انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iphone or Desire

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

iphone or Desire

پستتوسط ali53 » 28 نوامبر 2010, 11:32

با سلام
من قصد خرید گوشی موبایل دارم که 2 گزینه برام مطرحه. iphone 4 و HTC-Desire (با سیستم عامل اندروید)
با مطالعه ای که کردم سیستم عامل اندروید از امتیاز بیشتری نسبت به iOS و ویندوز برخورداره. سوالم اینه که این سیستم عامل و گوشی Desire برای کار با مکینتاش و MacBook Pro و sync اطلاعات مشکلی داره یا نه؟ وقتی از لپ تاپ اپل استفاده می کنم حتما باید گوشی رو هم اپل بگیرم یا اینکه HTC هم راحت با مک کنار میاد؟
دست آخر اینکه بدون در نظر گرفتن مورد فوق بنظر دوستان 4 iphone بهتره یا Desire ؟ البته Desire HD هم الان موجوده با قیمتی در حدود 850000 تومان.
ali53

پست‌ها : 4

Re: iphone or Desire

پستتوسط AliGhz » 28 نوامبر 2010, 17:13

تا دوستانِ واردتر، پاسخ بدهند، خواندن این دیدگاه‌های آقای استیو وازنیاک دربارۀ مقایسۀ iOS و اندروئید بد نیست:
http://www.narenji.ir/--narenji-section ... e-platform
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

Re: iphone or Desire

پستتوسط Hosein89 » 28 نوامبر 2010, 19:26

اینجا انجمن کاربران اپله و ۱۰۰البته اکثرا با آیفون کار کردن و دارن و بیشتر نظرشون رو آیفونه

من خودم آیفون رو از اون ۲جی داشتم و هرسال هم آپدیت کردم به آیفون بعدی و برای کنجکاوی یه مجیک هم داشتم
من آیفون رو ترجیح میدم چون منسجم تره؛ آپدیت هاش رو حساب و کتابه؛ برنامه هاش خیلی بیشتره؛ من که دوست دار کنسول همراهم با آیفون خیلی حال میکنم؛ و از فارسی ساپورت میشه برعکس اندروید
Hosein89

پست‌ها : 48

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان