انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

اپل واچ (ساعت اپل) — Apple Watch

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: اپل واچ (ساعت اپل) — Apple Watch

پستتوسط AliGhz » 04 مه 2015, 15:33

این پی‌نوشت بر لینکِ پستِ بالا، باحال بود: :)

[نمایش]
P.S. The title of this post isn’t “My Apple Watch vs. Your Samsung or moto Watch”so there’s no need to defend your choice of watch, or tell me why yours is better, or how the Apple watch copied yours, or whatever. If you like your current watch, that’s all that matters — you don’t have to try and prove your is superior. I’m just giving my first impressions of this watch. Also, if you’re not interested, or an Apple watch doesn’t suit you, costs too much, etc., there’s lot of other stuff to read on Internet today — no need to let us know you’re not getting one.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Amir_S » 04 مه 2015, 20:34

کلبی کلا آدم شوخی‌ه… ولی در این مورد اصلا شوخی نمیکنه! از قدیم این تیپ پست‌هاش به میدون جنگ تبدیل می‌شده و الان یه چند سالی هست که همیشه این تیپ پانوشت ها رو ته پست های اپلی‌ش می‌ذاره :)
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Ilia » 22 مه 2015, 04:36

بالاخره گذار من هم به اپل استور افتاد تا این ساعت‌های اپل را ببینم.

قشنگند. اما مخاطبش من نیستم. نسل سوم، چهارمش اگر عمری و پولی باقی بود… شاید! :-)
پیوست‌ها
AppleWatch.jpg
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط AmiN.D » 18 ژوئن 2015, 22:19

هنوز تب اپل واچ نخوابیده که سایت ها شروع به گمانه زنی در مورد نسل دوم اپل واچ کردن
سایت mactrast اعلام کرده که نسل بعدی این ساعت احتمالا دارای دوربین. مستقل از آیفون، استفاده از متریال جدید و همچنین شخصی سازی های بیشتر خواهد بود
http://www.mactrast.com/2015/06/apple-w ... ed-models/
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط rezag5 » 08 ژوئیه 2015, 18:12

آیا پروژه ساعت اپل در حال شکست است؟
با وجود اینکه عده ای معتقدند اپل در سال های اخیر آن شکوه دوران استیو جابز فقید را ندارد، اما به هر حال این کمپانی همواره در مسیر موفقیت قرار داشته. فروش بالای iPhone و افزایش ارزش سهام این شرکت که باعث تبدیل شدن آنها به ارزشمندترین کمپانی تکنولوژیک جهان شد، همگی نشانه هایی از مسیر موفقی که اپل طی می کند هستند. اما ظاهرا apple watch در حال بر هم زدن این روند موفقیت آمیز است. به گفته یکی از کمپانی های تحقیقاتی در پالو آلتوی کالیفرنیا، میزان فروش ساعت اپل "فاجعه آمیز" بوده است.

کمپانی Slice Intelligence با استفاده از فاکتورهای فروش 2.5 میلیون فروشگاه الکترونیکی در آمریکا توانسته تخمینی از ساعت های فروخته شده به دست بیاورد. با توجه به این آمارها، در کمال تعجب فروش apple watch کمتر از 5000 عدد در روز بوده که در مقایسه با فروش بین 30000 تا 35000 عددی در هفته های اول عرضه رسمی، افت وحشتناکی را نشان می دهد. جالب است بدانید جف ویلیامز، معاون عملیاتی اپل، در کنفرانسی در ماه می (خرداد) یعنی همان هفته های اولیه عرضه apple watch اعلام کرده بود که فروش ساعت های اپل "بسیار زیاد و در عین حال ناکافی است". با یک مقایسه ساده می توان نتیجه گرفت اپل فروش 35000 عدد در هفته را ناکافی می دانسته ولی در حال حاضر فروش ساعت های این شرکت به 5000 عدد در هفته کاهش پیدا کرده است. هرچند اپل هنوز هیچ آماری از میزان فروش محصول جدید خود ارائه نکرده، اما به نظر می رسد محاسبات انجام شده توسط Slice Intelligence تا حد زیادی صحیح باشند، چون گروه تحقیقاتی Pacific Crest که یکی از گروه های تحلیلی وال استریت است نیز نتایج مشابهی را گزارش کرده. Slice Intelligence ادعا می کند داده های به دست آمده توسط آنها دارای تطابق 97 درصدی با اطلاعات وزارت بازرگانی ایالات متحده هستند و این ترتیب از آمارهای خود دفاع می کند.

باید دید اپل چه پاسخی برای این گزارشات آماده خواهد کرد. به نظر می رسد آمار دقیق فروش ساعت های اپل در گزارش مالی سه ماهه سوم کمپانی منتشر شوند، اما این احتمال هم وجود دارد که میزان فروش apple watch با اعداد و ارقام مربوط به فروش سایر محصولات این شرکت ادغام شود

لینک خبر
http://www.sakhtafzarmag.com/4762
نماد کاربر
rezag5

پست‌ها : 300

پستتوسط Ilia » 23 سپتامبر 2015, 06:03

Ilia نوشته است:[نمایش]
… قشنگند. اما مخاطبش من نیستم. نسل سوم، چهارمش اگر عمری و پولی باقی بود… شاید! :-)

این را من چهار ماه پیش نوشتم. وقتی هم که آنرا مینوشتم مطمئن بودم که حالا حالا حالاها من اپل واچ دار نخواهم شد. این را هم به هر کس در فامیل و آشنا از من پرسید با اطمینان گفتم.

چند روز پیش بمناسبتی در کمال ناباوری یکی از اینها از طرف عزیزانی به من هدیه شد.

خلاصهٔ تجربهٔ من با آن تا الان این است که دستگاه جالبیست. به نحوی مکمل آیفون است. مثلا نامه و پیغام که میرسد، محتوای آنرا میشود روی دست خواند. از نقشه استفاده میکنید، دستتان سر پیچ میلرزد و به شما میگوید که کدام طرف بپیچید. سیری دارد. میشود صدا را ضبط کرد و اپ داشت غیره. خلاصه با داشتن آن کمتر لازم میشود که آیفونتان را از جیبتان در بیاورید. باتریش هم تا شب که از دستم در می‌آورم، معمولا حدود شصت در صدش باقی مانده.

بزرگترین محدودیتش هم این است که برای اینکه کار کند، آیفونتان بایستی پیشتان باشد.

03.jpg
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط perse » 23 سپتامبر 2015, 08:35

مبارک باشد ایلیا جان ! :) تا باشد از این محدودیت‌ها! :)
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط Amir_S » 23 سپتامبر 2015, 09:01

مبارک باشد ایلیا جان ! :) تا باشد از این مناسبت‌ها! :)

پ.ن: ;)
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط iliililililililil » 23 سپتامبر 2015, 09:09

من میخوام اپل واچ بگیرم مدل ۴۲ میلی رو

ولی یکم سختم هست خریدنش چرا چون با نصف این پول میشه خفن ترین ساعت جی شاک رو خرید ! خیلی هم خوشگل تر و زیباتر

یک سوال : این ساعت وقتی به ایفون وصل میشه باعث نمیشه ایفون زود باتریش خالی بشه ؟

و اینکه مدل استیل با المینیوم چه فرقی داره؟
نماد کاربر
iliililililililil

پست‌ها : 56

پستتوسط Ahmad » 23 سپتامبر 2015, 14:11

ایلیا جان مبارک باشد، همچنین تولدت (؟؟) مبارک!
راستی آیا این ساعت از نوشتار فارسی پشتیبانی می کند؛ مثلا اگر کسی اس ام اس فارسی برایت بفرستد درست نشان می دهد یا نه
احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط Ilia » 23 سپتامبر 2015, 16:52

متشکر از همگی!

فارسی را به خوانایی با فانت جیزه نشان میدهد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Ahmad » 23 سپتامبر 2015, 20:39

ایلیا عزیز،
ممنون می‌شوم اگر چندتا عکس از کارکرد ساعت با زبان فارسی را برایمان در همین جا بگذاری ببینیم چطور است.
احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط Ilia » 23 سپتامبر 2015, 21:18

خواهش میکنم.
Mail:
Mail.jpg

مسیجز:
Messages.jpg

اپ iPersia Cal:
iPersiaCal.jpg.jpg

اپ Snapit Note:
SnapitNote_App.jpg

اپ دویچه وله (که فعلا بنظر فقط تیترها و یکی دو جمله از محتوای خبرها را نشان میدهد):
DW_RadioGermanyApp.jpg

برنامهٔ note خود اپل بنظر هنوز روی آپل واچ نیست (یا من پیدایش نکرده‌ام).
انگلیسی را میشود به سیری دیکته کرد. اما برای تایپ فارسی بنظر هنوز راهی نیست. اما میشود صدا را ضبط کرد و فرستاد.

ببخشید که عکسها روی مچ دستم انداخته شده‌اند. علتش این است که تا ساعت را از مچ باز کنید پسورد خواهد پرسید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط perse » 23 سپتامبر 2015, 22:24

ایلیا جان تشخیصش یکم سخته ولی فک کنم مدل اسپرت باشه. یکم هرموقع وقت داشتی در مورد تجربه‌ی کاربری و متریال استفاده شده و اون حسی که بهت میده برامون بنویس.
خیلی ممنونت میشم
نماد کاربر
perse

پست‌ها : 188

پستتوسط pooriya.kh » 23 سپتامبر 2015, 22:26

Ilia نوشته است:[نمایش]
خواهش میکنم.
Mail:
Mail.jpg

مسیجز:
Messages.jpg

اپ iPersia Cal:
iPersiaCal.jpg.jpg

اپ Snapit Note:
SnapitNote_App.jpg

اپ دویچه وله (که فعلا بنظر فقط تیترها و یکی دو جمله از محتوای خبرها را نشان میدهد):
DW_RadioGermanyApp.jpg

برنامهٔ note خود اپل بنظر هنوز روی آپل واچ نیست (یا من پیدایش نکرده‌ام).
انگلیسی را میشود به سیری دیکته کرد. اما برای تایپ فارسی بظر هنوز راهی نیست. اما میشود صدا را ضبط کرد و فرستاد.

ببخشید که عکسها روی مچ دستم انداخته شده‌اند. علتش این است که تا ساعت را از مچ باز کنید پسورد خواهد پرسید.

ایلیا جان یک سوال ! مگه فقط از طریق سیری نمیشه مسیج فرستاد ؟ چطور شما با سیری مسیج فارسی فرستادید؟
pooriya.kh

پست‌ها : 530

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 19 مهمان