انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پارسی نویس مداد!

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پارسی نویس مداد!

پستتوسط Momeks. » 13 اکتبر 2011, 18:02

تصویر

اپلیکیشن مداد MEDAD ، معادل فارسی نویس مریم در iPad است ، که برای اولین بار این این امکان فراهم شده تا نوشته های پارسی و عربی را با فونت های بی نظیر تزئین کنید . مداد ، شامل ۱۰ فونت (در آپدیت های بعدی فونت های بیشتری اضافه خواهد شد ) است که لذت نوشتن متن پارسی را برای شما دو چندان میکند . فونت ها دقیقا برای کیبورد iPad طراحی شده و از کلمه های پارسی و عربی به طور کامل پشتیبانی میکند .

از جمله امکانات خوب این برنامه داشتن ویرایشگر متن برای ویرایش هم زمان جمله ها و کلمه ها ، تغییر سایز فونت ها ، رنگ و تغییر موقعیت آنها به وسیله درگ کردن در صفحه است .

یکی از استفاده های خوب این برنامه امکان ارسال کارت پستال مستقیما از خود برنامه با پس زمینه های بسیار زیبا ، همچنین امکان اضافه کردن عکس های خود به برنامه هست .

به وسیله مداد میتوانید نوشته های خود را به صورت عکس export کنید و در برنامه هایی مثل Pages , Keynotes استفاده کنید .

این برنامه با قیمت 2.99$ در App Store به فروش می رسد ، برای خرید این برنامه در ایران میتونید به User من PM بدید .

اجازه استفاده تجاری از فونت های فارسی نویس مریم ، از این شرکت گرفته شده .

http://itunes.apple.com/us/app/medad/id467624215?mt=8

تصاویر :

تصویر

تصویر

تصویر

در حال حاضر با iOS 5 سازگار نیست اما به زودی آپدیت جدید عرضه خواهد شد .
Momeks.

پست‌ها : 9

Re: پارسی نویس مداد !

پستتوسط REZAgh » 13 اکتبر 2011, 18:07

ممنونیم از شما امید وارم که فروش خوبی داشته باشد و ادامه کار های خوبتان را ببینیم
تنها کسانی که انسان را می شناسند می توانند برایش کار کنند- زمان بهترین حکم را خواهد کرد
نماد کاربر
REZAgh

پست‌ها : 54

Re: پارسی نویس مداد!

پستتوسط Ahmad » 13 اکتبر 2011, 18:54

بسیار عالی آقای کمیلی،

من سعی می کنم مطلبی در معرفی این نرم افزار در یکی دو سایت عربی بنویسم. البته احتمالا بهتر است صبر کنم تا نسخه سازگار با iOS5 بیاید و آنوقت اینکار را انجام دهم.
من خودم ای پد ندارم در حال حاضر ولی در برنامه ام دارم که اصدار ۳ را خریداری کنم احتمالا در اوایل سال آینده، ان وقت من خریدار پروپاقرص برنامه های شما خواهم بود.

موفق باشید
احمد
نماد کاربر
Ahmad
Site Admin

پست‌ها : 1289

پستتوسط Momeks. » 28 اکتبر 2011, 11:25

نسخه جدید 1.1 , عرضه شد و می تونید آپدیت کنید . مشکل فونت ها در iOS 5 بر طرف شد ، همچین امکان تو*یتر و دست چین متن ها به آن اضافه شد .
تصویر
Momeks.

پست‌ها : 9

پستتوسط amir hossein » 26 دسامبر 2011, 23:23

بهتر شد . نسخه قبل که اصلا کار نمیکرد تا اون جا که من تست کردم
amir hossein

پست‌ها : 2

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان