انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشكلات iOS8

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

مشكلات iOS8

پستتوسط 1443 » 12 اکتبر 2014, 14:36

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان گرامي

قصد دارم اينجا تمامي افرادي كه با آپديت به IOS8 مشكل دارن و اي ديوايس انها مشكل داره مطرح كنيم به چه مشكلاتي بر خوردن و اگر راه حلي بنظر بياد باهم به اشتراك بزاريم
هنوز هم… از بین کارهای دنیا... دل بستن به دلت بیشتر به دلم می چسبد . . .
نماد کاربر
1443

پست‌ها : 23

پاسخ: مشكلات IOS8

پستتوسط 1443 » 12 اکتبر 2014, 14:41

من با آيپدم اين مشكلات رو دارم
ورژن ios8.0.2

١) شما هم که IOS 8 آپدیت کردین با مولتی تسکینگ مشکل دارید؟
من وقتی توی برنامه ای یا حتی خود تنظیماتش هستم و میام با چهار انگشت برنامه رو ببندم یا برنامه های بازم رو نشون بده، عملی انجام نمیده و وقتی که صفحه رو قفل میکنم و مجدد باز میکنم درست میشه و یا این که باید برم تنظیمات و مولتی تسکینگ رو روشن خاموش کنم تا درست بشه

ایپد مینی 2 وای فای 32 گیگ سری هنگ کنگ

٢) با اي مسيج كار ميكردم متوجه يه چيز عجيب شدم.
موقع تايپ پيام صداي كيبورد فعال بود و بعد از رفتن به برنامه ديگه و مجدد برگشتم به اي مسيج ديگه صداي كيبور نبود و همزمان توي وايبر كيبورد صدا داشت

٣) مصرف باتری توی IOS8 برای شما هم بالاست؟؟

با این که بخش موقعیت یابی رو خاموش کردم اما احساس میکنم مصرف باتری بیشتر از 7.1.2 هستش

٤)از ديروز تا الان يهو صفحه قفل ميكنه و هيچي حركتي جز بسته شدن برنامه ها از طريق مولتي تسكينگ انجام نميشه.

الان هم همين طور شد و يهو ريست شد و ارم اپل اورد و مجدد اومد بالا.
نماد کاربر
1443

پاسخ: مشكلات iOS8

پستتوسط Pooria Azimi » 13 اکتبر 2014, 01:39

من آیپد نسل چهارم دارم و تمام این مشکلات دامن‌گیر من هم هستند،‌خصوصاً ریست شدن springboard که هر روز اتفاق می‌افته :) راه‌حلی هم برای هیچ کدوم نمی‌شناسم جز صبر کردن برای این‌که مهندسین خبرهٔ اپل از اسباب‌بازی و ساعت ساختن دست بردارن و در محصولاتشون به‌جای feature ـهای بیشتر، دنبال کیفیت بیشتر باشن (مثل کاری که زمان اسنولپرد افتاد و سیستمی با پایداری بی‌نظیر و کیفیت فوق‌العاده بیرون دادن که هنوز بعد از ۵ سال خیلی‌ها استفاده از اون رو به نسخه‌های جدیدتر ترجیح می‌دن).
حقیقتش من دلم برای iOS 4 داره تنگ می‌شه. تقریباً هیچ‌کدوم از امکانات مفید فعلی رو نداشت، اما حداقل کار می‌کرد... من ماه قبل آیفون ۴ ـم افتاد و شکست اما هنوز نمی‌تونم خودم رو راضی بکنم که آیفون ۶ بگیرم؛ ۸۵۰ دلار پول بدم و در مقابلش یه سیستم‌عامل پُر ایراد تحویل بگیرم؟ حداقل خوبی آیفون ۴ اینه که انقدر کّنده که دیگه حتی تلاش هم نمی‌کنم ازش استفاده بکنم (جز گوش دادن به پادکست) و اعصابم خرد نمی‌شه :) احتمالاً آیپدم رو هم نگه می‌دارم و ایر نسل ۲ که چند روز دیگه معرفی می‌شه نخواهم گرفت...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Pooria Azimi » 13 اکتبر 2014, 01:45

البته یه پیشنهادی میتونم بکنم: میتونید نسخه‌های بتای iOS 8.1 رو بریزید. معمولاً نسخه‌های iOS x.0.x انقدر افتضاحند که حتی بتاهای iOS x.1.x پایداری بیشتری دارند! برای این‌کار باید UDID دستگاهتون رو رجیستر بکنید (سرویس‌هایی هستند که با ۲۰-۳۰ هزار تومان این کار رو می‌کنند) و نسخهٔ بتا رو از طریق آیتیونز بر روی دستگاه نصب کنید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmiN.D » 13 اکتبر 2014, 02:20

مشکلات من :
۱- نوتیفیکشن سنتر و کنترل پنل گاهی با درگ انگشت کار نمیکنند. اما با virtual home بالا میان.
۲- گاهی زنگ که میخوره یا زنگ که میزنی و قطع میشه دیگه صفحه اصلی یا لاک اسکرین و نمیبینی. همینجوری انگار که نوتیفیکیشن سنتر پایین هست میمونه. ۱۰ دقیقه هم صبر کنی همونه، باید حتما خاموش کنی!
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط 1443 » 14 اکتبر 2014, 09:22

سلام
صبح بخیر

امروز تست زدم برای برگشت به 7.1.2 وقتی که زدم خطای (3194) زدش.
اپل تا 1 مهر ماه برگشت به عقب باز گذاشته بوده و الان بسته شده و دیگر قابلیت برگشت به عقب رو ندارید.
نماد کاربر
1443

پستتوسط 1443 » 20 اکتبر 2014, 23:35

صفحه مرگ ابي رنگ هم بايد اضافه كنيم. الان در حين وب گردي با سافاري يهو صفحه ابي اورد و ايپد ريست شدش.
اميدوارم هرچه زود تر اپديت ٨.١ براي نسخه هاي هنگ كنگ بياد ببينم مشكلات رفع شده يا نه.

توي اينستاگرام هم براي مشاهده ويديو ها صدا ندارم و بايد صدا رو قطع و وصل كنم تا صداي كليپ پخش بشه
نماد کاربر
1443

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 18 مهمان