انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

چگونه از ایران به App Store دسترسی پیدا کنم؟

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: چگونه از ایران به App Store دسترسی پیدا کنم؟

پستتوسط sadeghi » 24 دسامبر 2011, 12:53

Amir_S نوشته است:[نمایش]
یکی از دوستان من یه کارت ویزا نقدی (debit) داره ولی کشور صادر کننده کارت تو آیتونز فروشگاه نداره! اینطور که میگفت، تو صفحه ثبت حساب گفته شده که اگه آدرس کارت و آدرس billing اکانت اپل یکی نباشن، اون اکانت بسته میشه!؟
این قضیه درسته؟ راهی هست که بتونه حسابش رو به اکانت آیتونز‌ش (آدرس فعلی اکانت، مربوط به یه فروشگاه اپل‌ه تو یکی از ایالت هایی که مالیات نمیگیرن :-) ) وصل کنه!؟
اگه امکان ارتباط مستقیم نیست، ممنون میشن اگه یه سایت معتبر که بتونه با ویزاکارت‌ش ازش گیفت کارت بخره و قیمت هاش هم مناسب باشه معرفی کنید.

سلام
نگاهی به این بیاندازید:
http://www.walmart.com/ip/Email-Deliver ... 1706138381

من نمی دونم که آیا کارت ویزای خارج آمریکا را قبول می کند یا نه اما به هرحال سایت معتبری است و تخفیف هم که می دهد.
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط .SorousH. » 25 دسامبر 2011, 03:55

سلام
بنظر من بهترین و راحت ترین و بی دردسرترین راه خرید از آیتونز و مک اپ استور از ایران ، استفاده از گیفت کارته که خوشبختانه توی ایران هم قابل دسترسه ، فقط باید بدنبال یک فروشنده ی با انصاف بگردین .
نماد کاربر
.SorousH.

پست‌ها : 467

پستتوسط Pooria Azimi » 04 ژوئیه 2012, 02:01

امروز عصر یک SMS تبلیغاتی برای من اومد با محتوای «خرید کارت هدیهٔ آی‌تیونز با ۱۵٪ تخفیف - http://www.iranpin.net». برای یکی دیگه از دوستان هم این اس‌ام‌اس اومده.

من همون عصر وارد سایتش شدم که خرید کنم و قیمت‌هاش بسیار خوب بودند (با حساب کردن دلار ۲۰۰۰ تومانی). خوشبختانه متوجه شدم حساب اینترنتی‌م برای خرید کارت ۱۰۰ دلاری‌ش پول کافی نداره و تا فردا دست نگه داشتم. اما الآن بحثش با علی قزوینی مطرح شد و ایشون گفت که هم برای خودش و هم برای یکی از دوستانش (هم ایرانسل و هم همراه اول) این SMS اومده.

---

قیمت‌های این سایت بسیار وسوسه‌کننده‌ست، اما به‌نظر من این سایت ممکنه واقعی نباشه و با هدف کلاه‌برداری ساخته شده باشه.

دلایل:

۱) ظاهر سایت و روند خرید (که یک کد برای موبایل شما می‌فرسته) کاملاً (۱۰۰٪ و به‌طور مطلق) کپی‌شده از سایت معتبر http://paybycashu.com ـه. من و خیلی‌های دیگه از این سایت خرید کرده‌ایم و حتی تلفنی باهاشون صحبت کرده‌ایم و از اعتبارشون آگاهیم.

۲) اگر whois بگیرید، می‌بینید که این دو سایت توسط افراد مختلف و رجیسترارهای متفاوت و در زمان‌های مختلف ثبت شده‌ن.

۳) همون‌جور که گفتم، paybycashu سایتی معتبره که تلفن ثابت و آدرس هم داره: http://paybycashu.com/message.php و من و خیلی‌های دیگه باهاشون تلفنی صحبت کرده‌ایم. اما در صفحهٔ «تماس با ما»ی این سایت دومی (http://www.iranpin.net/message.php)، هیچ اثری از آدرس و تلفن ثابت نیست و فقط یک تلفن ایرانسل داره (که برای خریدش کارت شناسایی و ... لازم نیست و فقط ۵ هزار تومن هزینه داره).

۴) همون‌جور که در پایین صفحه نوشته شده، paybycashu متعلف به شرکتی به نام «توکا» (http://ttpars.co.ir) ـست، اما این متن از سایت دوم حذف شده.

۵) صفحات «مقررات و شرایط استفاده» (http://www.iranpin.net/page_Terms_of_service.php) و «حریم شخصی کاربران» (http://www.iranpin.net/page_Privacy_Policy.php) در سایت دوم خالی هستند. کدشون کاملاً شبیه صفحات متناظر در paybycashu ـه، ولی المنت
کد: انتخاب همهٔ
 <div class="page_content">
            </div>

در اون‌ها خالیه (در صفحهٔ paybycashu، در این المنت کلی متن قرار داره).

۶) در سایت paybycashu جایی اشاره نشده که این سایت یک delegate در آدرس iranpin.net داره، و از اون جایی که سایت paybycashu در ایران فیلتر نیست، دلیلی هم وجود نداره که تصور کنیم سایت دومی، fake نیست (چون سورس صفحاتش کاملاً کپی‌شدهٔ سایت paybycashu ـه).

-------

پس به‌نظر من از این سایت خرید نکنید.

من از طریق تنها راهی که برای گزارش این‌جور دزدی‌های اینترنتی هست (https://www.cyberpolice.ir/forms/online-shopping-report) این مطلب رو گزارش می‌کنم. هرچند، فرمشون خیلی جالب نیست و منی که خسارتی بهم وارد نشده قانوناً حق شکایت هم ندارم! البته من با نام خودم گزارش رو ارسال نکردم و اگر پیشرفتی حاصل بشه نتیجه‌ش رو نخواهم فهمید.

-------------------

البته ممکن هم هست که من اشتباه کرده باشم و این فروشگاه توسط فردی که آشنایی کمی با برنامه‌سازی وب داره ساخته شده باشه (و به‌همین خاطر ظاهر یک سایت دیگه رو کپی کرده چون خودش توانایی ساخت همچین فروشگاهی رو نداشته)، و دلیل ارزون‌بودنش هم این باشه که قصد داره تعداد زیادی کارت هدیه بفروشه و از این طریق سود بکنه، یا این که کارت‌هاش رو زمانی که دلار ۱۵۰۰ تومان بوده خریده و قصدش خدمت به خلقه و به‌همین خاطر با سود کم می‌خواد بفروشدشون...
به‌هر حال، اگر سابقهٔ خرید از این سایت رو داشته‌اید و به‌نظرتون معتبره، لطفاً بگید که ما هم ازش بخریم، چون قیمت‌هاش خیلی خوبن :-)
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Ali.Rastegar » 04 ژوئیه 2012, 10:59

من دیروز کارت ۵۰ دلاری ازش خریدم و مشکلی پیش نیومد.
خیال میکردم دلار اومده پایین، اما الان که چک کردم قیمتش پایینتر از دلار ۱۹۶۰ تومنی در میاد!
امیدوارم کارتها به صورت قانونی تهیه شده باشه در غیر این صورت واقعا تأسف آوره :-(
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Pooria Azimi » 04 ژوئیه 2012, 13:03

ممنون علی جان.

من هم الآن دلم رو به دریا زدم و دو تا ۵۰ دلاری خریدم و مشکلی نبود و کدهایی که فرستاد بدون مشکل کار می‌کردند.

یک احتمال دیگه هم وجود داره: در مک‌رومرز چندین بار شده که ببینم نوشته مثلاً Best Buy کارت‌های هدیه رو در یک روز خاصی با ۳۰ درد تخفیف می‌فروشه. ممکنه صاحب این سایت کارت‌هاش رو این‌شکلی تهیه کرده باشه و نمی‌شه گفت که احتمال داره کارت‌هاش واقعی نباشن.

من گزارشی که برای این سایت رد کرده بودم رو هم تصحیح می‌کنم :-) هر چند، در این که ظاهر سایتش رو از یک فروشگاه رقیب کپی کرده تردیدی نیست، اما بندهٔ خدا الزاماً کلاه‌بردار هم نیست!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Hosein89 » 04 ژوئیه 2012, 15:08

من یبار یه کارت ارزون قیمت تهیه کردم؛ البته نه از این سایت از یه جای دیگه. مشکلی نبود در ابتدا و چند تا برنامه هم خریدم. تا اینکه بعد از یه هفته اکانتم Disable شد. با اپل تماس گرفتم و گفتند کارتی که استفاده کردید کلاه برداری بوده. بعد از چندتا میل اکانتمو باز کردند ولی تمام پولمو گشیده بودند. حتی پول هایی که قبلا داشتم.

توصیه ای که من به شما دارم اینه که تو این یکی دوروز تا میتونید برنامه بخرید تا اگر خدایی نکرده اکانتتون بسته شد حداقل خرج کرده باشید. چون بعد از دوباره باز شدن همونطور که گفتم دیگه از پولاتون خبری نیست!
Hosein89

پست‌ها : 48

پستتوسط Ali.Rastegar » 04 ژوئیه 2012, 15:25

من ترجیح میدم اگر کارت کلاهبرداری باشه پول از حسابم برداشته بشه :-)
چون اینجوری فقط من ضرر کردم، اما اگر کلاهبرداری باشه و خرجش کنم این وسط اپل به جای من باید پول developerها رو بده. اینکه آدم یه نرم افزاری رو بدون دادن پولش استفاده کنه(مثلا کرک کنه) بهتر از اینه که با پول یکی دیگه نسخه اصلی رو بخره :-(
MacBook Pro 2015
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Esmaeel.K » 28 ژوئیه 2012, 12:16

سلام من تا دیروز به app store دسترسی داشتم و می تونستم دانلود کنم ولی الان نمی تونم به اپ استور از آی پاد متصل شم.همیشه هم با آی پی ایران وصل بودم و دانلود میکردم به نظرتون مشکل از کجاست؟؟ قبلآ هم اینطوری شده و نمیدونم چی بوده و چطور حل شده !!
iPod Touch 4G - iOS 5.1.1
Esmaeel.K

پست‌ها : 6

apple id

پستتوسط GOLI » 01 اوت 2012, 14:43

سلام دوستان من به تازگي يه apple id ساختم
اما وقتي ميرم تو appstore نرم افزار دانلود كنم خيلي كند دانلود ميشه نمي دونم چرا سرعت دانلود خيلي پايينه
كسي به اين مشكل برخورده
GOLI

پست‌ها : 123

پستتوسط Amir_S » 01 اوت 2012, 17:44

یکی دو روزه که من هم همین مشکل رو دارم... فکر کنم دارن یه کارایی می کنن!؟
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پاسخ: چگونه از ایران به App Store دسترسی پیدا کنم؟

پستتوسط Pooria Azimi » 09 ژوئن 2014, 13:06

سلام

disclaimer اولیه: یکی از سازندگان سرویسی که در ادامه معرفی می‌کنم از دوستان منه و از این طریق از سرویسشون باخبر شده‌ام، اما دلیل معرفی‌ش تجربهٔ خوبیه که دیشب با سرویسشون داشتم!

http://seebstore.com سرویسیه برای خرید یا هدیه دادن (قانونی) برنامه‌های آیتیونز، منتها با استفاده از کارتهای بانکی ایرانی (و پرداخت اینترنتی از درگاه بانک ملت). شیوهٔ کار این‌جوریه که شما بعد از جستجو در فروشگاهِ سیب، برنامه‌ای رو انتخاب می‌کنید، روی دکمهٔ خرید کلیک کرده، و بعد از وارد کردن Apple ID ـتون، به درگاه بانک ملت منتقل شده و از اون‌جا هزینهٔ برنامه رو می‌پردازید. بعد از چند دقیقه ایمیلی براتون ارسال خواهد شد که با کلیک بر روی اون، چه در کامپیوتر و چه در آیفون/آیپد، آیتیونز بطور خودکار باز شده و برنامه شروع به دانلود می‌شه.

در پشت صحنه اتفاقی که می‌افته اینه که اونها برنامه رو با اکانت خودشون و با دلار می‌خرند و به Apple ID ـی که در مرحلهٔ قبل داده بودید هدیه می‌دهند؛ بعد کد redeem ساخته‌شده رو برای شما می‌فرستند. به‌این‌شکل برنامه متعلق به اکانت شماست و از این نظر با برنامه‌هایی که خودتون خریده‌اید تفاوتی نمی‌کنه (و با آپدیت و ... مشکلی نخواهید داشت).

من دیشب از این سرویس استفاده کردم تا برای یکی از دوستان یک بازی رو هدیه بفرستم، و چون مراحل کار خیلی خیلی ساده و تمیز و slick بود گفتم سرویسشون رو اینجا هم معرفی بکنم :) چند تصویر هم از مراحل کار در زیر قرار داده‌ام:

۱) جستجو در فروشگاه
browse.png

۲) مشاهدهٔ اطلاعات برنامه
app.png

۳) خرید - اینجا لزومی نداره حتماً Apple ID خودتون رو وارد کنید، و اگر آی‌دی فرد دیگری رو وارد بکنید (مثل کاری که من دیشب کردم) برنامه برای اون خریده خواهد شد.
purchase.png

۴) بعد از چند دقیقه ایمیلی مشابه این براتون ارسال خواهد شد:
email.png

۵) با کلیک روی دکمهٔ «دریافت اپلیکیشن» وارد آیتیونز خواهید شد و دانلود برنامه (اتوماتیک!) شروع خواهد شد:
redeem.png
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

قبلی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 17 مهمان