انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Quotia ..به دنیای کلمه ها و جمله ها خو

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Quotia ..به دنیای کلمه ها و جمله ها خو

پستتوسط Momeks » 31 اکتبر 2009, 13:38

خب پس از ماه ها جنگ با اپل ... بلاخره سومین و چهارمین برنامه من تو App Store عرضه شد .
Quotia و Quotia Love برنامه هایی هستن که هر روز مارو با جمله های زیبا و پر معنا از دانشمندان ، نویسندگان ، شاعران و .... آشنا میکنه ، تا ذهن مارو نسبت به دنیایی که در اون زندگی میکنیم تغییر بده ...
این برنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی عرضه شده ... قیمت این برنامه $0.99 هست ،
.برای استفاده از برنامه به اینترنت نیاز دارید .جمله ها هر دو روز یک بار به وقت ایران به روز میشوند.
http://www.momeks.com/quotia

تصویر

می تونید از لینک های زیر خریداری کنید :

Quotia :
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZSt ... 95349&mt=8

Quotia Love :
http://itunes.apple.com/WebObjects/MZSt ... 70863&mt=8
Momeks

پست‌ها : 59

پاسخ: Quotia ..به دنیای کلمه ها و جمله

پستتوسط millad » 31 اکتبر 2009, 14:39

جناب Momeks آیا امکانش هست کمی در مورد این نرم افزار توضیح دهید ؟ یعنی چگونگی عملکرد آن و آیا بانک های آن آپدیت خواهند شد یا خیر ؟
و نوشتن اینگونه نرم افزار تا چه حد نیاز به دانستن objective c و مسائلی مانند handle کردن touch event ها و .... که من اطلاعات زیادی پیرامون آن ندارم - دارد ؟
[نمایش]
من میخواستم برنامه ای مشابه چیزی که شما نوشته اید تهیه نمایم با این تفاوت که در آن اطلاعات مربوط به برنامه های هفتهگی کالج را ذکر نمایم و هم چنین بتوانم قرار های ملاقاتی که دوستانم تنظیم میکنند برای دیگر کاربران اطلاع رسانی کنم ، بسیار سپار گذار میشوم اگر اندکی مرا راهنمائی بفرمایید
نماد کاربر
millad

پست‌ها : 7

پستتوسط Momeks » 31 اکتبر 2009, 15:09

تو توضیحات همه چی گفته شده ،
Quotia هم از اسم quotation گرفته شده به معنی نقل قول ..
اره بانک اطلاعاتی برنامه وصله به اینترنت ، البته به صورت HTML هست . چون هنوز SQLite رو کار نکردم .
راستش تا حد زیادی به دونستن objective c مربوطه ، اما خب شما میتونید به یه مرحله برسید که بفهمید مثلا فلان کد ها به چه دردی میخورن ...
قسمت دوم سوال شما اتفاقا خودم دارم روش کار میکنم ! البته هنوز به مرحله اجرایی نرسیده .
راحت ترین روشش اینه که از Table view استفاده کنید . و درون اون داده هارو وارد کنید . البته این یه ذره سخته واسه شروع ، اما خب خیلی مطالب در مورد Table view تو اینترنت هست .
و قسمت قرار ملاقات باید باید بدونم چطوری می خوای کار کنی ... مثلا میتونی با استفاده از امکان Push notification کارایی کنی

یه سری آموزش اینجا گذاشتم میتونید چک کنید :
http://www.i-phone.ir/forums/forum140.html
Momeks

پستتوسط millad » 31 اکتبر 2009, 15:38

سپاس از پاسخ شما ، البته منظورم نحوه کارکرد برنامه بود که توضیح دادید به سرور متصل است و هدفم اسم آن نبود .
من میخواهم برنامه سایتی را که بانک HTML یا XML در آن قرار دارد چک کند و مانند یک برنامه Phonebook که اسامی را لیست میکند ، سرتیتر موضوع که
تاریخ آن ایونت باشد را بنویسد و با تپ کردن روی آن توضیحات آن ایونت بیاید . برای اینکار فکر میکنم برنامه باید هربار سرور را چک کند که در صورت وجود داشتن فایل جدید محتوای آن را به صورتی که گفتم نشان دهد و کلیت برنامه بسیار سادست .... در ظاهر که اینطور است فقط اطلاع رسانی باری client ها . آیا ظاهر شدن عدد برروی آیکن برنامه در موقع آپدیت برنامه کار مشکلیست یا به صورت پیش فرض به وظیفه خود iphone است ؟
اگر امکان دارد در مورد push notification هم یک توضیح خلاصه بدهید .
نماد کاربر
millad

پست‌ها : 7

پستتوسط Momeks » 10 نوامبر 2009, 01:41

معذرت دیر شد ! والا اون قدر حرفه ای نیستم که بتونم در رابطه با برنامتون راهنمایی دقیقی بکنم .
اون سوال دومی هم باهاش کار نکردم ولی اگه میخوای تو اینترنت سرچ کنی به اسم Application Badges معروف هستن ، تو کتاب iphone developer cookbook توضیح داده اگه بتونی گیر بیاری خوبه ،
push notification تعریف سادش ، سیستم اطلاع رسانی هست ، که از فرم ور 3.0 اضافه شده ، کارش هم مثلا اگه با یاهو مسنجر کار میکنی وقتی از برنامه خارج میشی ، اگه کسی بهت Pm بده ، به وسیله push notification یه پیغام میاد که فلانی بهتون پیغام داده ..
Momeks

پستتوسط REZACA1 » 24 نوامبر 2009, 15:33

ممکنه بگید این قلمها رو چطور میشه تهییه کرد؟
محمد رضا- تورنتو
www.photoorvideo.com
REZACA1

پست‌ها : 107

پستتوسط Mazdak » 24 نوامبر 2009, 19:30

میشه ترتیبی بدین که جملات همزمان با آپ‌دیت شدن، در صفحه اصلی سایت هم دیده بشن؟
مثل این سایت: www.dailyzen.com
Mazdak

پست‌ها : 113

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان