انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

باز کردن فایلهای ورد فارسی در iOS

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: باز کردن فایلهای ورد فارسی در iOS

پستتوسط Pooria Azimi » 12 ژوئن 2012, 22:28

Ahmad نوشته است:[نمایش]
پوریا جان با سلام،

آیا شما نسخۂ بتای iOS6 را نصب کرده‌ای (روی آیپد)؟ در اینصورت آیا مسئلۂ فعال سازی صفحۂ کلید فارسی را در آن حل کرده‌اند یا نہ.

احمد

من دیشب در کمال حماقت نسخه ۵،۱ رو از پرتال دولوپر دانلود کردم!! از اونجایی که اینترنت ۲۵۶ دارم و خواستم دیشب مک بوکم روشن نمونه، روی پی سی گذاشتم دانلود بشه و فراموش کرده بودم که محدودیت سرعت روی دانلود منیجر پی سی گذاشته م. بعد از ۱۵ ساعت دانلود تموم شد و متوجه شدم نسخه اشتباه دانلود کرده م و الآن دوباره گذاشته م دانلود بشه و تا فردا صبح فرصت نمیشه نسخه ۶ رو نصب بکنم...

اما سر یک مک بوک حاضرم شرط ببندم کیبورد فارسی بهش اضافه نشده.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Mehdi.y » 12 ژوئن 2012, 22:50

همانطور که پوریا گفتند کیبرد فارسی همانند نسخه ۵ مخفی است و با همان راهی که پوریا پیدا کردند میتوان آن را فعال کرد، البته تغییری که کیبرد عربی داشته این است که قبلا با فشردن کلید «ک» دو گزینه «ک» و «گ» می‌آمد که الان فقط «گ» می‌اید.
دیشب نسخه بتا ۶ را دانلود کردم اما هرچه با خودم کلنجار رفتم دیدم ارزش سروکله زدن باهاش را ندارد در نسخه ۵ از بتا را نصب کرده بودم اما در آن موقع واقعا امکانات و نرم افزارهای جدیدی آمده بود اما تا اینجا ۶ چیز «خیلی» متمایزی ندارد البته حدس میزنم موقع معرفی آیغون جدید از آنها رونمایی شود مانند سیری که با معرفی ایفون ۴ اس به ios اضافه شد.
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط Pooria Azimi » 01 اوت 2012, 23:59

Ilia نوشته است:[نمایش]
ReaddleDocs واقعا برنامهٔ خوبیه و من به هر کسی که آیپد میخره سفارشش رو میکنم. کمی گرونه ولی با توجه به کارهایی که میکنه واقعا می‌ارزه.

اگر برای Zip و Rar برنامهٔ مجانی میخواهید، izip-zip-unzip-unrar-tool خیلی خوبه:
http://itunes.apple.com/us/app/izip-zip ... 71331?mt=8

پولی ارزون (۹۹ سنت) هم این Unarchiver +File Manager برنامهٔ خوبیست:
http://itunes.apple.com/us/app/unarchiv ... 15082?mt=8

الآن یک نکتهٔ جالب در این برنامه کشف کردم (البته اگر راهنماش رو زودتر می‌خوندم این «کشف» زودتر اتفاق می‌افتاد.

یکی از امکاناتی که اکثر برنامه‌های مشابه دارند اینه که یک Web interface هم در اختیارتون قرار می‌دن که بتونید بدون نیاز به سیم و کار با آیتیونز فایلی رو وارد این برنامه‌ها بکنید:

Screen Shot 2012-08-01 at 11.49.56 PM.png

---

اما امکان تقریباً منحصر به‌فردی که در نسخه‌های آی‌فون و آی‌پد برنامهٔ ReaddleDocs وجود داره،‌ اینه که این دو نسخه می‌تونن به هم وصل بشن و از فایل‌های هم استفاده بکنن!

IMG_0223.PNG

----

و حتی جالب‌تر این‌که اگر امکان Remote Login رو در تنظیمات مک فعال کنید، می‌تونید حتی به مکینتاشتون هم وصل بشید و تمام فایل‌سیستم رو ببینید و هر فایلی رو که خواستید به‌روی دستگاه دانلود کنید.
Screen Shot 2012-08-01 at 11.48.20 PM.png

در عکس زیر، من دارم محتویات ~/Documents/ رو می‌بینم:
پیوست‌ها
IMG_0158.PNG
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

قبلی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 9 مهمان