انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iTunes — آیتونز

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iTunes — آیتونز

پستتوسط 123ali » 28 ژانویه 2017, 23:53

Ilia نوشته است:[نمایش]
کافی بود که پیغام‌های ارور را ترجمه و کمی در موردش فکر میکردی.

اولی میگوید که چیزهایی را که نمیتواند پخش کند را کپی نخواهد کرد. مثالش هم لینک وبسایتی است که اسمش را نوشته.

دومی هم میگوید که این فایل‌ها را نمیتواند پیدا کند تا سینک کند. باز هم علتش این است که احتمالا شما آیفون را میزان کرده‌اید که فایل‌هایش را در لایبرری‌اش کپی نکند. و حالا یا جا یا اسم آنها را عوض کرده‌اید یا مثلا اگر در هارد یا سرور خارجی بوده‌اند، آن هارد یا سرور الان به مکتان وصل نیست. در نتیجه هم آیتونز پیدایشان نمی‌کند.

اولی اگر نمیتواند پخش کند ، پس چطور دفعه اول کپی کرده بود و برای بار دوم دچار مشکل شد؟
مک را به حرف شما تنظیم کردم که کل لایبرری ها رو اتوماتیک کپی کند ، دفعه اول بدرستی انجام شد ، ولی بعد از سینک دوباره همون ارور :
Screen Shot 2017-01-28 at 10.44.58 PM.png

بله من موزیک هام در هارد خارجی هستن ولی وقتی من در پلی لیست لابیری کپی هست ، دیگر نیاز به هارد نیست که .
واقعا نمیدانم چرا اجازه کپی درمک میده ولی اینجا نه !
تو مک تو در پلی لیست واچ ۱۲۰ تا اهنگه ولی بیشتر از ۷۰ یا ۸۰ تا کپی نمیکند ....
دیگه نمیدانم چه کنم....

جالب این است که نمیدانم چه مرگش شده تازگی ها این ارور رو میده ووقتی هارد اکسترنال رو وصل میکنم دیگر ارور مکان نمیده و به راحتی پخش میکنه ، ولی پلی لیست هایی هم هست که همه ی اهنگ هایش پخش میشه بدون محل خواستن ، (من کل اهنگ هام رو در پلی لیست ایتیونز کپی کردم ) پس نیازی به فایل اصلی که در هارده نیست !
ایا این ها مشکلات سیرای جدید است ؟
123ali

پست‌ها : 497

پستتوسط Ilia » 29 ژانویه 2017, 00:00

Play list فقط یک لیست اسم آهنگ‌هاست و بس. برای سینک کردن، مک اصل فایلها را لازم دارد. اسم را که نمیخواهد سینک کند.

آن فایل‌هایی که کپی نمیشوند، فرمتشان قابل پخش شدن نیست. بنابر این کپی شدنشان هم فایده‌ای نخواهد داشت. لیست آنها را به شما نشان میدهد. یا بایستی از آیتونر نخواهید که آنها را سینک کند، یا همین پیغام را بعدش ببینید و بگویید اوکی.

چیز خاص و عجیبی در کار نیست.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط 123ali » 29 ژانویه 2017, 00:06

پس راه اصلیتون چیه؟
اگر پلی لیست یه <اسم> هست ، پس چرا نزدیک۳۰ گیگ مک مرا اشغال کرده ؟
خب اگه راه شما رو برم و کل اهنگ هایم رو در هارد داخلی مک کپی کنم ، که باز کلا ۶۰ گیگ اشغال میشود ، در هر صورت باید موزیک ها را در پلی لیست کپی کنم تا در ایفون سینک شود . (یعنی فایل اصلی که در هارد خارجی هست رو درگ میکنم در پلی لیست )
برادر من چه فرمتی؟ همه mp3هستند .
123ali

پستتوسط Ilia » 29 ژانویه 2017, 00:15

اولا پلی‌لیست سی گیگ که هیچی سی کیلوبایت هم جا اشغال نمیکند. اگر سی گیگ جا اشغال شده، چیز دیگری آنرا اشغال کرده. برو ببین چی است. قبلا راهش را چند دفعه گفته‌ام و دیگر تکرار نمیکنم.

دوما من نگفتم که موزیک‌ها را در هارد داخلی‌ات کپی کن. خودم هم در هارد خارجی فیلم و آهنگ‌هایم را نگه میدارم. البته من از مکم میخواهم که آنها را در لایبرری خودش که در هارد خارجی هست کپی کند تا بعدا از این سرگیجه‌ها که چه چیزی کجاست نداشته باشم. یعنی کل لایبرری آیتونز من در یک هارد خارجی است. اما هر وقت میخواهم آیتونز را راه بیندازم، قبلش آن هارد را به کامپیوتر وصل میکنم.

شما هم کافیست که هاردت را قبل از سینک کردن وصل کنی. و اگر میخواهی که آیتونز فایل‌ها را وارد نکند، میتوانی بگویی نکند. اما لینک فایل‌ها نباید بشکند. یعنی هارد موقع کار کردن با آیتونز بایستی به آن وصل باشد.

کجای این داستان خیلی سخت بود؟
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط 123ali » 29 ژانویه 2017, 00:25

خب خیلی سخته !
چون هاردو وصل کردم باز همون ارور های لامصب و در نهاییت کپی نکردن ها به صورت کامل.
این یعنی چه ؟
میخواهی که آیتونز فایل‌ها را وارد نکند، میتوانی بگویی نکند.
123ali

پستتوسط Ilia » 29 ژانویه 2017, 00:31

برو ببین چه را کپی نمیکند. اون مثلث افقی را اگر باز کنی میبینی که چه فایل‌هایی هستند. اگر عکس و لینک و چیز غیر موسیقی و قابل پخش باشند کپی نمیشود. تعجبی هم ندارد.

حالا من نمیدانم اصلا شما چطوری میخواهی اینها کپی بشوند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط 123ali » 31 ژانویه 2017, 21:21

با سلام .
با هزار زحمت و راه حل های مختلف بالاخره حل شد ...
مشکلی که حالا دارم ، هر بار که sync رو میزنم ( نه تغیری در ایفون و نه ایتیونز مک انجام دادم )، حدود ۸۰۰ یا ۹۰۰ تا از موزیک ها یی که در داخل ایتیونز مک هست رو در ایفون کپی میکنه ( نه اینکه از هر ترک ۲ تا باشه ، عین این میمونه از ۳۰۰۰ تا اهنگ ، ۹۰۰ تاش رو همون لحظه دوباره در ایفون میریزه )
که این جدا از گرفتن زمان من برای سینک ، باعث میشه موزیک هایی که رو اپل واچ بودن ، دوباره سینک بشن و وقت بگیره )
Screen Shot 2017-01-31 at 8.11.46 PM.png

ممنون
123ali

پستتوسط Behnam » 25 مارس 2017, 02:30

با بروز رسیدن آخر آیتیونز mini display آن کمی بزرگتر شده ولی در عوض اطلاعات مربوط به آهنگی که پخش می‌شود درشت‌تر و به شکل خواناتری به نمایش می‌گذارد. با استفاده از ماوس و تغییر اندازهٔ پنجره، لیست آهنگ‌های بعدی در زیر همان پنجره به نمایش گذاشته می‌شود که به نظر من خیلی بدردبخورتر از dropdown قبل است.
iTunes.png
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط AmiN.D » 21 آوریل 2017, 16:25

من امروز از آیتیونز sing out کردم و دوباره وارد شدم اما ارور زیر هی تکرار میشه. ۱۰ بار ای پی عوض کردم و نسخه ی اخر و هم نصب کردم اما از بین نمیره! با اینکه انگار لاگین هست اما درهنگام دانلود کردن این ارور میاد
پیوست‌ها
Screen Shot 2017-04-21 at 4.16.43 PM.jpg
Screen Shot 2017-04-21 at 4.16.43 PM.jpg (24.11 KiB) - بازدید 18095 بار
Screen Shot 2017-04-21 at 4.15.48 PM.jpg
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Ilia » 21 آوریل 2017, 17:03

احتمالا از برکات انتخابات است. منکه در ایران نیستم اما بنظر بعضی از isp ها ارتباط با اپل را قطع کرده اند. آیپد یکی از اقوام هم در ایران به هنگام آپدیت شدن، بعلت عدم دسترسی به سایت اپل اکتیو نمیشود. در پست دیگری از دوستان هم چند روز پیش مشابه این مشکل مطرح شده بود.

احتمالا راه حلش امتحان با سرویس دهندگان دیگر اینترنت و وی پی ان های دیگر باشد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Ilia » 13 سپتامبر 2017, 07:25

این خبر مهمیه:
https://www.theverge.com/2017/9/12/1629 ... -app-store

در نسخهٔ جدید آیتونز که امروز معرفی شده، اپل قسمت فروش اپ (App Store) را حذف کرده.

آنطور که من سریع خواندم، برنامه‌های قبلا خریده شده بایستی در دستگاه از اپ استور دانلود شوند. رینگ‌تن‌ها را میشود مستقیم بدون نیاز آیتونز نصب کرد. کتاب‌ها با آیبوکز مدیریت میشوند. پادکست‌ها هنوز در سایدبار هستند.

توضیح و شرح جزئیات تغییرات در نسخهٔ جدید:
https://support.apple.com/en-us/HT208075

Changes in the new iTunes

Learn about changes to Apps, iTunes U, Internet Radio, and more.

The new iTunes focuses on music, movies, TV shows, podcasts, and audiobooks. Apps for iPhone, iPad, and iPod touch are now exclusively available in the new App Store for iOS. And the new App Store makes it easy to get, update, and redownload apps—all without a Mac or PC.
You'll find these changes in the new iTunes:

Apps: Looking for your past iOS app downloads? Learn how to redownload apps on your iOS device.

iTunes U: Collections of iTunes U content appear in the Podcasts section of iTunes.

Internet Radio: Your Internet Radio stations appear in your music library's sidebar. Click Edit in the sidebar to show or hide Internet Radio.

Ringtones: iOS 11 supports redownloading ringtones directly to your iOS device, without the need to use iTunes on your Mac or PC.

Books on Windows: Books on iTunes for Windows are managed in iBooks for iOS. Learn how to redownload books on an iOS device.

Manage apps and other content
You can find iOS apps, ringtones, and books (PC only) that you've already downloaded in your iTunes Media folder.

If you have an iOS app, ringtone, or book that's no longer available for redownload, you can move that content to your iOS device while plugged in to a computer with a USB cable.

Published Date: Sep 12, 2017
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Ali_Omid » 20 سپتامبر 2017, 09:45

با این حساب، در آی‌تیونز جدید وقتی برنامه‌ای را از روی دستگاه iOS حذف میکنیم، برای نصب مجدد باید دوباره دانلود کنیم. این وضع در مورد برنامه‌های سنگین برای کاربرهای ایرانی خوشایند نیست.
Ali_Omid

پست‌ها : 144

پستتوسط Ilia » 20 سپتامبر 2017, 20:51

بله کاملا. این مشکل برای نصب برنامه‌هایی که از اپ‌استور و برای دستگاه‌های قدیمی هم وجود دارد. برای همین، اگر این برای شما صدق میکند، آپدیت اخیر آیتونز را نصب نکنید.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط sadeghi » 20 سپتامبر 2017, 22:20

یک مساله دیگر هم امکان کپی فایل به اپ ها یا از اپ هاست که از طریق ایتتونز انجام می‌شد. این امکان مفیدی بود. ظاهرا بی سر و صدا نابود شده و اپل هم اشاره‌ای به آن نکرده. کسی راه جایگزینی (به جز ایردراپ که بی مشکل نیست) سراغ دارد؟
sadeghi

پست‌ها : 344

پستتوسط Ilia » 20 سپتامبر 2017, 23:19

خوشبختانه مشکلی در این مورد نیست:
https://support.apple.com/en-us/HT201301

بزنید روی آیفون و File Sharing را انتخاب کنید.
پیوست‌ها
FileSharing.png
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 14 مهمان