انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iTunes — آیتونز

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iTunes — آیتونز

پستتوسط Ilia » 30 نوامبر 2014, 23:02

ویدئوها بایستی MPEG-4 باشند. و اگر بخواهی به آیتونز اضافه کنیشان بایستی به این فرمت تبدیل بشوند. من خودم از هندبریک برای این تبدیل استفاده میکنم.

بعضی از mkv ها در حقیقت واقعا ام‌پی‌جی۴ هستند که آنها را میشود با ابزار دیگری که قبلا در ایرماگ معرفی شده (فکر کنم مهدی معرفی کرده بود) بدون انکودینگ مجدد تبدیل کنی.

قبلا در این مورد در ایرماگ زیاد بحث شده. بگرد تا پیدایشان کنی.

این لینک هم مفید است:
http://www.macworld.com/article/1161412 ... _free.html
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط Arzhang » 01 دسامبر 2014, 01:38

روزی یکی از کفار از خیابان می‌گذشت که یکی از اصحاب او را مسخره کرد. حضرت فرمود: لا تمسخر الانسان ولو کفار. حالا من که از نظرکرده‌های خداوندی هستم دیگر جای خود دارد. آخر چرا من را اذیت می‌کنی ایلیا؟
اما از شوخی گذشته نفهمیدم چرا از من بعید است. این که چرا از آیتونز استفاده نمی‌کنم یا این که چرا باهاش حال نمی‌کنم؟
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط Ilia » 01 دسامبر 2014, 03:22

ارژنگ جان، نیش عقرب نه از ره کینه است…

بعدش من کی هستم که بگویم کی با چی حال بکند یا نکند؟‌ خودم این ور دنیا زندگی میکنم که کسی از این تکلیف‌ها برایم مشخص نکند.
بعدش اینکه؛ تمسخر نکردم، تعجب کردم.
برای این نوشتم که گفته بودی که به این دلیل از اسنولپرد به این طرف از آیتونز استفاده نکرده‌ای. چیزی که چکمارک تغییر دادنش به این راحتی آنجا هست. حالا اگر کسی بود که زبانش خوب نبود، یا دیروز مک خریده بود، تعجب نداشت.

اگر ناراحت شدی، پوزش.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط saghati » 01 دسامبر 2014, 19:47

دوستان میخواستم نظرتون رو درباره نرم افزار : iMazing بدونم . ظاهرا برنامه ای برای مدیریت دیوایس های مبتنی بر iOS هست که امکاناتی بیشتر از iTunes ارائه میدهد.
http://imazing.com
saghati

پست‌ها : 55

پستتوسط shahramuae » 06 دسامبر 2014, 10:06

saghati نوشته است:[نمایش]
دوستان میخواستم نظرتون رو درباره نرم افزار : iMazing بدونم . ظاهرا برنامه ای برای مدیریت دیوایس های مبتنی بر iOS هست که امکاناتی بیشتر از iTunes ارائه میدهد.
http://imazing.com

من امتحانش کردم ، به نظر راحت و کاربردیه ، حداقل بیشتر از iTunes
نماد کاربر
shahramuae

پست‌ها : 93

پستتوسط AmiN.D » 19 دسامبر 2014, 19:15

من یک آهنگ و سی ثانیه کردم و فرمتش و به صورت ringtone در اوردم. توو آیتونز قسمت تونز هم اضافه کردم! اما میخوام سینک کنم
گوشی و باهاش، میگه باید لایبری و پاک کنه! در صورتی که ایفون من با همین library فقط سینک هست! و حتی اپ هم میتونم بریزم و آهنگ! اما برای سینک و اضافه کردن ringtones این ارور و میگیرم!
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط AmiN.D » 30 ژانویه 2015, 14:41

چطور امکانش هست که یک اپ توی لایبرری ایتونز باشه اما وقتی show on itunes میزنیم اعلام میکنه که باید دانلود شه(در واقع خریداری شه) من این اپ و وقتی که حراج بود با همین اپل ایدی که دارم( یکی دارم!) خریداری کردم. پس؟
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط mak86 » 29 آوریل 2015, 07:43

سلام
دوستان قدیمی!
امشب یک چیزی توی آی‌تیونز دیدم که برام جالب بود! به منوی Edit لیست Emoji ها اضافه شده!
هرچی فکر میکنم که به چه دردی می‌خوره جوابی پیدا نکردم.
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ...باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
mak86

پست‌ها : 130

پستتوسط Pooria Azimi » 29 آوریل 2015, 09:50

این از تغییرات جدید در (اگر اشتباه نکنم) یوسمیتی بوده :) میکروب اموجی فقط به آی‌تیونز اضافه نشده، بلکه به همه‌جای سیستم رسوخ کرده؛ در هر جای دیگر هم که به منوی ادیت بری (یا کامند+کنترل+اسپیس) رو بزنی جمالشون پیدا می‌شه.

خوشبختانه بخاطر محدودیت‌های phpBB در ایرماگ نمی‌شه از اموجی‌ها استفاده کرد و فقط محدود هستید به ۵۰ اسمایلی پیشفرض که البته من همه رو از اموجی‌های خود اپل دزدیده‌ام :twisted:
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط mak86 » 29 آوریل 2015, 18:01

:lol:
ممنون
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ...باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
mak86

پست‌ها : 130

پستتوسط iShahin » 21 مه 2015, 23:24

با سلام.

iTunes Library را منتقل کردم به location جدیدی. اما فولدرهای ‌ آلبوم ها و موزیک ها منقل نشد. آیا این کار را دستی باید انجام داد؟ اگر به صورت دستی منقل شود مشکلی پیش نمیآید؟!

[url=https://mobile.twitter.com/S3micolon]follow me on twitter: @s3micolon[/url

نماد کاربر
iShahin

پست‌ها : 453

پستتوسط AmiN.D » 22 مه 2015, 00:19

iShahin نوشته است:[نمایش]
با سلام.

iTunes Library را منتقل کردم به location جدیدی. اما فولدرهای ‌ آلبوم ها و موزیک ها منقل نشد. آیا این کار را دستی باید انجام داد؟ اگر به صورت دستی منقل شود مشکلی پیش نمیآید؟!

باید به صورت دستی سینک کنید.
یادمه قبلا انجام دادم ولی مسیر دقیقش الان خاطرم نیست. ولی شما در فایل و در لایبرری و همینطور قسمت ادد لایبریری و نگاه بندازید.
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط Ilia » 22 مه 2015, 04:29

iShahin نوشته است:[نمایش]
با سلام.

امین جان متشکر از جواب شما.

کمی توضیح بیشتر:

شاهین جان شما احتمالا قبلا از آیتونز خواسته‌ای که فایل‌ها به داخل لایبرری‌اش کپی نکند. یعنی این چکمارک را یک زمانی برداشته‌ای:
iTunes_Pref.jpg

در اینصورت فایل‌ها همه در جاهای اصلی‌اشان هستند و ممکن است که هر جایی باشند. اگر بخواهی که فایل خاصی را آیتونز به شما نشان بدهد رویش راست-کلیک کن و گزینهٔ نشان دادن در فایندر را انتخاب کن:
ShowInTheFinder.jpg

حالا اگر بخواهی که آیتونز همهٔ فایل‌ها خودش در داخل لایببری‌اش کپی کند، همهٔ آن فایل‌ها را سلکت کن و از راست-کلیک گزینهٔ consolidating را اجراء کن؛
Consolidating_1.jpg

حتما قبلش مطمئن بشو که که جای کافی در هاردی که میخواهی لایبرری‌ات آنجا باشد برای همهٔ فایل‌هایت موجود است. آیتونز یک اخطار به شما خواهد داد که اینکار را undo نمیشود کرد.
Consolidating_2.jpg
Consolidating_2.jpg (9.8 KiB) - بازدید 18015 بار

اگر قبول کنی، همهٔ فایل‌هایت را برایت در لایبرری خودش کپی خواهد کرد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Ilia » 09 ژوئن 2015, 21:26

داستان این Apple Music اینطوری که من فهمیده‌ام اینه:

ملت بیشتر دارند بجای خرید آهنگ از سرویس‌های استریم اون استفاده میکنند. اپل هم به اجبار برای اینکه بازارش رو از دست نده به قافلهٔ استریم موسیقی پیوسته.

بزودی وقتی که برنامه‌شان آپدیت بشه، میشه که به رادیوی اپل که بیست وچهارساعته است گوش کرد که مجانیست. یا با این سرویس جدید که اول در آمریکا ارائه میشود، با پرداخت ۱۰ دلار برای شخص و فکر کنم ۱۵ دلار برای خانواده در ماه، هر آهنگی که اپل دارد را بصورت استریم گوش کرد.

این سرویس برای اندروید هم ارائه میشود.

http://www.theglobeandmail.com/technolo ... e24865026/
و
http://www.usatoday.com/story/tech/2015 ... /28733905/
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 09 ژوئن 2015, 21:47

رقیبی برای اسپاتی فای؟ نمیدونم. قیمت ها که یکی هست منتها این برای خانواده بودنش مزیت میتونه باشه. دوم اینکه چقدر تنوع داره؟ فقط پاپ(نه از لحاظ ژانری) و ساپورت خواهد کرد؟ همین الانش اسپاتی فای گاهی کم میاره وقتی من سرچ میکنم. مخصوصا البوم های جدید بندهای غیر پاپ(نه ژانر پاپ. منظورم موسیقی برای عامه) و کمتر منشتر میکنه. سوم اینکه استریم ویدیو داری که یه گزینه ی + هست ولی از اون ور اسپاتی فای فری میتونه باشه و فقط ۳۰ ثانیه تبلیغ هر از چندگاهی داره و روی گوشی هم امکان انتخاب آهنگ نداره و شافل پلی میشه یک البوم(روی مک نه) که البته ازار دهنده نیست به خصوص برای منی که ندارم(هم توجیح مادی و هم امکانی) رو که ۱۰ دلار ماهی بدم. اسپاتی فای با اکانت پرمیومش میتونه موزیک و افلاین هم ذخیره کنه . اپل موزیک نمیدونم. lyric های اسپاتی فای هم نقطه ی قوت هست.
باید منتظر موند و دید که اپل موزیک چه خواهد کرد.
پ ن: جی زی و چند تا از خواننده های دیگه سرویس شبیه این دو راه اندازی کرده اند که ۳۰ دلار در ماه قیمتش هست. و هدف هم سود دهی بیشتر به نفع مولف عنوان شده و این چند خواننده ی سهیم در سهام! هم اعلام کردن فقط از طریق اون سرویس میخوان فعالیت کنند
پ ن: اسپاتی فای مشکل حقوقی با خواننده ها داره. به طوری که تام یورک یه مدتی اجازه نشر هیچ یک از آثارش و نمیداد به اسپاتی فای( به دلیل پرداخت نشدن حق تالیف و یا کم بودن اون)
اسپاتی فای این اواخر با طرح یکی بخر سه تا ببر ( یک دلار برای سه ماه ) به جنگ با سرویس جی زی رفته بود. ببینیم این دو باری مقابله با اپل موزیک (و برعکس) چه میکنند.
iPhone 5s
AmiN.D

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 14 مهمان