انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

GarageBand 4

تبادل نظر و همکاری در مورد نرم افزارهای صوتی مک

پاسخ: GarageBand 4

پستتوسط 64iHumun » 24 مارس 2017, 12:56

البته این رو برای استفاده از مک عرض کردم،برای استفاده از ایفون بهترین گزینه همون apogee Jam هستش،چون خیلی نویز کمی داره،باقیه این کانکتور ها نویزی هستن!من خودم Apogee Mic دارم و خیلی راضی هستم
64iHumun

پست‌ها : 3

پستتوسط iSam » 24 مارس 2017, 13:13

64iHumun نوشته است:[نمایش]
البته این رو برای استفاده از مک عرض کردم،برای استفاده از ایفون بهترین گزینه همون apogee Jam هستش،چون خیلی نویز کمی داره،باقیه این کانکتور ها نویزی هستن!من خودم Apogee Mic دارم و خیلی راضی هستم

ممنونم. البته میخواستم چیزی مثل JAM نخرم ولی مثل اینکه باید خریدش!
توی خونه یک ساندتیبل دارم که چون تقریبا سنگینه نمیتونم گاها بزنم زیر بقل و برم پیش دوستان برای کمی تمرین و سرگرمی ولی این کوچولو رو میشه با مک بوک همه جا برد. فقط حدود 90 یورو تو گلوش گیر کرده :)
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط 64iHumun » 24 مارس 2017, 15:19

ولی چیزه به درد بخوریه مخصوصا پرتابل بودنش برای مک و ایفون،میکروفونشم پیشنهاد میکنم ؛)
64iHumun

پست‌ها : 3

پستتوسط iSam » 24 مارس 2017, 15:29

64iHumun نوشته است:[نمایش]
ولی چیزه به درد بخوریه مخصوصا پرتابل بودنش برای مک و ایفون،میکروفونشم پیشنهاد میکنم ؛)

یک میکروفون Audio-Technica AT4047 از قدیم دارم و نیازم بیشتر اینه، برای اینکه دیگه امپ و افکت نزنم زیر بقلم و برم. البته ماهی یکی دوبار به کارم میاد ولی فکر کنم تو خونه هم کلی ازش استفاده کنم. یدونه Outlet که فقط باکس نداره رو تو آمازون پیدا کردم و به قیمت 30 یورو سفارش دادم، دمت گرم :D
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

قبلی

بازگشت به صدا