شاید در قسمت Advanced باشه...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmiN.D » 19 ژانویه 2013, 03:42

همه status ها Ok بودن و سه تا ازجاواهارو از کش لود کرد..اما باز همون بود وضع
iPhone 5s
AmiN.D

بازگشت به اینترنت و شبکه‌سازی