انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iTunes — آیتونز

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

پاسخ: iTunes — آیتونز

پستتوسط AliGhz » 29 دسامبر 2013, 00:34

مهدی جان اون نکته اینه:
(نکته: بهتر است نشانی خود را در آمریکا، از ایالت Oregon انتخاب کنید تا مالیات خرید به شما تعلق نگیرد.)
viewtopic.php?f=26&t=2930&hilit=%D8%A7%D9%BE%D9%84+%D8%A2%DB%8C%D8%AF%DB%8C#p29380

سعید جان شاید با یک ISP دیگه تست کنی بشه انجام داد. من خودم جدیدا اکانت نساختم، ولی یکی از دوستانم تازه ساخته و مشکلی نبوده. فقط نمی دونم رو کدوم سرویس دهنده این کار رو انجام داده. من به شاتل و داتک دسترسی دارم، اگر می خواهی، برایت تست کنم.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط Amir_S » 29 دسامبر 2013, 09:47

من حدس میزنم مشکل همونی باشه که من گفتم!
اکثر ابزارهای تغییر آی پی موجود آی پی آمریکایی در اختیار مون میذارن و در مورد شما هم احتمالا همینطوره!؟
و در اسکرین شاتی که گذاشتید آدرسی که دادید مال کانادا ست!
به عبارتی دلیل اینکه دیگه نمیشه از ایران مستقیما اپل آی دی ساخت این نیست که آی پی ایرانی داریم، دلیلش اینه که آی پی اون کشوری که میخوایم عضو استور ش بشیم رو نداریم.
خلاصه اینکه شما یا باید یه راهی برای بدست آوردن آی پی کانادایی پیدا کنید و یا اینکه چک کنید آی پی تون مال کدوم کشور ه و عضو استور اون کشور بشید.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط saeidk » 29 دسامبر 2013, 14:48

ممنون از همه عزیزان
اون عکس مال من نبود فقط ارور اون مشابه من بود. با هر قندشکنی که می رفتم تا این مرحله می رفت و آدرس رو هم از همون فیک بر می داشتم ولی این جمله قرمز رنگ رو می نوشت و متوقف می شد. چندین بار ایمیل درست کردم و با یک برنامه متفاوت امتحان کردم ولی نشد آخرش از بچه های یک سایت دیگه خواستم اونها برام درست کردند.
البته من از پارس آنلاین داشتم و امکان داره از جای دیگه بشه ولی این موضوع پایدار نیست یه موقع از isp می شه رفت و برنامه گرفت و یه موقع از یکی دیگه نه و برعکس
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط Amir_S » 10 ژانویه 2014, 18:33

خوب در ادامه مشکلات عجیب و غریبی که فقط برای من پیش میاد… اینبار با iTunes Radio مشکل دارم!
من کانال های مختلفی برای خودم درست کردم که هیچکدوم مشکلی ندارن جز یکی! که از قضا خیلی هم دوستش دارم :(
یک کانال برای استاد نوری (به انگلیسی: Mohammad Noori) درست می کنم، وقتی پخش ش می کنم اول ترانه "چوپان" (شالیزار) و بعد "زورق شکسته" رو پخش می کنه و بعد دیگه هیچی. یکبار دیگه کلید play رو میزم و دومی رو دوباره پخش میکنه و بعد دوباره قطع میشه و دیگه هیچ کاری نمیکنه!!!
چندین بار این کانال رو پاک و دوباره درست کردم، همیشه همین طوره. چند هم با ترانه های دیگه همین اتفاق افتاد ولی چیزی که مشترک بود اینه که آخرین آهنگ همیشه از آلبوم "جلوه های ماندگار" بوده!
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط AmiN.D » 11 ژوئیه 2014, 23:09

دو سه روزه من هر اپی رو که اپدیت میکنم و سینک میکنم با ایفونم، اون اپ ها آپدیت نمیشن روی گوشی ! اما میتونم اپ جدید نصب کنم! جالب اینجاس که اپ رو delete میکنم و اپ آپدیت شده رو نصب میکنم بازم ارور میده که اپدیت باید شه و من مجبورم از طریق گوشی اپدیت و انجام بدم! مشکل کیه؟!(از چیه گذشته دیگه!)
Apple MacBook Pro Core i7 -HDD 1 TB -4GB
iPhone 5s
AmiN.D

پست‌ها : 1041

پستتوسط Mehdi.y » 27 اکتبر 2014, 17:11

با سلام
ایتونز من نسخه 12.0.1 است دو اشکال من دارم یکی اینکه وقتی وارد گوشی میشوم در قسمت app من مرتب سازی را بر اساس تاریخ اضافه شدن گذاشته‌ام در نسخه‌های قبلی اگر نرم افزاری را اپدیت میکردی تاریخ گرفتنش به روز نمیشد یعنی اول نمی‌امد اما الان با اپدیت شدن در ترتیب قرارگیری اول میشود که تمایز بین برنامه‌های جدید گرفته شده با اپدیت شده سخت شده دوم انکه در قسمت اپدیت کردن با باز کردن هر برنامه لیست تغییرات را نشان میداد اما الان برای من که نشان نمیدهد.
ایا دوستان همچین مشکلی دارند و اگر دارند راه‌حلی برای آن
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط shahramuae » 27 اکتبر 2014, 19:45

Amir_S نوشته است:[نمایش]
خوب در ادامه مشکلات عجیب و غریبی که فقط برای من پیش میاد… اینبار با iTunes Radio مشکل دارم!
من کانال های مختلفی برای خودم درست کردم که هیچکدوم مشکلی ندارن جز یکی! که از قضا خیلی هم دوستش دارم :(
یک کانال برای استاد نوری (به انگلیسی: Mohammad Noori) درست می کنم، وقتی پخش ش می کنم اول ترانه "چوپان" (شالیزار) و بعد "زورق شکسته" رو پخش می کنه و بعد دیگه هیچی. یکبار دیگه کلید play رو میزم و دومی رو دوباره پخش میکنه و بعد دوباره قطع میشه و دیگه هیچ کاری نمیکنه!!!
چندین بار این کانال رو پاک و دوباره درست کردم، همیشه همین طوره. چند هم با ترانه های دیگه همین اتفاق افتاد ولی چیزی که مشترک بود اینه که آخرین آهنگ همیشه از آلبوم "جلوه های ماندگار" بوده!

امیر جان عجیبه من فقط روی موبایلم iTunes Store دارم که اونم رادیو نداره !؟
شما itunrs radio رو جدا دانلود کردی؟
نماد کاربر
shahramuae

پست‌ها : 93

پستتوسط Amir_S » 28 اکتبر 2014, 12:25

رادیو‌ی آیتونز در کامپیوتر در برنامه آیتونز و در آیفون در برنامه موزیک قرار داره، منتها هنوز برای همه ناحیه ها فعال نیست و متناسب با ناحیه ثبت شده برای اپل‌آی‌دی شما نشون داده میشه
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پاسخ: OS X 10.10, Yosemite — یوسمیتی

پستتوسط AmiN.D » 11 نوامبر 2014, 19:50

دوستان من صب به یوسیمیتی امدم. itunes بالا نمیاید و کرش میکنه. کسی از شما مشکل و راهکار و میدونه؟
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط Behnam » 11 نوامبر 2014, 20:12

فکر کنم آپدیتر اپ‌استور آیتیونز مرا قبل از نصب یوسمیتی آپدیت کرد. ورژن من 12.0.1.26 است.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط AmiN.D » 11 نوامبر 2014, 20:16

مثل اینکه قضیه کش دار هست: https://discussions.apple.com/thread/66 ... 0&tstart=0
راه کاری دادند که ایتیونز و پاک کنیم بعد جداگانه دانلود نصب کنیم. فعلا که پاک نشده با این دستورات، منتظرم ببینم دانلود کردن و نصب مجدد تفاوتی ایجاد میکنه یا نه
iPhone 5s
AmiN.D

پستتوسط saghati » 30 نوامبر 2014, 21:29

با سلام
سوالی درمورد آیتیونز داشتم :
تا اونجایی که من میدونم وقتی موسیقی یا فیلمی رو به library آیتیونز اضافه میکنید ، یک کپی از اون فایل هارو درون library آیتیونز اضافه میکنه و در نتیجه دیگه به اصل فایلها نیازی نداره . به عنوان مثال مثلا ۱۰۰ گیگ موسیقی داریم ، وقتی اونهارو به آیتیونز اضافه میکنیم در واقع ۱۰۰ گیگ اصل فایلها هستند و ۱۰۰ گیگ به دلیل کپی اون فایلها به library آیتیونز اضافه شده ، یعنی حالا عملا ۲۰۰ گیگ از هارد اشغال شده هست . آیا فکری که من میکنم درسته ؟
حالا میخوام آیتیونز فقط فایلهارو از فولدری که من میگم بخونه و فقط اصلاعات پایه مثل اسم و تگ ها رو به library اضافه بکنه ، آیا راهی براش هست ؟
saghati

پست‌ها : 55

پستتوسط Arzhang » 30 نوامبر 2014, 21:37

راستش من از اسنو لئوپارد به این‌ور دیگه به همین دلیل سراغ آیتونز نرفتم. با این حال یادم هست در تنظیمات آیتونز می‌شد گفت موقل اضافه کردن فایل به لایبرری، دیگه اون رو دوباره کپی نکنه. این‌طوری حجم کم‌تری اشغال می‌شد. مطمئن نیستم هنوزم این امکان درش فعال باشه.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

پستتوسط Ilia » 30 نوامبر 2014, 22:25

ارژنگ از تو بعید بود!

بله میشه. فقط کافیه که چکمارک دوم رو بردارید.
image.jpg

این عکس قدیمیه، ولی هنوز هم همینطوره.

viewtopic.php?f=26&t=1783&start=45#p23736

اگه بدونید با این آیتونز چطور باید کار کنید دنبال برنامهٔ دیگه‌ای نمیگردین.

من خودم لایبرری بسیار بزرگی دارم، اما اونها رو روی هارد خارجی نگه میدارم و با استفاده از همین آیتونز و با آپشن کپی کردنش همه چیز رو منظم میکنم. فیلمها روی اپل‌تیویها راحت دیده میشوند. با آیدیوایسها هر طور بخواهم سینک میشوند. توی شبکهٔ خونه قابل دسترسیند. تگ و آیکان و غیره هم بهشون اضافه میکنم. مشکلی هم ندارم باهش. با هم راحت کنار میاییم.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط saghati » 30 نوامبر 2014, 22:39

ممنون ایلیای عزیز
حالا چرا من نمیتونم فیلم به آیتیونز اضافه بکنم ؟ !
آیتیونز رو باز میکنم . به قسمت My movie میرم . سپس از فایندر فیلم رو درگ و دراپ میکنم و به آیتیونز میندازم . ولی ظاهرا آیتیونز قبولش نمیکنه و اون فایل دوباره به صورت انیمیشنی برمیگرده به فایندر .
البته من نمیدونم چه پسوندهایی رو آیتیونز قبول میکنه . با mkv و mp4 امتحان کردم و نشد .
saghati

پست‌ها : 55

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان