انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iTunes — آیتونز

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: iTunes — آیتونز

پستتوسط AmirArsalaan » 07 فوریه 2013, 03:16

سوال قبلیمون رو که جواب نگرفتیم و اصلن دیگه بی خیال آیپد با ویندوز شدم
لطفن این رو جواب بدهید:
می خواهم از طریق آیتونز چند عکس و چند فولدر عکس رو وارد آیپد کنم اما اونطور که من دلم میخواهد نمیشه این عکس هارو کپی کرد مثال میزنم تا موضوع روشن بشه. در کامپیوتر من یک فولدر هست به نام گرافیک که درونش چندین فولدر با موضوعات تاریخچه ی گرافیک ، گرافیک ایران ، عکس های تبلیغاتی و... ( زیادن ) حالا داخل هرکدوم این فولدرها باز هم فولدرهای دیگری وجود داره. برای مثال داخل فولدر عکس های تبلیغاتی ، فولدرهایی با نام های تبلیغات شهری ، استندها ، تبلیغات خوراکی و ... و ... و .... هستند. من می خواهم از بین زیر فولدر عکس های تبلیغاتی فولدر استندها و تبلیغات شهری و از داخل فولدر تاریخچه ی گرافیک دو تا فولدر و به همین ترتیب از داخل هر کدوم از فولدرها چند زیر فولدر رو به آیپدم وارد کنم ،
اما همونطور که میدونید دو راه برای این کار وجود داره یا گزینه ی all folders و یا گزینه ی selected folders ، همونطور که خودتون بهتر میدونید هیچ کدوم از این گزینه ها اجازه نمیده به روشی که در بالا توضیح دادم چندین فولدر رو با هم کپی کنم و چنانچه برم سراغ فولدرهای تبلیغات شهری دیگه نمی تونم زیرفولدرهای گرافیک ایران رو داشته باشم و بالعکس.
این توضیح رو هم بدهم هر دفعه نمیتونم چند فولدری رو که می خواهم کپی کنم یکجا و با هم بریزمشون تو آیپد چون هر هفته می خواهم عکس ها رو عوض کنم و با انبوهی از عکس کار طاقت فرسایی میشه.
لطفن دوستان به من بگویید راه حل چیست ؟؟؟؟ جواب این سوال خیلی برام مهمه
نماد کاربر
AmirArsalaan

پست‌ها : 183

پستتوسط Amir_S » 07 فوریه 2013, 17:41

روش پیشنهادی اپل اینه که عکس ها رو وارد مثلا iphoto بکنید و برای اونا tag بذارید و این دسته بندی هایی رو که میخواید اونجا تعریف کنید و اسمارت فولدر بسازید و یا اینکه دستی تو آیفوتو اونا رو مرتب و فولدر بندی کنید، بعد آیپد رو با آی‌فوتو سینک کنید... که الته این دقیقا چیزی که میخواید نیست...
راه حل دیگه اینه که یه فایل منیجر روی آیپد‌تون نصب کنید و عکس ها رو داخل اون با فولدر بندی دلخواه قرا بدید و از طریق همون برنامه هم اونا رو نمایش دهید.
MacBook Pro 990:
13" Unibody, CPU: 2.26GHz, RAM: 5 GB, SSD: 250GB, HDD: 1TB
OSX 10.15.3
•••
iPhone 4S: 32GB
iOS 9.5.3
•••
iPhone 7Plus: 128GB
iOS 14.2
•••
iPad Air 2: 64GB-4G
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پست‌ها : 1794

پستتوسط Pooria Azimi » 17 فوریه 2013, 22:17

Pooria Azimi نوشته است:[نمایش]
مشکل بعدی‌م هم اینه که وقتی برنامه‌ای رو روی آیپد آپدیت می‌کنم، این آپدیت به آیتیونز منتقل نمی‌شه (هنگام سینک). یعنی من الآن ۸۰۰ مگ آی‌ورک رو روی آیپدم آپدیت کرده‌م و باید با این سرعت مسخره یک بار هم روی آیتیونز، یا آیفونم آپدیتشون کنم. اگر روی آیتیونز آپدیت بکنم از امکان delta update بی‌بهره‌م، و اگر روی آیفون بخواهم آپدیت کنم باید پسورد ۴۵ کاراکتر‌م رو روی کیبرد مسخره‌ش تایپ کنم و چون روی iOS 5.1 هستم، بعد از زدن دکمهٔ آپدیت از برنامهٔ App Store خارج می‌شه و وقتی دوباره واردش می‌شم باید ۳۰ ثانیه صبر کنم تا صفحهٔ آپدیت‌ها دوباره لود بشه (چون سرعت اینترنت من ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه‌ست و یه برنامه هم در پس‌زمینه داره آپدیت می‌شه).

من الآن متوجه شدم که منشأ ایراد کجاست. البته هنوز هم به‌نظرم مشکل از آیتیونزه، اما حداقل الآن متوجه می‌شم دلیل چیه.

ایراد اینجاست:

Screen Shot 2013-02-17 at 9.06.58 PM.png

به‌خاطر این‌که گفته‌م بک‌آپ‌ها رو روی آیکلاد بگیره (اطلاعات خیلی بیشتر و کامل‌تر در viewtopic.php?p=36747#p36747 آورده شده)، اصلاً دیگه هیچ‌چیزی رو روی کامپیوتر منتقل نمی‌کرد و فقط از کامپیوتر به آیپد اطلاعات منتقل می‌شدن!! در کمال وحشت، وقتی به قسمت Devices در تنظیمات آیتیونز رفتم متوجه شدم که آخرین بک‌آپ کاملی که از آیپد ۲ من روی کامپیوترم گرفته شده بوده مال ۵ ماه پیش بوده!!

از کجا این رو فهمیدم؟ بعد از خرید یکی از آیپدهای نسل ۴، خواستم اطلاعاتم رو ریستور بکنم. متوجه شدم که خیلی از اطلاعاتم قدیمی هستند. بعد از یک ساعت بدبختی، متوجه شدم که ایراد از کجاست. خوشبختانه آیپد ۲ ـم رو هنوز دارم، وگرنه کلی از اطلاعاتم رو از دست می‌دادم (چون مثلاً گفته‌م که اطلاعات برنامهٔ Documents یا ReaddleDocs سابق رو روی آیکلاد نریزه (چون چند صد تا PDF توش هست) و الآن خیلی از PDF ـهای جدید یا یادداشت‌های خیلی زیادی که در طول ۵ ماه برداشته‌م همه‌شون از بین می‌رفتند...

----

نتیجهٔ این داستان اینه که اگر دکمهٔ بک‌آپ اتوماتیک به آیکلاد رو فعال کرده‌اید، حتماً هر هفته تیکِ مربوط به Automatically Backup to رو به کامپیوتر خودتون تغییر و روی کامپیوترتون هم یک بک‌آپ کامل بگیرید. در تنظیمات آیتیونز به قسمت Devices رفته و مطمئن بشید که آخرین تاریخ بک‌آپ، متعلق به امروزه:
پیوست‌ها
Screen Shot 2013-02-17 at 9.15.20 PM.png
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

مشكل اتصال به app store در ايتونز

پستتوسط AliF » 23 مارس 2013, 01:12

سلام خدمت همه اساتيد ايرماگ و تبريك سال نو. بنده چند روزي هست كه وقتي ميخوام به اپ استور در ايفونم متصل بشم با مشكل مواجه ميشم و وقتي داخل app store ميشم صفحه فقط در حالت لود ميمونه.اما وقتي در ايتونز مكم به app store وصل مشم وارد ميشه ولي چيزي نميتونم دانلود كنم.براي شما هم پيش اومده همچين مشكلي؟ دوستان لطف كنن راهنمايي كنن بنده رو.لازمه بگم از ios6 استفاده ميكنم.از چي چي ان هم استفاده نميكنم!:) منتظر پاسخ شما هستم.با تشكر.
AliF

پست‌ها : 67

پستتوسط AliGhz » 23 مارس 2013, 11:23

سلام. من الان روی آیفون امتحان کردم و چنین مشکلی وجود نداشت. با iOS 6 و مبین نت. روی سرویس دهنده دیگری امتحان کرده اید؟
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

پستتوسط AliF » 23 مارس 2013, 13:27

AliGhz نوشته است:[نمایش]
سلام. من الان روی آیفون امتحان کردم و چنین مشکلی وجود نداشت. با iOS 6 و مبین نت. روی سرویس دهنده دیگری امتحان کرده اید؟

من از شاتل استفاده میکنم.نه روی سرویس دیگه ای امتحان نکردم.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.چون آیفونمو جدید گرفتم و جیلبرک هم نکردم و نیاز اساسی به دانلود برنامه های مختلف از app store دارم.ممنون
AliF

پستتوسط Ilia » 23 مارس 2013, 17:45

با vpn و غیره با آیتونز کامپیوترت امتحان کن و برنامه‌هایت را آنجا در آیتونز بخر و بعد آیفونت را با آیتونزت سینک کن.

گفتن ندارد که در آیتونزت بایستی همان اکانتی که در آیفونت داری را بایستی در قسمت store وارد کنی.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط javadkh65 » 23 مارس 2013, 18:44

دوستان ببخشید که شاید کمی بی ربط باشه

من فکر می کردم که iTunes فاجعه ترین و مزخرف ترین نرم افزاری هستش که اپل تاحالا ساخته ولی بعد از اومدن Mac App Store فهمیدم که سخت در اشتباه بودم!

البته اپل در طول این سالها بارها ثابت کرده که در گند زدن به نرم افزارهایی که ساخته هم عزم راسخی داره، تبدیل iMovie HD به iMovie و فاینال کات پرو X دوتا نمونه خوبش هستن.

بماند که تایگر و لوپرد چه گوهر گرانبهایی بودند قدرشون رو ندونستیم گیر Mountain Lion افتادیم!!

قدر عافیت آن داند که به مصیبتی گرفتار آید...
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط AliF » 23 مارس 2013, 19:52

Ilia نوشته است:[نمایش]
با vpn و غیره با آیتونز کامپیوترت امتحان کن و برنامه‌هایت را آنجا در آیتونز بخر و بعد آیفونت را با آیتونزت سینک کن.

گفتن ندارد که در آیتونزت بایستی همان اکانتی که در آیفونت داری را بایستی در قسمت store وارد کنی.

من تمام اين كارهايي كه شما گفتي رو انجام دادم،در آيتونز مك هم تا مرحله دانلود ميره ولي ارور ميده،دانلود كامل انجام نميشه،vpn ها هم در ايران قطع هستش.من چيكار بايد بكنم؟ ايا راهي هست براي دانلود برنامه ها بدون ايتونز؟ جيلبرك نيستم و ورژن ios من ٦ هستش.لطفا راهنمايي كنيد.
AliF

پستتوسط Amir_S » 24 مارس 2013, 00:41

منم شاتل دارم و از اول تعطیلات تا الان تنونستم چیزی از آیتونز دانلود کنم... خود صفحه ها هم با هزار بگیر نگیر باز میشه...
فکر میکنم مشکل از بسته شدن SSL باشه، چون الان حتی برای یه سرچ ساده تو گوگل هم باید ۱۰ بار تکرار کنم تا راضی بشه نتیجه جستجو رو برام بفرسته!!!
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط Ali.Tajik » 24 مارس 2013, 01:25

من برای دانلود نرم‌افزار از آیتونز استور مشکلی ندارم. سرویس اینترنتم هم از شاتل است. و جالب است که دوستی هم دارم که با اینکه منطقه مخابراتی‌اش با من یکی‌ست و او هم از شاتل اینترنت گرفته، اما نمی‌تواند نرم‌افزار بخرد. دقیقا همین مشکلی که برای شما رخ می‌دهد هم برای‌اش اتفاق می‌افتد. آیتونز در حالت بارگذاری! (لود کردن) باقی می‌ماند و دیگر هیچ اتفاقی نمی‌افتد. در یک کافی‌شاپ که با هم رفته بودیم اما امتحان کرد و آنجا توانست دانلود کند. آن کافی‌شاپ از مبین‌نت سرویس گرفته بود. پیشنهاد می‌کنم شما هم از یک جای دیگر و عمومی، مثل کافی‌شاپ یا هتل یا جای دیگر امتحان کنید. اما راستش من هم نمی‌دانم علت این اتفاق عجیب چیست!
MBAir 6.2
نماد کاربر
Ali.Tajik

پست‌ها : 142

پستتوسط AliF » 24 مارس 2013, 23:53

دوستان من امروز با پشتيباني شاتل تماس گرفتم،گفت تا حالا كسي با همچين مشكلي مواجه نشده!:) بعد مورد من رو ثبت كرد،و خود شاتل هم تاييد كرد كه همچين مشكلي هست،گفتش پيگيري ميكنيم نا هر چه زودتر مشكل حل شه،اي كاش راه حل ديگه اي هم بود براي دانلود برنامه براي ios.چون من به ٦٠١٠٣ ارتقا دادم،جيلبرك هم كه نيومده براش.
AliF

پستتوسط Pooria Azimi » 25 مارس 2013, 03:00

آیا پیغام خطایی براتون نمایش داده میشه؟
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط Amir_S » 25 مارس 2013, 13:17

همه رقم داریم...
بعضی وقتا فقط در حال لود کردن می‌مونه، بعضی وقتا بعد یه مدت بیخیال لو دکردن میشه و صفحه سفید می‌مونه، گاهی پیغام میده که سرور آیتونز در دسترس نیست و بعضی وقتا هم کلا منکر اتصال به اینترنت میشه!
پ.ن: علی جان، دلیل اینکه کسی به پشتیبانی شاتل گزارش نداده اینه که تقریبا همه عادت کردن که این مشکلات عمدی و از سطح بالاتر از قدرت سرویس دهنده ها باشه… :-(
MacBook Pro 990:
OSX 10.15.3
•••
iOS 9.5.3
•••
iOS 14.2
•••
iOS 14.2
نماد کاربر
Amir_S
Site Admin

پستتوسط AliF » 25 مارس 2013, 16:12

Pooria Azimi نوشته است:[نمایش]
آیا پیغام خطایی براتون نمایش داده میشه؟

هيچ پيغام خطايي ظاهر نميشه در app store ايفونم،فقط صفحه در حالت لود شدن باقي ميمونه،جالبه من ايفون ٥ دارم با ios6 اين مشكلو دارم،پدرم ايفون 4s داره با ios5،به راحتي برنامه دانلود ميكنه.هر دو هم از خونه وصل ميشيم به نت. :-)
AliF

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 29 مهمان