انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون — iPhone

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: سوالات یک مبتدی پیرامون آیفون ۴

پستتوسط میم مثل مهدی » 09 ژوئیه 2011, 23:54

سلام
اول ممنون از راهنماییاتون
سوال اول من جواب داده نشد
من مراحل جلبریک کردن رو انجام میدم بعد اخر کار هم میگه با موفقیت انجام شد
منتها گوشی شکل یو اسبی میکشه و میگه به ایتونز وصلش کن وقتی هم که وصل میکنم حتما باید ریست کنم وقتی هم که ریست میکنم باز همه چیز برمیگرده به حالت اول و هیچ اتفاقی رو گوشی نمیفته یعنی جلبریک نشده.

در مورد قطع کردن اینترنت هم ممنونم از راهنماییتون بدردم خورد

واسه دلیوری اس ام اس هم که باید جلبریک بشه که من نمیتونم فعلا

ممنون میشم اول مشکل جلبریک شدنم رو حل کنید و این که وقتی جلبریک بشه همه برنامه هایی که الان دارم پاک میشه دیگه؟
برنامه imovie هم فقط پولی هستش ؟

بازم ممنونم
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پست‌ها : 209

پستتوسط AliGhz » 10 ژوئیه 2011, 14:46

این روش ظاهرا سریع‌ترین و راحت‌ترین و جدیدترین روش برای جیل‌بریک آی‌فون است و نیازی به اتصال به کامپیوتر هم ندارد:
http://i-zone.ir/archives/487

من هیچ نوع روش جیل‌بریکی را انجام نداده‌ام و در مورد کارایی هیچ‌کدام نظری نمی‌توانم بدهم.
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

پست‌ها : 2144

Re: آیفون — iPhone

پستتوسط Ilia » 09 اوت 2011, 00:17

تلفن گوگل قبل و بعد از آیفون:

http://random.andrewwarner.com/what-goo ... of-iphone/

:-)
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط narsisS » 23 اوت 2011, 18:50

سلام
من برای آیفونم دنبال برنامه ی بلک لیست میگردم. چند بار هم از سایتهای فارسی برنامه ش رو دانلود کردم اما تا حالا نتونستم چیزایی که از نت دانلود کردم رو بریزم روو آیفون و فقط از پکیجی که دارم میتوونم برنامه ها رو وارد کنم. کسی می تونه کمکم کنه؟
narsisS

پست‌ها : 16

پستتوسط javadkh65 » 23 اوت 2011, 19:24

برنامه Blacklist توی App Store که من ندیدم اما توی سایدیا iBlacklist و MCleaner هردوتا از بهترینها هستند
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط narsisS » 31 اوت 2011, 22:58

سلام
من داشتم با گوشیم بازی میکردم یهو همونجوری موند بعد مثه وقتایی که هنگ نکرده توو همون تایم استند بای شد و چراغ صفحه ش خاموش! و دیگه هم هر کاری کردم روشن نشد صفحه ش
هر کاری میکنم هیچ ری اکشنی نشون نمیده من همیشه این بازی رو میکردم ولی این اتفاق نمی افتاد. به گوشی خودم زنگ زدم بوق آزاد میزنه!
چیکارش کنم الان؟ سیمکارتشو دربیارم دوباره بذارم ممکنه درست بشه؟ یا صبر کنم شارژش تموم شه خاموش شه بعد روشن کنم جواب میده؟
narsisS

پستتوسط Pooria Azimi » 31 اوت 2011, 23:04

فکر کنم در آوردن سیم‌کارت راحت‌تر باشه، اما چون من آی‌فون نداشته‌م مطمئن نیستم جواب می‌ده.

احتمالاً با ریست کردن، مشکل حل می‌شه. دکمه‌های پاور و Home رو همزمان با هم پایین نگه دارید، و وقتی لوگوی اپل ظاهر شد هر دو رو رها کنید. این باید باعث Soft reset شدن بشه (این با فرآیند بردن به DFU Mode فرق داره).
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط narsisS » 01 سپتامبر 2011, 00:10

قبل از اینکه اینجا رو ببینم، یه دقه پیش خود به خود صفحه ش روشن شد بعدم که امتحان کردم دیدم اوکیه!! انگار محصولات اپل وقتی هنگ میکنن باید خودشون با خودشون سنگاشونو وا بکنن چون من آیپاد که دارم یه دفعه همینجوری شده بود خودش خود به خود خوب شد
در هر حال خیلی ممنونم از جوابت
narsisS

پستتوسط میم مثل مهدی » 01 سپتامبر 2011, 09:11

AliGhz نوشته است:[نمایش]
این روش ظاهرا سریع‌ترین و راحت‌ترین و جدیدترین روش برای جیل‌بریک آی‌فون است و نیازی به اتصال به کامپیوتر هم ندارد:
http://i-zone.ir/archives/487

من هیچ نوع روش جیل‌بریکی را انجام نداده‌ام و در مورد کارایی هیچ‌کدام نظری نمی‌توانم بدهم.

سلام صبحتون بخیر
آقا ورژن ایفون من الان 4.3.5(8L1) هستش
بعد این ادرسی رو که شما دادی رو وقتی میرم میگه:
not support on your device
میخواستم بدونم اشکال از ورژن گوشیه ؟ یا کلا چه باید کرد
با تشکر
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پست‌ها : 209

پستتوسط Pooria Azimi » 01 سپتامبر 2011, 09:30

هنوز روشی برای جیلبرک iOS 4.3.5 نیومده، و ممکن هم هست هیچ‌وقت نیاد.
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پستتوسط Mehdi.y » 01 سپتامبر 2011, 10:20

البته اقا پوریا حواسشون نبود که شما گفتید برای آیفون. بله برای آیفون هست اما بصورت thtered یعنی هر بار که دستگاهو خاموش می‌کنید باید دوباره با کامپیوتر بوت بشه.
Mehdi.y

پست‌ها : 557

پستتوسط Pooria Azimi » 01 سپتامبر 2011, 10:30

درسته، اصلاً حواسم نبود... شرمنده!
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

Re: عدم نمایش درست مخاطب‌ها در آی‌فون

پستتوسط AliGhz » 02 سپتامبر 2011, 22:40

alaamati نوشته است:[نمایش]
با سلام
مشکلی که از همان روز اول کار با آیفون متوجهش شدم، عدم نمایش مخاطب‌ها هنگام تماس بود. بدین معنی که اگر شماره‌ی شخصی را به صورت ۰۹۱۲xxxxxxx ذخیره می‌کردم هنگام تماس آن فرد نام او نمایش داده نمی‌شد و دلیل آن شاید شماره‌ی ۰۹۸۹۱۲xxxxxxx بود که آیفون آن را تشخیص می‌داد. از این رو مجبور بودم به هر ترکیبی از شماره‌ها که آیفون آن را نمایش می‌دهد مخاطب را ذخیره کنم.
اگر کسی از دوستان راه‌حلی در نظر دارد ممنون خواهم شد در میان بگذارد.
با احترام

تا جایی که من دریافته‌ام، باید شماره‌ها به‌شکل 98xxxxxxx+ ذخیره شوند تا هنگام تماس، نام مخاطب نمایش داده شود. البته، مخابرات ایران همیشه به یک شیوه عمل نمی‌کند و ممکن است گاهی اوقات شماره مخاطب بدون 98+ یا به‌صورت 0098 از سوی مخابرات اعلام شود که در آن‌صورت، باز هم آی‌فون نمی‌تواند همتای آن شماره را در فهرست مخاطبان پیدا کند. گویا در صورت جیل‌بریک، اپلیکیشن‌هایی برای رفع این مشکل هست.

البته نمی‌دانم این کار آی‌فون حسن است یا نه. در گوشی نوکیای قبلی که داشتم، اگر مثلا شماره‌ای با پیش شماره ۰۹۱۲ ذخیره شده بود و شماره‌ای با همان شکل و فقط با پیش شمارۀ ۰۹۳۷ تماس می‌گرفت، باز هم همان نام ذخیره‌شده برای شمارۀ ۰۹۱۲ نمایش داده می‌شد!
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

Re: عدم نمایش درست مخاطب‌ها در آی‌فون

پستتوسط Strasboorg » 02 سپتامبر 2011, 22:52

اگه گوشی جیلبرک هست میتونین از سورس mobile4persian.net برنامه‌ی caller ID Fixerرو دانلود کنین مشکل حل میشه
اگر جیلبرک نیست و نمیخواین جیلبرک کنین ۲ راه دارین
یکی اینکه یه ۹۸+ به همه شماره‌های آدرس بوکتون اضافه کنین
یا اینکه صبر کنین تا iOS5بیاد که خوده اپل زحمت ه این مشکل رو کشیده
نماد کاربر
Strasboorg

پست‌ها : 120

Re: تغییر نام آی‌فون

پستتوسط AliGhz » 02 سپتامبر 2011, 23:00

sjafari نوشته است:[نمایش]
سلام
من دیروز یک ایفون ۴ خریدم و همانجا ایفون را برام اپدیت کردند و برنامه ریختن و اسم ایفون را خود صاحب مغازه انتخاب کرده الان من میخواهم اسم را عوض کنم و از id اپل خودم استفاده کنم ولی هرجای ایفون که میرم گزینه ای برای این کار نمیبینم و اینکه میخواهم تمام اطلاعات اولیه گوشی خودم را در در ایتون سیستمم به نام خودم داشته باشم
ممنون میشم کمکم کنید

برای تغییر نام آی‌فون کافی است پس از اتصال آن به کامپیوتر و اجرای برنامۀ آی‌تونز، در sidebar یا نوار سمت چپ آی‌تونز، روی نام آی‌فون‌تان کلیک کنید تا به کادر ویرایش نام تبدیل شود. نام جدید تایپ کنید و enter را بزنید!

برنامه‌هایی که در فروشگاه برایتان ریخته‌اند را می‌توانید نگه دارید و برنامه‌های خریداری‌شده با Apple ID خودتان را هم بریزید؛ اما آن برنامه‌های فروشگاه را نمی‌توانید آپدیت کنید چون رمز Apple ID آن فروشگاه را می‌خواهد که شما ندارید. (و ضمنا آن برنامه‌های فروشگاه با آی‌تونز شما هم سینک نمی‌شوند.) برای حذف آن برنامه‌ها، آیکان یکی از اپلیکیشن‌ها را فشار بدهید و نگه‌ دارید تا به حالت لرزان! درآیند و بعد، دایرۀ سیاهِ ضربدردار را برای حذف هر یک از اپلیکیش‌ها فشار بدهید.

برای پاک کردن همۀ اطلاعات و... آی‌فون، باید به مسیر Settings>General>Reset در آی‌فون بروید و از آنجا گزینه‌های موردنظر را انتخاب کنید. توضیحات بیشتر اینجا: http://www.simonblog.com/2010/07/09/era ... ur-iphone/
 Think Different.
نماد کاربر
AliGhz
Site Admin

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 41 مهمان