انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

palm pre

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

palm pre

پستتوسط pooriya.kh » 26 مه 2009, 10:06

بالاخره شرکت پالم گوشی رو که گفته رقیب جدی ایفون هست رو معرفی کرد.گوشی بدی نیست ولی به نظرم اپل به زودی یه ایفون جدید بده حال پالمو بگیره. :lol:
پیوست‌ها
gallery-pre-05.jpg
http://www.palm.com/us/
gallery-pre-05.jpg (30.49 KiB) - بازدید 7417 بار
pooriya.kh

پست‌ها : 530

پاسخ: palm pre

پستتوسط iSam » 26 مه 2009, 11:23

این موبایل دارای شارژر بیسیم هست که اولین باره که برای عموم این تکنولوژی استفاده میشه, پس تا اینجا از اپل جلوست. بعد اینکه بنظر من این قضیه وجودی آیفون و برداشتن نام کامپیوتر کمپانی از اپل بسیار نادرست و چیپه و باعث میشه دیگه اپل با برندهایی مثل بنکیو و ... فرقی نکنه. خلاصه اینکه بنظر من اپل داره به سمتی میره که ماها راهی جز سیستمهای آی بی ام با او اس لینوکس نداشته باشیم.

من طرفدار مایکروسافت و ... نیستم, ولی این دو مدل PDA رو ببینید. چقد کامل و بی نقص. ضد ضربه و ضد آب و ... قیمت بلک بری در ایران هست 700000 تومان و آی میت 800000 تومان. هر دو از آیفون ارزانتر هست و کاملتر, حالا چرا ولع آیفون؟ چرا پول بیشتر با امکانات کمتر؟ خلاصه اینکه اپل امپراتوری تکنولوژی باید باشه و نه آبنبات ساز.
پیوست‌ها
Blackberry Curve 8900.jpg
Blackberry Curve 8900.jpg (79.71 KiB) - بازدید 7412 بار
i-mate 810-F.jpg
i-mate 810-F.jpg (44.19 KiB) - بازدید 7412 بار
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط pooriya.kh » 26 مه 2009, 12:44

به نظرم اپل پول سیستم عاملشو می گیره.
در مورد مسئله ی دوم هم چیزی که اپل رو از بقیه متمایز میکنه اول سیستمش و بعد اسمشه.امیدوارم نشه.
فکر کن، همه بریم یه لپ تاپ acer بگیریم با ویندوز ۷. :lol:
pooriya.kh

پست‌ها : 530

پستتوسط iSam » 26 مه 2009, 13:15

کلی خندست!
این ایرماگ هم که عکسهایی رو که میگذاریم نمایش نمیده, مگر اینکه لاگین بکنیم. چرا؟
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط Ilia » 26 مه 2009, 21:41

خدا بازار رقابت رو گرم نگه داره. نتیجه‌اش بنفع مشتریست.

من کار به این ندارم که آیفون بهتره یا پالم. اما خیلی از چیزهایی که آیفون رو جالب میکنه در ایران معنی نداره. مثلا داونلود کردن برنامه یا آهنگ و اینطوری که بوش میاد فیلم. و یا استفاده از GPS و استفاده‌ٔ از نقشه گوگل برای خرید و راه‌یابی و غیره. اینها رو که حذف کنی نصف بیشتر مزهٔ استفاده از اون از بین میره. حالا در ایران که عدم پشتیبانی هم بهش اضافه میشه.

دو هفته دیگه بیشتر به کنفرانس اپل نمونده. باید ببینیم که چی در چنته دارند. اما هر چی باشه در ادامه راهیست که رفته‌اند. اما سامان جان اگر آیفون به طبعت خوب نمیاد، اینطوری بهش نگاه کن که الان به خاطر وجود اونه که این شرکتهای دیگه این مدلها رو عرضه میکنند. وگرنه که تا قبل از اون هدف سل‌فون فقط تلفن زدن بود و sms و خیلی زور میزدی یک ایمیل ساده رو باهش میشد چک کرد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط iSam » 26 مه 2009, 22:03

من میگم عروسک سازی کار اپل نیست و باید تلاش برای چیزهای مهمتر بکند. البته قبل از آیفون هم خداییش آیمیت و پالم و بلک بری ( عروس ) و ... هم بودند و من واقعا باهاشون خیلی کارا میکردم. من اپل را دوست دارم و یوزرش هم هستم, ولی براش خودکشی نمیکنم چراکه هزار غول دیگر مثل آی بی ام و ... هم هستند. باز هم به امید موفقیتهای اپل و پولدار شدن من که بتونم همه براندها رو دورم جمع کنم. :lol:
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط Pooria Azimi » 27 مه 2009, 03:05

تعداد برنامه های پالم و i-mate چقدره ؟ این یه سواله و واقعاً دوست دارم جوابش رو بدونم و یه سوال مغرضانه (!) نیست ...

به نظر من ، خود گوشی و سخت افزارش همه ش بستریه برای نرم افزار.
اگه یه گوشی 245 مگاپیکسل باشه و هزار تا قابلیت مختلف اما کلاً 100 تا برنامه براش موجود باشه به نظرم بازم با آیفون قابل مقایسه نیست ... چون ما در حقیقت با برنامه ها کار می کنیم...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط iSam » 27 مه 2009, 10:00

آیمیت خیلی, چون ویندوز موبایله. ولی پالم کمتر.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط iSam » 13 اکتبر 2009, 16:04

دیروز رفته بودم پایتخت برای کاری و اینکه اگر آیفون کارکرده و تمیزی بود, بخرم. آیفون در ایران شده یک وسیله که احساس پول هدر دادن بهش داری (به لطف سیستم مافیایی). تو پایتخت یک پاکت پیسی توشیبا مدل G900 دیدم که حتی فینگر پرینت هم داشت! با یکم بررسی در بازار و اینترنت, فهمیدم که اینها اصل ژاپن بوده و در ژاپن بنام نوت بوک جیبی معروف هست. خلاصه اینکه با وجود عدم تمایل به ویندوز موبایل, شدیدا علاقه مند به خریدش و حال کردن باهاش هستم. عجیب تر از همه قیمت باورنکردنیش هست که ۳۰۰۰۰۰ میشه. امروز یک دوست را دیدم که از قرار هر چی میبینی تو کاسته, یکی از اونها رو داشت و کلی تعریف کرد که تا حالا کلی پول پاکت پیسی داده ولی آخر نظرش رو آیفون و این توشیبا هه بود. شما هم ببینید و نظر بدید, بد نیست. موفق و موید باشید. ;-)
پیوست‌ها
1.jpg
1.jpg (217.39 KiB) - بازدید 7355 بار
2.jpg
2.jpg (101.84 KiB) - بازدید 7355 بار
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پستتوسط Ilia » 13 اکتبر 2009, 18:31

سامان جان، من این مقاله رو راجع به این پیدا کردم که ۲ سال پیش نوشته شده:
http://news.softpedia.com/news/Toshiba- ... 6585.shtml

همه‌اش را نخواندم اما دیدم که نویسنده از error و فریز کردن و بخصوص از تاخیر در انجام فرامین (delay) شکایت کرده بود.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پستتوسط iSam » 14 اکتبر 2009, 01:05

مرسی, من هم خوندم. ولی این مسایل برمیگرده به ایرادات ویندوز موبایل و اینکه بیشتر برندها بعضی اوقات شانسی ایراد دار هم درش هست. مثلا دوستی آیفون خریده بود و از شانس بدش پر کرش ترین دستگاه بود که اصلا زده شد و رفت دنبال اچ تی سی!؟ من فکر کنم اگر آیفون یا یک پاکت پیسی که الآن از لحاظ کاری هم بهش نیاز دارم, نخرم, برم سراغ این و بعد شاید خودم نظرم رو راجبش بگم. باز هم ممنون, موفق باشی.
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 23 مهمان