انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیپد — iPad

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: آیپد — iPad

پستتوسط Mehdi.y » 30 آوریل 2013, 21:01

با سلام
دوستان چند ماهی است که ایپد۲ من مدت زمان طولانی حدود ۱۰ ساعت شارژ شدنش طول میکشد البته مدت زمان کارکردن با آن همان ۱۰-۱۲ ساعت است میخواستم بدونم ایا کسی با این مشکل برخورد داشته است یا راه حلی سراغ دارد. دستگاه جلیبریک نشده است.
ممنون
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط Ilia » 01 مه 2013, 00:41

مهدی جان با چی شارژش میکنی؟ با خود شارژر ۱۲ واتی آیپد؟
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Mehdi.y » 01 مه 2013, 03:19

هم با شارژ خودش هم با مک
Mehdi.y

پستتوسط Ilia » 01 مه 2013, 03:29

آیپد ۲ یک چیزی حدود ۵ ساعت باید طول بکشه که با آداپتور خودش شارژ بشه. اگه دستت رسید با یک آداپتور آیپد دیگه هم امتحان کن تا مطمئن بشی که اشکال از آداپتور یا سیمش نیست. آداپتور آیفون از پسش بر نمیاد چون ۵ وات بیشتر نیست. یواس‌بی مک هم فکر نمیکنم که ۱۲ وات برق بده برای همین طبیعیه که با اون بیشتر طول بکشه. خیلی از پیسی‌ها هم از بیخ خلاصند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Mehdi.y » 01 مه 2013, 05:10

اخه قبلا که با مک شارژ میکردم حدود ۵ -۶ ساعت طول میکشید اما همین امروز با ۹ ساعت توی شارژ موندن یه ۱۷درصد شارژ شد
Mehdi.y

پستتوسط Ilia » 01 مه 2013, 08:02

مطمئن بشو سیمش لق نباشه یا قطع و وصل نمیشه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Arzhang » 03 مه 2013, 10:35

من همین مشکل رو داشتم متوجه شدم اشکال از آداپتور بود. البته یادم نیست با مک چه قدر شارژ شدنش طول می‌کشید.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پاسخ: آیپد — iPad

پستتوسط Ilia » 24 مه 2013, 01:03

یه بامپر هم لامصب‌ها دورش نگذاشتند که خورد زمین غر نشه!
http://appleinsider.com/articles/13/05/ ... -gold-ipad

اگر بعد از اقامتتون در برج خلیفه خواستین این آیپد رو یادگاری ببرین خونه، میتونید ده هزار و دویست دلار بدین و بخریدش! (حالا نمیدونم فیس‌تایمش کار بکنه یا نه!).

آیفون و بلک‌بریش رو هم دارند.

GoldeniPad.jpg

جدا آدم گاهی از اینهمه بی‌عدالتی دنیا دلش میگیره.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Ilia » 22 ژوئیه 2013, 18:16

پریروز من یکی از این کیبردها که تبدیل به کاور هم میشه برای آیپدم خریدم:
http://www.logitech.com/en-ca/product/u ... oard-cover

Logitech_ultrathin_keyboard_cover.jpg

انصافا لاجیتک کیبرد قشنگ و خوش دستی ساخته و سرعت تایپ کردن با این خیلی بیشتر از کیبرد مجازی آیپده. یک سری دکمه‌های کپی و کات و پیست و غیره هم داره که تایپ رو تسهیل میکنه. مخصوصا که انتخاب نوشته بوسیلهٔ اون مثل کیبرد کامپیوتر عمل میکنه و خیلی سریعتر از انجام اون با انگشته.

فقط چیزی که من متوجه شدم اینه که با وجودیکه کیبرد عربی مشکلی نداره، کیبرد فارسی‌ای که ما بزور اکتیویت کردیم با اون کار نمیکنه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Pooria Azimi » 22 ژوئیه 2013, 18:48

اگر Hardware Keyboard Layout رو تغییر بدهی (از Persian به Persian - ISIRI) چی؟ و این‌که اگر در حالت فارسی باشه، آیا دکمه‌های کپی و غیره، یا انتخاب کار می‌کنند یا خیر؟

من وقتی پورتال radar باز شد این رو به اپل ریپورت می‌کنم، و البته کاملاً انتظار دارم مثل دفعات قبل این باگ مربوط به کیبرد فارسی ignore بشه!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Ilia » 23 ژوئیه 2013, 00:40

نه، فرقی نمیکنه. با هیچکدوم کار نمیکنه. اما شورتکاتهای کپی و پیست و غیره هنوز کار میکنند.

جالبه که علاوه بر شورتکاتهای مخصوص که مثل کیبورد کامپیوتر با دکمهٔ فانکشن کار میکنند، شورتکاتهای معمولی کامپیوتر مثل کامند+C یا کامند+A و غیره هم با دکمهٔ کامندش کار میکنند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط iShahin » 01 نوامبر 2013, 19:36

من اپل استور هستم در حال آزمايش آيپد اير! بايد بگم كه فوق العاده هست! به معناي واقعي محشره! تا دست نگيريد نميتونيد تصور كنيد چقدر سبك و جمع و جور سبك هست! من اول ايپد اير هست و با ايپد ميني اشتباه گرفتمش!
در حالي كه داشتم با آيپد اير كار ميكرم و با خودم فكر ميكردم كه wooow چقدر صفحه ريتنا برازنده آيپد ميني هست و آيپد ميني با صفحه ريتنا چقدر فوق العاده شده از فروشنده سراغ آيپد اير ها رو گرفتم! اون هم يه نگاه چپ چپ كرد و گفت "قربان داريد باهاش كار ميكنيد!" بعد خودش هم خنديد و اعتراف كرد خودش هم در نگاه اول نتوسته تشخيص بدهد!

كساني كه به آيپد ميني فكر ميكردند با اين ورژن جديد آيپد اير انتخاب سختي در پيش دارند!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/15356978/image.jpg

عكسهايي تكميلي به زودي به پست اضافه ميشور به خاطر اينكه سايزشون بزرگ بود نتوانستم از آيپد آپلود كنم.

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط Nav ! D » 02 نوامبر 2013, 21:58

iShahin نوشته است:[نمایش]
عكسهايي تكميلي به زودي به پست اضافه ميشور به خاطر اينكه سايزشون بزرگ بود نتوانستم از آيپد آپلود كنم.

آقا ما بی صبرانه منتظریما
Apple iMac MC814 - MacBook Air MD760 - iPhone 11 Pro Max - iPod Nano 6G
نماد کاربر
Nav ! D

پست‌ها : 216

پستتوسط iShahin » 04 نوامبر 2013, 06:38

Nav ! D نوشته است:[نمایش]
iShahin نوشته است:[نمایش]

آقا ما بی صبرانه منتظریما

شرمنده بابت دیرکرد. راستش عکس ها رو نگاه انداختم دیدم زیاد به خاطر عجله ای که داشتم جالب نشده اما خب شیر کردنشون ضرری هم نداره.

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط alireza3335 » 16 فوریه 2014, 21:44

سلام
خدمت دوستان عرض کنم قسمت شد امروز یک دانه آیپد ایر از پایتخت خریدم. چون اولین بارم است چند تا سوال داشتم خدمتتان. البته مشکلی هم با جستجو ندارم ولی اگر از لطف دوستان زودتر پاسخ یا لینکی دریافت کنم ممنون خواهم شد.
اول اینکه مثل هر وسیله دیگر فروشنده برچسب ضد خش پیشنهاد کرد که بنده هم گرفتم. اما وقتی خانه آمده‌ام متوجه شده‌ام که انگشتان روی آن خوب نمی‌لغزد (شاید من عادت ندارم؛ نمی‌دانم). علاوه بر آن چیزی که خیلی اذیتم می‌کند هنگام مشاهده، صفحه نمایش به طور زیادی ترکیبی از نقاط قرمز و سبز دیده می‌شود (وقتی در صفحه‌ای که نور سفید زیاد وجود دارد) که فکر کنم به خاطر رفلکس نامناسب برچسب باشد. می‌خواستم بدانم اصلاً این شرایط عادی است؟ اگر نیست بفرمایید برای تهیه برچسب خوب چه کار باید بکنم و این برچسب الآن چه بلایی بر سر دستگاه می‌آورد!
دوم اینکه کیبورد فارسی چگونه اضافه می‌شود؟ (که فکر کنم در انجمن به این مطلب پرداخت شده باشد).
سوم اینکه iwork روی آیپد چقدر با ورژن مک سازگاری دارد؟
چهارم اینکه document iCloud چگونه کار می‌کند؟ یعنی وقتی روشن شود،‌ همه پرونده‌ها سینک می‌شود؟
پنجم اینکه چه نکاتی باید برای باطری رعایت کرد؟
و در آخر هر نکته‌ای که مد نظر دوستان باشد بفرمایید. خیلی خیلی ممنون.
علیرضا
نماد کاربر
alireza3335

پست‌ها : 677

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 10 مهمان