انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iOS 8

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iOS 8

پستتوسط AmiN.D » 12 آوریل 2015, 23:55

قرار بود که در قمست itunes و پسورد به جای immediately گزینه ی دیگری هم باشه که برای فقط برنامه های مجانی پسورد نخواد. من پیدا نکردم.
امکان انتقال تماس از شبکه همراه به wifi و هم داره(برای خارجه) , امکان 2 step verification هم داره
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Amir_S » 13 آوریل 2015, 13:43

تنظیم پسورد ها تو این قسمت‌ه:
image.jpg

منتها نکته‌ش اینه که باید تاچ‌آیدی برای خرید غیر فعال باشه!
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Pooria Azimi » 14 آوریل 2015, 06:39

بعد از ۴ سال(!)، بالاخره اکثر ایرادات مربوط به پخش audiobook ـها برطرف شده‌اند.

امروز اپل اولین نسخهٔ بتای ۸٫۴ رو بیرون داد که در اون، برنامهٔ Music بکلی تغییر یافته. از اون مهمتر اما اینه که آدیوبوک‌ها بالاخره به iBooks.app منتقل شده‌اند:

IMG_0091.jpg

IMG_0092.jpg

IMG_0094.jpg

IMG_0099.PNG

متأسفانه هنوز نام chapter ـها رو از m4b نمی‌خونه و فقط می‌نویسه Chapter 6، اما همین‌هم جای خوشحالی بسیار داره... من که چهار ساله هر روز داشتم فحششون می‌دادم :)

برای fast forward و rewind هم gesture جالبی رو گذاشته‌اند که در فیلم کوتاه زیر می‌تونید ببینید:

https://www.dropbox.com/s/4au7hehzxmyoe ... s.mov?dl=0

https://www.dropbox.com/s/4t5b61cn7lg6f ... 2.mov?dl=0
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Arzhang » 16 آوریل 2015, 15:42

من بر روی ۸٫۳ نمی‌توانم برنامه‌ی Health را استفاده کنم چون گویا در بخش Privacy باید Motion and Fitness را راه‌اندازی کنم حال این که چنین چیزی در گوشی من نیست.
آن‌چه باید باشد:
Motion and Fitness.jpg

آن‌چه گوشی من است:
My iPhone.jpg

از آن‌جایی که من آیفون ۵ دارم آیا می‌تواند ربطی به آن داشته باشد؟ کسی هست که آیفون ۵ داشته باشد در این‌جا و مشکل من را نداشته باشد؟
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط Amir_S » 16 آوریل 2015, 16:19

من هم روی آیفون 4Sم این رو ندارم و ل روی آیپد دارم، فکر میکنم این مربوط به چیپ پردازش حرکتی M میشه و چون دستگاه های ما این رو نداره، این گزینه رو هم نداریم و باید بتونیم بدون اون از قابلیت های محدود گوشی مون برای تعقیب حرکات ورزشی استفاده کنیم!
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط nasraa » 21 آوریل 2015, 15:32

من مدتي است كه آيفون 5س را به 8.2 و بعد از آن هم به 8.3 آپديت كردم. علت آنهم اين بود كه برنامه هايي مثل imovie , تعداد كمي از برنامه هاي ديگر به ios 8 نياز داشتند. خوب در عوض بعضي باگها هم اضافه شد مثل :
-وقتي يكي از عكس هاي burst را در برنامه فوتو انتخاب ميكني بلافاصله بعد از آن آنرا نمايش نميدهد.
-در بعضي جاها حس ميكنم اسكرول كمي گير دارد مثل آلبوم هاي فوتو يا فايلهاي نرم افزار video.
-وقتي تلفن زنگ مي خورد اگر گوشي حالت قفل باشد موقعي كه براي پاسخ دادن اسلايد ميكنيم يك ثانيه زنگ گوشي ادامه پيدا مي كند.
-وقتي گوشي در حال شارژ است اگر واي فاي روشن شود ، بسرعت از واي فاي استفاده نامعلومي مي كند. (خيلي از چيزها مثل بك آپ icloud را هم خاموش كردم.)
توصيه من اينست كه اگر 5s داريد هيچگاه به ios 8 نبايد آپديت كرد چون چيزيهايي كه بدست مي آوريد خيلي كمتر از چيزهايي است كه از دست مي دهيد.
درست است كه مواردي مثل دوربين يا كيبورد داراي امكانات بيشتري شده اند ولي بدون آنها هم مشكل خاصي نبود.
اگر امكان بدون دردسري وجود داشت درجا به 7.2 برمي گرداندم.
ولي يك چيز را هنوز نميدانم و آن اينكه با توجه به اينكه 5s هاي جديد كه اپل مي سازد اينطور كه در سايتش نشان مي دهد ios 8 دارند ، آيا با يك سري باگ دست مشتري قرارميگيرند؟ اگر جواب منفي باشد ، با ريست كردن گوشي به مشخصات كارخانه و طبعا پاك شدن همه اطلاعات بايد باگها هم ناپديد شوند.
كسي نظري ندارد؟
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پستتوسط Ilia » 21 آوریل 2015, 16:55

نصرا جان. منهم 5S دارم و آپدیت کردم و مشکل غیرعادی‌ای که قبلا نبود را ندارم.

این آپدیت امکانات بسیار خوبی را هم فراهم کرده و کلی چیزها را هم در آن راست و ریست کرده‌اند، بعلاوهٔ رفع یک سری مشکلات امنیتی که مهم هستند.

من کلا مخالف آپدیت نکردن دستگاه‌ها هستم. اگر دستگاه سیستم را بتواند اجراء کند، بنظر من حتما باید آپدیت کرد. باگهای جدید اول باید علتشان را پیدا کرد و اگر نشد با آپدیت بعدی رفع بشود.

البته خب این طرز ‌فکر من است. نظر شما محترم است.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط nasraa » 21 آوریل 2015, 19:12

ممنونم كه گفتيد خوشحال شدم ايليا جان براي رفع ايرادها اگر چيز جديدي پيدا كردم مينويسم. يكي از گمانهاي من در مورد پيكر بندي فايلها و فولدر هاست كه شايد بايد يك سري از فايلها را بعد از آپديت كلا پاك كرد و دوباره كپي كرد .
نماد کاربر
nasraa

پستتوسط eysun » 21 آوریل 2015, 19:15

من هم 5s دارم و به روز هم کردم و مشکل جدیدی ندارم. بلکه کمی هم بهتر شده.
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط nasraa » 22 آوریل 2015, 09:24

البته 8.3 از 8.2 بهتر است و مشكل جديدي اضافه نميكند بلكه بسياري از موارد را بهبود داده است. من منظورم كلا از 7 به 8 بود.
نماد کاربر
nasraa

پستتوسط nasraa » 25 آوریل 2015, 19:52

براي سينك شدن مواردي مثل كانتكتها و نوتها در اي او اس ٨ در تنظيمات آيا بايد حتما بك آپ آي كلاد روشن باشد يا فقط گزينه هاي مربوط به آن موارد در قسمت آيكلاد روشن باشد كافي است . البته چند روز پيش سينك ميشد اما الان يادم نيست روي چه تنظيماتي بود.
نماد کاربر
nasraa

پستتوسط nasraa » 26 آوریل 2015, 13:08

nasraa نوشته است:[نمایش]
براي سينك شدن مواردي مثل كانتكتها و نوتها در اي او اس ٨ در تنظيمات آيا بايد حتما بك آپ آي كلاد روشن باشد يا فقط گزينه هاي مربوط به آن موارد در قسمت آيكلاد روشن باشد كافي است . البته چند روز پيش سينك ميشد اما الان يادم نيست روي چه تنظيماتي بود.

خوب من در اينترنت دوباره جستجو كردم . براي سينك كردن كانتكتها و نوتها و يادآوري ها لازم نيست بك آپ آيكلاد روشن باشد.
و براي گوشي من هم سينك شد.
شايد اين مورد بالا براي خيليها واضح باشد و احتياجي به گفتن نباشد ولي مشكلات اينترنتي ايران گاهي ممكن است باعث تاخير در اينگونه سينكها بشود . من براي همين كمي به شك افتاده بودم كه چرا سينك نميشود.
نماد کاربر
nasraa

پستتوسط Pooria Azimi » 29 آوریل 2015, 10:06

خوب من در اينترنت دوباره جستجو كردم . براي سينك كردن كانتكتها و نوتها و يادآوري ها لازم نيست بك آپ آيكلاد روشن باشد.
و براي گوشي من هم سينك شد.
شايد اين مورد بالا براي خيليها واضح باشد و احتياجي به گفتن نباشد ولي مشكلات اينترنتي ايران گاهي ممكن است باعث تاخير در اينگونه سينكها بشود . من براي همين كمي به شك افتاده بودم كه چرا سينك نميشود.

به‌نظر من حتی در ایران هم بد نیست اگر iCloud Backup رو فعال کنید. برای جلوگیزی از آپلود اطلاعاتی که لازم نیست و هدر دادن پنهای باند کمِ اینترنت، از روش زیر می‌تونید استفاده کنید: http://irmug.com/forum/viewtopic.php?f= ... 747#p36747

اینن رو هم باید اضافه کنم که اون هشدار قرمزرنگی که در انتها نوشته‌ام در iOS 8 دیگه وجود نداره و اگر بک‌آپ آیکلاد رو فعال داشته باشید باز هم می‌تونید بک‌آپ لوکال روی کامپیوتر داشته باشید.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط AmiN.D » 01 ژوئیه 2015, 14:31

iOS8.4 با تمرکز بر روی اپل موزیک منتشر شده هست. البته مثل اینکه ماهایی که در ایران هستیم قادر به ثبت نام نیستیم به دلیل نداشتن کریدت کارت. در واقع برای ثبت نام میخواد که کریدت کارت یا گیفت وصل باشه به اکانت که حداقل ۱۰ دلار داشته باشه. البته هیچ مبلغی طی این سه ماه استفاده ی ازمایشی کم نمیشه و بعد از سه ماه میتونین اجازه ی کسر و بدین یا نه. ولی برای ثبت نام نیاز دارید. (البته تا جایی که من متوجه شدم)
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط saghati » 30 ژوئیه 2015, 02:39

با سلام
دوستان ، چهار سالی بود که یه آیپد ورژن ۲ برای همسرم خریده بودم ولی دیگه خیلی قدیمی شده بود و امروز براش یک آیپد ایر ۲ گرفتم و طبیعتا آیپد قدیمیه به من میرسه !!
ورژن IOS که روی آیپد ۲ نصب هست 7.0.6 هست . به نظرتون به 8.4 آپدیت بکنمش ؟ میترسم از اینی که هست هم کندتر بشه ....
saghati

پست‌ها : 55

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان