انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون ۴ یا آیفون ۳جی‌اس؟

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

آیفون ۴ یا آیفون ۳جی‌اس؟

پستتوسط pooriya.kh » 18 اوت 2010, 19:59

با سلام خدمت همه اساتید
بنده دارم به زودی (انشا الله )  از سنگاپور آیفون میخرم ولی بین ۴ و ۳ جی اس موندم !!!!
از طرفی ۴ قابلیت های عالی داره ولی این مسئله آنتن دهی دل چرکینم کرده !!!
اگر کمکم کنید ممنون میشم بخصوص کسانی که آیفون ۴ دارن !!! آیا این مشکل با بامپر و یا کیس حل میشه ؟
پیشاپیش ممنون
pooriya.kh

پست‌ها : 530

Re: آیفون ۴ یا آیفون ۳ جی اس ؟

پستتوسط javadkh65 » 18 اوت 2010, 20:33

آیفون ۴ بخر، مساله آنتن به عقیده خیلی ها جنگ روانی رقبا بود تا واقعیت من هم برای همسرم آیفون ۴ خریدم مشکل آنتن که می گفتند رو نداره

بدون بامپر هم اصلا مشکلی پیش نمیاد و اون مساله فقط در آمریکا و بوسیله یه عده خاص (که خوب پولهای مختلفی از گوگل و سامسونگ به حسابهاشون واریز شده بود!!) مطرح شد
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط Pooria Azimi » 18 اوت 2010, 20:40

من آی‌فون ۴ ندارم، اما آی‌فون ۴ دارها را دوست دارم! :-) اما جداً، بدون تعصب، باور کن ۸۰٪ بحث‌های مربوط به آنتن آی‌فون ۴ مزخرف بوده و الکی گنده شده بوده. من در ایران هستم، اما خیلی از تاپیک‌های مک‌رومرز و اپل‌اسنیایدر و کامنت‌های آرس و ... رو همون موقع خوندم ( خیــــلی ) و می‌دیدم کسانی که صاحبین واقعی آی‌فون ۴ بودند، خیلی کم‌ همچین مشکلی داشتند (نه مجری‌های برنامه‌های طنز تلویزیون و روزنامه‌نگارای ورزشی که برای خوشمزگی، وسط یه خبرشون، یه گریزی هم به این مسأله می‌زنند و ...)؛ نه این که مشکلی نبوده، اما واقعاً شاید چند درصد مشکل داشتند. مسأله اینجاست که ۸۰٪ وبسایت‌ها و وبلاگ‌هایی که در مورد تکنولوژی می‌نویسند، در درهٔ سیلیکون (سن‌فرانسیسکو، کالیفرنیا) هستند و سن‌فرانسیسکو، بخاطر مسائل خیلی زیادی، ضعیف‌ترین آنتن‌دهی AT&T در کل ایالات متحده رو داره. و اون‌جا مشکل رو خیلی بیشتر مشاهده می‌کردند تا مثلاً در نیویورک. در اروپا و بقیهٔ کشورها هم که تا جایی که خاطرمه، کسی مشکلی نداشت و همه می‌گفتند که این مشکل مخصوص آمریکاست.

به‌نظر من، حتی لحظه‌ای در خرید ۴ شک نکن؛ کسانی که در اروپا هستند این مشکل رو ندارند و مشکل فقط مخصوص بخش‌های پرترافیک (از نظر رادیویی) آمریکاست. مخصوصاً اگر امکانش هست، صبر کن تا سپتامبر (۱۲ روز دیگه) که شایع شده نوع جدیدی از بامپرها رو بیرون می‌دهند که به نظر خیلی جالب‌تر می‌آن و از جنس پلاستیک نیستند.

The report also addresses the iPhone 4 bumpers, with claims that Apple may be preparing to release a new, all-silicone bumper for the iPhone 4 that would provide the company with a cheaper solution to address the device's antenna issues. The report's source also claims that Apple considered shipping the iPhone 4 with bumpers from the very beginning, implying that the company was aware of a potential antenna issue.

از http://www.macrumors.com/2010/08/04/nex ... arly-2011/

به طرز خنده‌داری، همین بلای آنتن آی‌فون ۴ داره سرِ گوشی جدید گوگل (دروید ۲) هم می‌آد:
http://www.appleinsider.com/articles/10 ... oid_2.html

فقط چون برخلاف آی‌فون ۴، در روز شروع فروشش، صفِ میلیونی جلوی فروشگاه‌ها بسته نشده بود و تعداد خریدارهاش خیلی نیستند، هنوز صداش درست در نیومده!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط pooriya.kh » 18 اوت 2010, 21:26

من جایی خوندم این مشکل فقط در شبکه 3g هست و مشکلی برای ما در ایران نیست!!!درسته؟
pooriya.kh

پستتوسط pooriya.kh » 18 اوت 2010, 21:27

javadkh65 نوشته است:[نمایش]
آیفون ۴ بخر، مساله آنتن به عقیده خیلی ها جنگ روانی رقبا بود تا واقعیت من هم برای همسرم آیفون ۴ خریدم مشکل آنتن که می گفتند رو نداره

بدون بامپر هم اصلا مشکلی پیش نمیاد و اون مساله فقط در آمریکا و بوسیله یه عده خاص (که خوب پولهای مختلفی از گوگل و سامسونگ به حسابهاشون واریز شده بود!!) مطرح شد

ایکاش منم همسری داشتم که برام آیفون ۴ میخرید :-D
pooriya.kh

پستتوسط dete » 18 اوت 2010, 23:16

اگه به نتیجه رسیدی ما رو هم خبر کن ( خوش به حالت که داری میری خارج ) :-D

تحویل در همون لحظه هست یا مثل کانادا ۳ ماهه
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
Mac OS : El Capitan 10.11.1
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پست‌ها : 310

پستتوسط pooriya.kh » 19 اوت 2010, 02:23

مژده! مژده!مژده!
مشکل آیفون ۴ فقط در شبکه 3g هست و در ایران مشکلی ندارد . به ویدیو زیر دقت کنید
http://www.youtube.com/watch?v=8nSFJfjTGyI
آیفون با شبکه 2g هیچ مشکلی نداره. هاهاها حالا میفهمم چرا ما تو ایران 3g نداریم .

ممنون از همه
pooriya.kh

پستتوسط ihumun » 19 اوت 2010, 14:25

دوستان من بلاخره دل زدم بة دريا و ايفون ٤ گرفتم و بايد بگم كة اصلا مشكل انتن رو احساس نكردم!(راستي الان هم با ايفون تو irmug :-) م)!!؛(
ihumun

پست‌ها : 44

پستتوسط dete » 19 اوت 2010, 15:12

ihumun نوشته است:[نمایش]
دوستان من بلاخره دل زدم بة دريا و ايفون ٤ گرفتم و بايد بگم كة اصلا مشكل انتن رو احساس نكردم!(راستي الان هم با ايفون تو irmug :-) م)!!؛(

به سلامتی .. مبارک باشه :joy: ... چند گرفتی از کجا

حال داشتی یکم بیشتر ازخاطرات جبهه و جنگ برامون بگوما جنگ نرفته ها حال کنیم :roll:
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پستتوسط ihumun » 19 اوت 2010, 17:34

dete جان اولا اصلا قابلتو نداره اين غنيمت جنگي!! ;-) والا من فكر ميكنم خريد خوبي كردم تو اين بلبشو قيمتا!!من ١٦gig انلاك فكتوري گرفتم ١،٢٠٠!!!
راستي دوستان اگر چيزيو ميخواستن امتحان كنن رو گوشي بگين من تست ميكنم خبرشو ميدم!!
ihumun

پستتوسط ihumun » 19 اوت 2010, 17:38

ihumun نوشته است:[نمایش]
dete جان اولا اصلا قابلتو نداره اين غنيمت جنگي!! ;-) والا من فكر ميكنم خريد خوبي كردم تو اين بلبشو قيمتا!!من ١٦gig انلاك فكتوري گرفتم ١،٢٠٠!!!
راستي دوستان اگر چيزيو ميخواستن امتحان كنن رو گوشي بگين من تست ميكنم خبرشو ميدم!!

فراموش كردم بگم از پايتخت گرفتم!!
ihumun

پستتوسط pooriya.kh » 19 اوت 2010, 18:02

در سنگاپور ۱۶ گیگ آنلاک فکتوری ۶۰۰ هزار تومن هست !!!
ولی من با قرار داد از مالزی اپراتور maxis میگیرم ۳۰۰ هزار تومن پیش میدم بعد ۶ ماه ، ماهی ۱۰۰ رینگیت (۳۰ هزار تومن) میدم !!!
شایدم از اپراتور دیگه (ولی همشون آنلاک فکتوریند)
من واقعا ۱۲۰۰ برای گوشی ( حتی آیفون ۶) هم حاضر نیستم پول بدم!!!
pooriya.kh

پستتوسط dete » 19 اوت 2010, 18:06

نمیدونم چرا نسبت به آنلاک فکتوری حس خوبی ندارم ... آنلاک و بیشتر ترجیح میدم :?:

امیدوارم به خوشی کیفشو ببرری ... ما هم داریم قلکمون و پر میکنیم تا چند ماه دیگه که یکم قیمتش تو مملکت عزیزمون بهتر شد حتما بگیرم ( البته در این مورد آدم قدر یه فامیل و تو خارج از کشور و میدونه ) :roll: شاید خدا قسمتمون کنه یه سفر زیارتی بریم جایی که توش اپل Retail Store داره :twisted:

منتظر استفاده از تجربیاتت ( مثل بریدن سیم کارتت و آنتن دهی و مشکل هایی که تو نت پخش شده مثل زردی LCD و ... هستیم ) البته من دوست دارم تجربیات خوبی باهاش داشته باشه
rMBP 15" 2.3GHz Haswell
MBP 17" 2.6GHz Core 2Duo
iPhone4 32GB
iPhone6 128GB
* * * * * * * * *
Keep Thinking Different
علیرضا.
نماد کاربر
dete

پستتوسط ihumun » 20 اوت 2010, 01:03

خوب من تو تهران زندگي و كار مي كنم و برام داشتن يك موبايل هوشمند خوب مهمه!هرچند كه خيلي از امكاناتش تو ايران قابل اجرا نيست!
deteجان من سيم كارت و همونجا كه خريدم دادم ميكروش كردن،هيچ زرديlcd نديدم تا الان خدارو شكر!و همونطور قبلا هم گفتم اصلا مشكل انتن رو احساس نكردم!!
ihumun

پستتوسط javadkh65 » 01 سپتامبر 2010, 01:15

دوستان خبر جالب رو در مورد آیفون ۴ و برنامه اپل برای مشکلات آنتن بخونید:

http://www.neowin.net/news/iphone-4-har ... -september
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 13 مهمان