انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

آیفون — iPhone

گفتگوهای مربوط به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز، آیکلاد و محصولات مشابه

Re: سوالاتی درباره آیفون 4

پستتوسط Strasboorg » 18 آوریل 2011, 11:00

uzarsif نوشته است:[نمایش]
aamir نوشته است:[نمایش]
با جستجوی کد دستگاه میتونی مطمئن شی که آنلاک هست یا خیر!

يكي برام از آمريكا آي فون 4 اورده. ولي نمي دونم لاك هست يا آنلاك
اين جمله رو هم كه يكي از دوستان نوشته رو هم، نفهميدم
اون كد كجاست؟
كجا بايد جستجوش كنم؟
لطفا كمكم كنيد.

اگه از داخل امریکا خریداری شده باشه قطعا لاک هست
امریکا آنلاک نداره
ولی ۲ هفته ای هست کلیه اپراتورهای دنیا توسط چند سایت آنلاین از طریق کده IMEI آنلاک میشن !
هزینش در دنیا ۱۷۰ دلاره که اینجا هم یه بنده خدایی نمایندگی از شرکت ه مادری که این کار رو انجام میده داره و هزینه ای که دریافت میکنه ۲۰۵هزار تومن هست
راه ه دیگه استفاده از TurboSimها هست که ۲ تا شرکت REBEL و GEVEY دارن توربو سیمهایی که قابلیت آنلاک بیس‌بندهای آنلاک‌نرم‌افزاری‌نشده‌ی ه قبلی رو ندارن ارائه میدن (از Modem FirmWare 2.10.04 به بالا ) که هزینش خیلی خیلی پایننتر ه ولی خوب دردسرهای خاص خودش رو داره از جمله اینکه اگه مجبور به آپدیت بشید ممکنه روی بیس‌بند جدیدتون
کار نکنه این سیم کارتها ! مشکل ه دیگش tethered بودنش هست که هر بار که آیفون احتیاج به ریبوت داشته باشه
یا اگر شارژ ه آیفون تموم بشه شما مجبورید به اندازه ۳ دقیقه یه سری عملیات برای گرفتم آنتن انجام بدین !
القصه
اگر دنبال ه هزینه کمتر هستین ( چیزی مابین ه ۴۰ تا ۷۵ هزار تومن قیمتی که تو بازار میدن متغیره ) Gevey TurboSim تهییه کنین ( من خودم همین کار رو کردم مشکلی هم نبوده تا الان خداروشکر )
ولی اگر هزینه ۱۷۰ دلاری براتون مسئله‌ای نیست بهترین روش آنلاک از طریق IMEI هست که تا دنیا دنیاست ،آیفونتون آنلاک میمونه، حتی در صورت آپدیت وریستور !

آنلاک از طریق IMEI :
http://cutyoursim.com/store
نماد کاربر
Strasboorg

پست‌ها : 120

Re: آیفون — iPhone

پستتوسط uzarsif » 19 آوریل 2011, 09:36

ممنون از راهنمایی تون
حالا می خواستم بدونم اگه با نرم افزار آنلاکش کنم و جلبریکش نکنم، می تونم ازش استفاده کنم ویا حتی از طریق مستر کارت یا گیفت کارت آیتونز، برنامه هایه اورجینال خرید کنم؟، مشکلی پیش نمی یاد؟
یا چون بخاطر اینکه گوشی اینجوری آنلاک شده، باید حتما جلبریک هم بشه؟
MPTT2, 4S
نماد کاربر
uzarsif

پست‌ها : 37

پستتوسط javadkh65 » 19 آوریل 2011, 19:07

یوزارسیف جان شما اول یه مقداری توی گوگل بگرد جواب بسیاری از سوالات پیدا میشه. شما چجوری میخوای بدون جیلبریک کردن آنلاک کنی؟ دیگه مبانی رو باید بدونی تا وارد این وادی بشی عزیز...
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط eysun » 19 آوریل 2011, 19:09

برای اینکه آنلاک کنی حتما باید جیلبرک کنی ولی مشکلی برای خرید قانونی نرم افزار از آیتیونز نخواهی داشت.

احسان
نماد کاربر
eysun

پست‌ها : 359

پستتوسط uzarsif » 20 آوریل 2011, 09:34

آخه از یکی از همین فروشگاه های اپل که سوال کردم گفتن، ما فقط آنلاک می کنیم. نرم افزاری 30 تومن، سخت افزاری 150 تومن،
و اینکه گفت ما اصلا جلبریک نمی کنیم.
من خودمم گیج شدم.
MPTT2, 4S
نماد کاربر
uzarsif

پست‌ها : 37

پستتوسط damon_021 » 20 آوریل 2011, 10:14

احتمالا نمی‌دونسته جیلبریک با آنلاک چه فرقی داره!:دی
iMac 2.5 i5 Sandy Bridge
8GB 1333Mhz RAM
500GB HDD + 128GB SSD
10.7.3

پست‌ها : 118

پستتوسط میم مثل مهدی » 23 آوریل 2011, 14:05

سلام
اقا کسی به من جواب نداد که چطور میشه از فیس تایم استفاده کرد(بین ایفون 4 و مک بوک)
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پست‌ها : 209

پستتوسط javadkh65 » 23 آوریل 2011, 14:32

میم مثل مهدی نوشته است:[نمایش]
سلام
اقا کسی به من جواب نداد که چطور میشه از فیس تایم استفاده کرد(بین ایفون 4 و مک بوک)

دوست عزیز شما اینجا از کسی طلبکار نیستی، ماهیت فروم ایجاب میکنه که ماها به هم سود برسونیم اینجا اتوبان یکطرفه نیست. در ضمن اینجا ما توضیح واضحات نمیدیم شما برای یافتن جواب سوالی مثل این که انقدر جواب طولانی و در عین حال راحتی هم داره میتونی توی گوگل بگردی. مشکلاتی اگر هست مطرح کنید با کمک هم حل کنیم. شما اگر به خودتون کمی زحمت میدادید یک سرچ ناقابل توی گوگل میکردید به این سایت یا مشابهات اون می‌رسیدید:

http://www.ilounge.com/index.php/articl ... g-problems

کسی که گجت میخره باید گوگل بدونه...
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65

پست‌ها : 671

پستتوسط Pooria Azimi » 23 آوریل 2011, 14:37

(من این پست رو همرمان با جواد می‌نوشتم...)

امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم...

وارد فیس‌تایم آی‌فون ۴ بشید و در اون‌جا ثبت‌نام کنید (باید با Apple ID خودتون این کار رو بکنید). اگر اشتباه نکنم، یک ای‌میل تأییدی براتون می‌آد که باید تأییدش کنید.

اگر مک‌بوکتون خیلی جدید نیست (بیشتر از ۱ ماه عمر داره)، احتمالاً باید FaceTime for Mac رو از Mac App Store خریداری کنید (با قیمت ۹۹ سنت). اگر بخواهید بین این مک‌بوک و آی‌فون ۴ بالا ارتباط برقرار کنید، منطقاً نمی‌تونید از یک اکانت استفاده کنید! پس، در FaceTime مک هم یک اکانت دیگه بسازید؛ اما این‌بار باید از یک ای‌میل و Apple ID دیگه استفاده کنید. بعد از اتمام این مراحل، اکانت مربوط به آی‌فون ۴ رو در فیس‌تایم مک وارد کنید و ...
نماد کاربر
Pooria Azimi
Site Admin

پست‌ها : 3332

پستتوسط میم مثل مهدی » 24 آوریل 2011, 15:35

pooriaazimi نوشته است:[نمایش]
(من این پست رو همرمان با جواد می‌نوشتم...)

امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم...

وارد فیس‌تایم آی‌فون ۴ بشید و در اون‌جا ثبت‌نام کنید (باید با Apple ID خودتون این کار رو بکنید). اگر اشتباه نکنم، یک ای‌میل تأییدی براتون می‌آد که باید تأییدش کنید.

اگر مک‌بوکتون خیلی جدید نیست (بیشتر از ۱ ماه عمر داره)، احتمالاً باید FaceTime for Mac رو از Mac App Store خریداری کنید (با قیمت ۹۹ سنت). اگر بخواهید بین این مک‌بوک و آی‌فون ۴ بالا ارتباط برقرار کنید، منطقاً نمی‌تونید از یک اکانت استفاده کنید! پس، در FaceTime مک هم یک اکانت دیگه بسازید؛ اما این‌بار باید از یک ای‌میل و Apple ID دیگه استفاده کنید. بعد از اتمام این مراحل، اکانت مربوط به آی‌فون ۴ رو در فیس‌تایم مک وارد کنید و ...

سلام
میدونی دوست من
من دوتا مشکل اولیه دارم
اول این که ایفون 4 من اصلا فیس تایم نداره نمیدونم چطور باید فعالش کنم یا نصبش کنم
و دووم این که من مک بوکم رو تازه خریدم تقریبا 20 روزه و 2011 هستش و فیس تایم رو خودش داره ولی نمیدونم چرا نمیتونم بهش کانکت بشم هر موقع که ای دی اپل رو وارد میکنم بعد چند لحظه میگه نتورکت رو چک کن ضمنا من دوتا ای دی اپل دارم
حالا میخواستم بهم بگین چیکار باید بکنم
و اینو هم بگم که من اطلاعات زیادی در این باره ندارم و ایران هم نیستم
بازم ممنون
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پستتوسط میم مثل مهدی » 24 آوریل 2011, 15:42

javadkh65 نوشته است:[نمایش]
میم مثل مهدی نوشته است:[نمایش]
سلام

دوست عزیز شما اینجا از کسی طلبکار نیستی، ماهیت فروم ایجاب میکنه که ماها به هم سود برسونیم اینجا اتوبان یکطرفه نیست. در ضمن اینجا ما توضیح واضحات نمیدیم شما برای یافتن جواب سوالی مثل این که انقدر جواب طولانی و در عین حال راحتی هم داره میتونی توی گوگل بگردی. مشکلاتی اگر هست مطرح کنید با کمک هم حل کنیم. شما اگر به خودتون کمی زحمت میدادید یک سرچ ناقابل توی گوگل میکردید به این سایت یا مشابهات اون می‌رسیدید:

http://www.ilounge.com/index.php/articl ... g-problems

کسی که گجت میخره باید گوگل بدونه...

سلام دوست من
من نگفتم کسی مجبوره که به من جواب بده
چون چند بار سوال کرده بودم اونو نوشتم و الا قرار نیس اینجا کسی از کسی طلبکار باشه مخصوصا که همه چیز بر حسب رفاقت و بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام میشه
پس منم هیچ وقت همچین انتظاری ندارم

مشکلاتم رو هم گفتم
من اصلا گذینه فیس تایم رو تو گوشیم تو ستینگم ندارم نمیدونم چطور باید فعالش کنم
بعد رو فیس تایم مک بوکم هم ای دی اپلم رو قبول نمیکنه میگه نت ورکت رو چک کن

ضمنا من سرچ کردم وقتی به نتیجه نرسیدم سوال کردم
بازم ممنون بابت راهنماییتون
ولی من بازم نتونستم مشکلم رو حل کنم با لینکی که شما فرستادی
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پستتوسط Ilia » 24 آوریل 2011, 17:14

فیس‌تایم در آیفون در همان قسمت تلفن زدن است و برنامهٔ مجزایی برای این کار ندارد.

اگر از آیفون به آیفون بخواهید تماس ویدئویی با فیس‌تایم داشته باشید کافیست که موقع زنگ زدن روی آیکان فیس‌تایم که پیدایش میشود کلیک کنید. و اگر از یا به کامپیوترتان بخواهید تماس بگیرید، بایستی برنامهٔ آن را روی مکتان داشته باشید که در صورت نداشتن بایستی آن را به قیمت ۹۹ سنت از App Store بخرید.

اگر نصبش کنید میتوانید با دیگر کسانی که آن را دارند تماس بگیرید. لازم نیست طرف مقابل آیدی اپل داشته باشد. یک آدرس ایمیل برایش کفایت میکند. فقط بایستی برنامهٔ فیس‌تایمش در حال اجرا باشد. اگر اینها مهیا هستند و وصل نمیشود، ممکن است اشکال از جلوگیری برقراری ارتباط از طرف شرکت مخابرات باشد.

ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط میم مثل مهدی » 24 آوریل 2011, 17:28

Ilia نوشته است:[نمایش]
فیس‌تایم در آیفون در همان قسمت تلفن زدن است و برنامهٔ مجزایی برای این کار ندارد.

اگر از آیفون به آیفون بخواهید تماس ویدئویی با فیس‌تایم داشته باشید کافیست که موقع زنگ زدن روی آیکان فیس‌تایم که پیدایش میشود کلیک کنید. و اگر از یا به کامپیوترتان بخواهید تماس بگیرید، بایستی برنامهٔ آن را روی مکتان داشته باشید که در صورت نداشتن بایستی آن را به قیمت ۹۹ سنت از App Store بخرید.

اگر نصبش کنید میتوانید با دیگر کسانی که آن را دارند تماس بگیرید. لازم نیست طرف مقابل آیدی اپل داشته باشد. یک آدرس ایمیل برایش کفایت میکند. فقط بایستی برنامهٔ فیس‌تایمش در حال اجرا باشد. اگر اینها مهیا هستند و وصل نمیشود، ممکن است اشکال از جلوگیری برقراری ارتباط از طرف شرکت مخابرات باشد.

ایلیا

سلام
حرف شما درست
این احتمال رو میشه داد که اینجا مخابرات محدود کرده باشه که من فردا میرم و پیگیر میشم.
1- ولی تو شبکه داخلی یعنی از طریق وایر لس تو یه مجموعه هم نمیشه ارتباط برقرار کرد؟
2-آیا نباید گزینه فیس تایم رو تو گوشیم داشته باشم؟ "سوال من در باره اربتاط بین ایفون 4 و مک بوک هستش " چون تو راهنمایی هایی که تو نت دیدم گزینه ای به اسم فیس تایم تو ستینگ بود ولی من اون گزینه رو ندارم اصلا؟
با تشکر از شما
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

پستتوسط Ilia » 24 آوریل 2011, 17:54

نمیدانم که بر روی وای‌فای خالی کار کند. شاید اصلا نکند.

وقتی در برنامهٔ تلفن کردن هستی، اگر مستقیم بجای زدن روی اسم کسی، روی آن فلش آبی رنگ دست راست بزنی، شما را میبرد به جزییات کانتکت آن شخص، حالا اگر بروی به پایین آن صفحه دکمهٔ فیس‌تایم را خواهی دید. راه دیگرش هم همانطور که قبلا گفتم این است که اول زنگ بزنی بعد از آیکان‌هایی که نشان داده میشوند فیس‌تایم را انتخاب کنی.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6176

پستتوسط میم مثل مهدی » 24 آوریل 2011, 18:12

خب من مسیری رو که گفتین رفتم
ولی اونجا هیچ اثری از فیس تایم نیس
اخرین گزینه شیر هست که وقتی میزنی میگه با ایمیل یا ام ام اس واسمی از فیس تایم نیست

اگه شما دسترسی به ایفون 4 دارین لطف کنین برین ببینین توی منوی setting/phone بعد ببینین زیر گزینه my number چیزی به اسم face time دارین؟
چون من تو توضیحاتی که برا این کار داده بودن دوستان تو نت دیدم که عکسی گذاشتن که اونجا این گذینه هستش ولی گوشی من نداره
و گفته بودن که باید برنامه my3g رو از سی دیا نصب کنم که من نتونستم پیداش کنم
بازم ممنون از راهنماییاتون
Mac book Pro OS X
i7 2.7GHz
8G RAM
1TB HDD NEW ;)
iPhone10 256Gb
نماد کاربر
میم مثل مهدی

قبلیبعدی

بازگشت به آیپاد، آیفون، آیپد، آیتیونز و آیکلاد